Konání: 2024-03-15 17:45:00, Koráb

Zařazení: 2023/2024 Jaro, 1. liga, kolo 13

Skóre: 4:9

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Třinácté kolo nejvyšší soutěže PKFL zahájil duel mezi Hells a FC Vyhaslými Hvězdami. Zatímco Fc Vyhaslé Hvězdy okupovaly před utkáním čtvrtou příčku v ligové tabulce, jejich soupeř místo deváté. Dal se tak očekávat jednostranný zápas, ve kterém budou dominovat hostí. To také ukázaly úvodní minuty zápasu, když se Hvězdy tlačily do zakončení, ale pouze zásluhou výborně chytajícího Peterky byl stav dlouho bezgólový, konkrétně do 19. minuty zápasu, ve které se prosadil nádherným obhozem z levého křídla do pravé šibenice Jan Špaček, do poločasové přestávky přidali hosté ještě dvě branky a uklidnili se. Ve druhé půli se otevřela stavidla na obou stranách a po deseti vstřelených brankách nakonec utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Hvězd v poměru 4:9. Zápas byl hrán v duchu fair-play, za což patří oběma týmům velké uznání.