Konání: 2023-04-23 17:15:00, Koráb

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.A liga, kolo 17

Skóre: 1:4

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Daytona b&w se v utkání se Sehrankou potkala se skvělou formou. Svého soupeře herně válcovala od úvodních minut a bylo pouze otázkou času, kdy se jí podaří v utkání poprvé skórovat. Tento moment nastal v minutě čtyřiadvacáté, kdy se autového vhazování chopil Vojtěch Záruba a poslal vytříbenou přihrávku na vzdálenější levou tyč, přesně na nohu Jana Stupariče, který z první nabombil míč pod břevno Zouharovi branky (0:1). Ve 34. minutě zažili všichni přítomní na hřišti malé déjá vu. Vojtěch Záruba se ujal autového vhazování, poslal míč do pokutového území přesně na hlavu Martina Mužáka, který nadvakrát překonal Zouhara v brance (0:2). Uplynulo dvacet minut hry a Daytona měla opět výhodu autového vhazování z bezprostřední blízkosti branky Sehranky. Míče se tentokrát chopil Vojtěch Dohnal, který ladně agresivním a přiměřeně rychlým vhazováním nechal vyrazit letící míč gólmana Zouhara pouze nad sebe, aby jej následně Martin Mužák usměrnil do odkryté branky (0:3). Čestný úspěch zaznamenali hráči Sehranky tři minuty před koncem, když Petr Hošek přenesl hru z levé strany na pravou, kde na hranici vápna zacílil Josef Alferi míč přesně mezi nohy gólmana Maříka a překazil mu radost z čistého konta (1:3). Závěrečné slovo však měla opět Daytona, v 60. minutě hry vybojoval na útočné polovině míč Martin Mužák, a velmi pohotově jej následně poslal do pravé horní poloviny branky, na nějž gólman neměl šanci reagovat (1:4). Dokonal tak svůj hat-trick, kterým největší měrou přispěl k vítězství Daytony nad Sehrankou, čímž byl také oceněn hvězdičkou pro nejlepšího hráče duelu. Nutno podotknout, že se Martinovi vyjma střeleckého přínosu dařilo v zápase i připravovat šance pro své spoluhráče, Ti však jeho vynikajících pasů nedokázali využít a připravili ho o dobrých pět asistencí. To je však nakonec mrzet nemuselo, poněvadž si tři body po zásluze připsali. Na straně Sehranky byl nejlepším hráčem zvolen Josef Alferi, kterému se jako jedinému podařilo překonat velmi dobře chytajícího Maříka.