Kdo: Judo club Jenis / Military Athletic Club Warrior

Zařazení: 2017/2018 Jaro, 2.B liga, kolo 13

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Velmi pohledné utkání, jehož střelecký účet otevřel v 7. minutě utkání Jan Zavadil střelou z levé strany ke vzdálenější pravé tyči, na níž byl Jiří Milfort v brance hostí krátký (1:0). O vyrovnání se postaral svým prvním gólem v utkání ve 13. minutě duelu Marek Fiala, který ukryl svou střelu z pravého křídla za beka domácích a ta zapadla přesně ke vzdálenější levé tyči (1:1). Ve 23. minutě se Marek Fiala ujal exekuce přímého kopu z 15 metrů a pumelicí do levého horního rohu branky nedal gólmanovi Machovi šanci na zakročení (1:2). Po změně stran pokračovali hosté ve své aktivitě, za což jim byla odměnou třetí branka v síti Juda. Ve 33. minutě zahrával další přímý kop Marek Fiala z prostoru zhruba metr za pokutovým územím, způsob zakončení byl tentokrát polo-lob, který k údivu mnohých skončil těsně za brankovou čarou (1:3). Ve 39. minutě po úniku na levém křídle technickým zakončením k bližší levé tyči zakončil svůj povedený čtyřgólový večer Marek Fiala (1:4). Přestože do konce utkání zbývalo ještě jednadvacet minut, otěže zápasu až do závěrečného hvizdu následně převzali domácí, kteří nejprve ve 44. minutě snížili na rozdíl dvou branek zásluhou Marka Lojkáska, který se prosadil hlavičkou na koníčka po autovém vhazování domácích z levé strany na vzdálenější tyč (2:4). A následně domácí v minutě 52. pořádně utkání zdramatizovali, když se z ostrého úhlu z pravé strany prosadil Jan Zavadil střelou přesně pod víko k bližší pravé tyči (3:4). I přes závěrečný tlak a několik šancí domácích se stav na ukazateli skóre již nezměnil a hosté si odvezli vydřené tři body.