Zařazení: 2023/2024 Podzim, 1. liga, kolo 3

Rozhodčí: Tomáš Andrle

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Domácí "Hells" se k utkání dostavili pouze s pěti hráči do pole, zatímco hostující "Borussia Dortšpunt" přicestovala se třemi náhradníky - už tato skutečnost naznačovala strategii, kterou se soupeři snažili uplatňovat po celý zápas... Hosté měli častěji míč na svých kopačkách, ztékali soupeřovu obranu prakticky po celých 60 minut - ta ovšem (až na výjimky) odolávala a nepřipouštěla vážnější ohrožení svatyně domácích.. První gól lze zařadit do kategorie kuriozit, protože jej po pádu na hranici pokutového území k překvapení všech zasunul do vlastní sítě domácí Frnka... Když ve 40-té minutě zvyšovali hosté na 2:0, zdálo se být rozhodnuto... Domácí se však nevzdávali a z jednoho ze svých protiútoků (v probíhající 46-té minutě) snížili na rozdíl jedné branky - a protože se jim podobný kousek podařil i sedm minut poté, bylo v 53-tí minutě srovnáno na 2:2.. Tento stav vydržel až do 60-té minuty, kdy se po závaru před brankou domácích prosadil hostující Štěpán Šmíd... ...a protože na další úpravy skóre již nezbyl čas, byl zápas ukončen za stavu 3:2 ve prospěch hostující "Borussie Dortšpunt"...