Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.A liga, kolo 15

Rozhodčí: Sergej Greshnyakov

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Týmy na nic nečekaly a od začátku začali hrát ve vysokém tempu. První svoje šance měli hosté. Jmenovitě v 5. minutě Milan Šivic střílel ve své šanci nad bránu. Hned vzápětí v 7. minutě střílel Martin Fürst vedle branky. Z prvního gólu se však radovali domácí. Při rozehrávce hostů zaváhal jejich brankář, který trefil dotírajícího Hoška Petra, od kterého se míč odrazil do brány 1:0 . Hosté však čekali na odpověď krátce. O pár minut později tečoval neobvykle břichem Martin Fürst prudkou přihrávku do brány, brankář domácích dokázal zakročit, ale míč bohužel pro hosty už byl celým svým objemem za brankovou čárou 1:1. V 19. Minutě se radovali hosté z vedení. Matyaš Krutský našel krásným autem nabíhajícího Martina Fürsta, a ten hlavičkou nedal z vápna brankáři šanci střelou do horního levého rohu 1:2. V 21. minuté mohli hosté zvýšit svůj náskok, ale Martin Fürst ve své šanci o vstřelení hatricku už v prvním poločase střílel mimo. Na konci poločasu ještě ukázal svoje individuální schopnosti Milan Šivic, který obehrát dva hráče, ale neměl už silu na pořádné zakončení, a tak poločas skončil 1:2. Ve druhém poločase nastoupili domácí se snahou zápas rychle vyrovnat. Ve 37. minutě z 15 metrů střílel Teller Marek, ale jeho střelu dobrým obraným zákrokem odrazil na roh David Řezáč. Ve 39. se už Marek Teller radoval z vyrovnání, dostal se ke střele hlavou a umístil míč za bezmocného brankáře hostů 2:2. Poté se hra vyrovnala a šance byly vidět na obou stranách. Nejprve Martin Fürst ve 42. minutě střílel z otočky mimo bránu. Hned poté ve 44. minutě Michal Veverka ve své šanci z rohu střílel těsně nad branku. Ve 48. minutě měl domácí brankář závar ve vápně, ale dokázal všechny tři střely v krátkém sledu pochytat. V 51. minutě už se znova měnilo skóre. Milan Šivic ukázal svoji kvalitu o po rozehrávce rohového kopu uklidil míč prudkou střelou k tyči 2:3. Domácí chtěli ryhle odpovědět a za dvě minuty vyslal povedou střelu z 25 metrů Michal Veverka, brankář však střelu zneškodnil. Do konce zápasu domácí svého soupeře zatlačili a snažili se vyrovnat, to se jim nepodařilo a naopak hosté byli nebezpeční z protiútoků. V 57. minutě šel dokonce Martin Fürst sám na brankaře, ale vstřelit gól nedokázal, a tak zápas skončil vítězně pro hosty.