Hřiště Libeň (Podvinný Mlýn)

14.490976 50.109343
mapy.cz
Adresa
Kovanecká, Praha-Libeň
Telefon
602214019
Email
klimkova@acspartapraha.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.acspartapraha.cz/cz/sportoviste
Popis
UT 3.generace, rok výstavby 2010
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/34.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-11-21 18:30 Diggers "Volné místo 5" Libeň (Podvinný Mlýn) :
2000-11-27 17:30 Lokoti Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) Udatný Kedluben 5 : 0
2012-09-09 11:00 Converto Praha Lhotka stars Libeň (Podvinný Mlýn) Vořežšpruti 1 : 9
2012-09-16 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz PMS Olympian Libeň (Podvinný Mlýn) Undesirable team 1 : 11
2012-09-16 20:00 Rychlá rota FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Neuděláš nic 4 : 3
2012-09-23 11:00 Converto Praha High Society Libeň (Podvinný Mlýn) Nápoje 6 : 2
2012-09-23 19:00 Ludmila B FC SION Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 5 : 1
2012-10-14 11:00 Converto Praha Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) Daytona b&w 4 : 3
2012-10-14 19:00 Ludmila B O. A. Arrows Libeň (Podvinný Mlýn) Nápoje 1 : 4
2012-10-14 20:00 Rychlá rota Ničemných otců nejhorší synové Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 8 : 3
2012-10-21 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz BK Roura Fellas Libeň (Podvinný Mlýn) Bazinga 4 : 3
2012-10-28 11:00 Converto Praha Kanec v bučině Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 5 : 3
2012-10-28 19:00 Ludmila B Lamy z Panamy Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 6 : 2
2012-10-28 20:00 Rychlá rota AG UNITED Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 9 : 3
2012-11-04 17:00 FC Upside Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 3 : 2
2012-11-11 11:00 Converto Praha FC Rival Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 4
2012-11-11 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Real Slama Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 3 : 4
2012-11-11 19:00 Ludmila B Chodov Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 0 : 2
2012-11-18 11:00 Converto Praha FC Tibetians Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 0 : 0
2012-11-25 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz MSC FC Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 6 : 3
2012-11-25 19:00 Ludmila B SVP Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 2 : 1
2013-03-24 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Fc Krementi A Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 4 : 2
2013-03-24 19:00 Ludmila B Black b!tches Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 5 : 2
2013-03-24 20:00 Rychlá rota Real Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 5 : 5
2013-04-07 11:00 Converto Praha FC Hedonis Libeň (Podvinný Mlýn) O. A. Arrows 0 : 4
2013-04-07 19:00 Ludmila B Kosiy Libeň (Podvinný Mlýn) Rams 3 : 2
2013-04-14 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Srdcaři s.r.o. Libeň (Podvinný Mlýn) Undesirable team 2 : 14
2013-04-14 16:00 Starý pany Vysočany Kanec v bučině Libeň (Podvinný Mlýn) FC Tibetians 1 : 2
2013-04-14 20:00 Rychlá rota Druhá šance Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 6 : 1
2013-04-21 11:00 Converto Praha Ludmila A Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 14
2013-04-21 19:00 Ludmila B FT Razors Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 4 : 6
2013-04-21 20:00 Rychlá rota Malá Strana C.F. Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 9 : 0
2013-04-28 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC Buracos Brancos Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 1 : 3
2013-05-05 11:00 Converto Praha Starý pany Vysočany Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 5 : 4
2013-05-05 19:00 Ludmila B Čelzí Libeň (Podvinný Mlýn) Václav Sedmidubský 0 : 1
2013-05-05 20:00 Rychlá rota Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 3 : 1
2013-05-07 20:00 Starý pany Vysočany FC Rival Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 1 : 5
2013-05-12 18:45 Starý pany Vysočany Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) Pony FC 0 : 5
2013-05-19 11:00 Converto Praha BTW Krč fm Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 2 : 5
2013-05-19 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Lømrå tüm Libeň (Podvinný Mlýn) FC Upside 6 : 3
2013-05-19 19:00 Ludmila B FC Hoblina Jižák Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 3 : 3
2013-05-19 20:00 Rychlá rota FC Upside Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 5 : 0
2013-05-26 19:45 Starý pany Vysočany FC Hedonis Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 3
2013-06-09 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Invalidní sourozenci Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 4 : 5
2013-06-09 16:00 Rychlá rota Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota 0 : 2
2013-06-09 19:00 Ludmila B Ambassadors Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 5 : 5
2013-06-16 11:00 Converto Praha Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 5 : 4
2013-06-16 14:00 Real Praha FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Real Praha 5 : 1
2013-09-15 18:45 Ludmila B Chodov Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 1 : 2
2013-09-15 20:00 Rychlá rota AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 4 : 3
