Konání: 2019-11-01 19:00:00, Koráb

Zařazení: 2019/2020 Podzim, 1. liga, kolo 8

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Vše podstatné se odehrálo již v první půli, nejprve hosty poslal do vedení Jan Boháč po individuálním uvolnění na středu hřiště, následně potáhl míč po levém křídle až na úroveň pokutového území a zakončil přesně ke vzdálenější levé tyči (0:1). O minutu později se prosadilo rodinné duo Greshnyaků, když si u rohového praporku Vláďa narazil se Sergejem, který se záhy ocitl zády brankáři, efektně a efektivně se otočil směrem do středu brány a zakončil do odkryté svatyně (0:2). Kontaktní branka PP na sebe nenechala dlouho čekat, když výborně na středu hřiště potáhl míč Ladislav Kurucz na pravou stranu vápna a zakončil přesně pod víko ke vzdálenější tyči (1:2). Od 35. minuty dohrávali hosté po zranění bez střídání a s vypjetím všech sil uhájili jednobrankové vedení až do konečného hvizdu.