2013-09-22 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Real Slama Libeň (Podvinný Mlýn) FC Rival 3 : 7
2013-09-29 18:45 Ludmila B FC SION Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 3 : 3
2013-09-29 20:00 Rychlá rota Daytona b&w Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 5 : 3
2013-10-06 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Abstinenti Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 5 : 2
2013-10-06 17:00 Královské Vinohrady B Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) FC Nové Město 3 : 3
2013-10-12 17:00 Fc Lehovec City ARMFOOTBALL Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 5 : 2
2013-10-13 18:45 Ludmila B Čelzí Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 3
2013-10-13 20:00 Rychlá rota Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 2
2013-11-02 15:30 Fc Lehovec City Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 7 : 2
2013-11-03 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Pejro CdF 5 : 0
2013-11-03 18:45 Ludmila B Kosiy Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 1
2013-11-03 20:00 Rychlá rota FC Rival Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-09 17:00 Královské Vinohrady B Rams Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 4 : 2
2013-11-16 15:30 Fc Lehovec City PMS Olympian Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 3 : 6
2013-11-17 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz MSC FC Libeň (Podvinný Mlýn) Pony FC 1 : 0
2013-11-17 18:45 Ludmila B Ambassadors Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 1 : 1
2013-11-17 20:00 Rychlá rota Kanec v bučině Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Košťál 0 : 0
2013-11-24 17:00 FC Knedlíci FC Upside Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 0 : 0
2013-11-24 18:45 Ludmila B O. A. Arrows Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 5
2013-11-24 20:00 Rychlá rota Parma AG Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 0 : 0
2013-11-30 15:30 Fc Lehovec City Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 9 : 2
2013-12-01 11:00 Converto Praha Pony FC Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 10 : 6
2013-12-01 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Druhá šance Libeň (Podvinný Mlýn) FC Nové Město 1 : 3
2013-12-08 17:00 Královské Vinohrady B PMS Olympian Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 1 : 5
2014-03-16 20:00 Rychlá rota Kanec v bučině Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 4
2014-03-22 14:55 Fc Lehovec City AG Dechcurew Libeň (Podvinný Mlýn) Srdcaři s.r.o. 1 : 2
2014-03-23 11:00 Converto Praha Kanec v bučině Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 4
2014-03-30 15:00 Los Losos Pražská šlechta Libeň (Podvinný Mlýn) Kristýna Napoleaová 1 : 0
2014-03-30 18:45 Ludmila B Red Team Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 3
2014-03-30 20:00 Rychlá rota Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 2
2014-04-05 11:30 Hell Spartans Liščí trus Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 0 : 2
2014-04-05 15:00 Fc Lehovec City Invalidní sourozenci Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 0 : 1
2014-04-06 11:00 Converto Praha BTW Krč fm Libeň (Podvinný Mlýn) PMS Olympian 2 : 1
2014-04-06 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Eurest Runners Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 4 : 2
2014-04-12 15:00 Fc Lehovec City Rams Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 5 : 1
2014-04-13 18:45 Ludmila B Ludmila A Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 7
2014-04-13 20:00 Rychlá rota Lamy z Panamy Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 6 : 5
2014-04-27 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Lømrå tüm Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 3 : 1
2014-05-03 11:30 Hell Spartans Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 3
2014-05-04 18:45 Ludmila B FT Razors Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 8
2014-05-04 20:00 Rychlá rota Sehranka Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 4 : 1
2014-05-17 16:00 Fc Lehovec City Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 10 : 0
2014-05-18 10:30 FC Vyhul AirsoftGame.cz Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz 3 : 4
2014-05-18 18:45 Ludmila B Black b!tches Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 4 : 1
2014-05-18 20:00 Rychlá rota Pony FC Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 9 : 0
2014-05-24 11:30 Hell Spartans Fc Jižní nářez Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 4
2014-05-24 15:00 Los Losos Liščí trus Libeň (Podvinný Mlýn) Liščí trus 2 : 1
2014-06-07 11:30 Hell Spartans Pražská šlechta Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 4
2014-06-07 17:00 Fc Lehovec City Ničemných otců nejhorší synové Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 7 : 2
2014-06-08 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Real Praha Libeň (Podvinný Mlýn) PMS Olympian 8 : 6
2014-06-15 15:00 Los Losos Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 1 : 4
2014-06-15 18:45 Ludmila B FC Hoblina Jižák Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 1
2014-06-15 20:00 Rychlá rota BTW Krč fm Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 3
2014-09-06 15:00 Los Losos Pražská šlechta Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 2 : 1
2014-09-13 10:55 Fc Lehovec City Fc Lumíci Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 2 : 4
2014-09-14 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Lhotka stars Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 0 : 6
2014-09-14 18:45 Ludmila B Nápoje Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 7 : 2
2014-09-14 20:00 Rychlá rota Anal Riders Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 11
2014-09-20 11:30 Hell Spartans ARMFOOTBALL Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 9 : 1
2014-09-27 10:55 Fc Lehovec City AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 3 : 5
2014-09-28 20:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz 0 : 6
2014-10-05 19:00 Hell Spartans Invalidní sourozenci Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 2 : 3
2014-10-11 10:55 Fc Lehovec City Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hedonis 2 : 1
2014-10-12 12:00 Los Losos Real Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 5 : 2
2014-10-12 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 1 : 4
2014-10-12 18:45 Ludmila B AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 1 : 2
2014-10-12 20:00 Rychlá rota Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 1
2014-10-18 10:25 Fc Lehovec City FKMP Gooners Roma Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Štěpán 1 : 4
2014-10-18 11:30 Hell Spartans AG UNITED Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 0
2014-10-26 18:45 Ludmila B Fc Lumíci Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 12 : 2
2014-11-02 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Fc Jižní nářez Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 1
2014-11-02 15:00 Los Losos Ničemných otců nejhorší synové Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 0 : 4
2014-11-02 18:45 Ludmila B Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Daniel Borodáč 1 : 1
2014-11-02 20:00 Rychlá rota Real Slama Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 4 : 7
2014-11-08 10:55 Fc Lehovec City Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 2 : 1
2014-11-09 11:00 Converto Praha FC Hedonis Libeň (Podvinný Mlýn) Parma AG 0 : 5
2014-11-15 11:30 Hell Spartans Lømrå tüm Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 2
2014-11-16 15:00 Los Losos FC Elita Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 3
2014-11-16 18:45 Ludmila B SVP Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 1
2014-11-16 20:00 Rychlá rota MAC Stará garda Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 7 : 4
2014-11-22 10:55 Fc Lehovec City Nápoje Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 1 : 2
2014-11-23 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Sk Pleská Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 1 : 10
2014-11-23 18:45 Ludmila B FKMP Gooners Roma Libeň (Podvinný Mlýn) Daniel Borodáč 1 : 4
2014-11-23 20:00 Rychlá rota BK Roura Fellas Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 4
2014-11-30 15:00 Los Losos FC Banáni Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 0
2015-03-21 11:30 Hell Spartans Pony FC Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 4 : 2
2015-03-22 11:00 Converto Praha High Society Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 5 : 3
2015-03-22 20:00 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 4 : 3
2015-03-29 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 2 : 0
2015-03-29 15:00 Los Losos MSC FC Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 0 : 0
2015-03-29 18:45 Ludmila B PMS Olympian Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 4 : 5
2015-03-29 20:00 Rychlá rota FC Hedonis Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 1 : 3
2015-04-11 11:30 Hell Spartans Abstinenti Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 0 : 5
2015-04-12 11:00 Converto Praha AG Dechcurew Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 2 : 8
2015-04-12 20:00 AFK Bochanův Syndrom Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 4 : 2
2015-04-19 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 2
2015-04-19 15:00 Los Losos TJ Tvoja Mama Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 1
2015-04-19 18:45 Ludmila B Druhá šance Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 4 : 2
2015-04-19 20:00 Rychlá rota Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 3 : 3
2015-04-25 11:30 Hell Spartans Kampa FC Libeň (Podvinný Mlýn) Anal Riders 8 : 2
2015-04-26 20:00 AFK Bochanův Syndrom Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 2 : 2
2015-05-03 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz CF Hornets Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-05-03 15:00 Los Losos Sehranka Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 4 : 6
2015-05-03 18:45 Ludmila B Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 2 : 0
2015-05-03 20:00 Rychlá rota High Society Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 3 : 6
2015-05-09 11:30 Hell Spartans Liščí trus Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hedonis 2 : 3
2015-05-10 11:00 Converto Praha Anal Riders Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 0 : 3
2015-05-10 20:00 AFK Bochanův Syndrom Nápoje Libeň (Podvinný Mlýn) FC Eintopf 2 : 6
2015-05-16 11:30 Hell Spartans Co ti je do toho ? Libeň (Podvinný Mlýn) Matěj Holeček 5 : 0
2015-05-17 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Borussia Dortšpunt forever Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 1 : 14
2015-05-17 17:00 Los Losos FC Betonbau Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 8 : 1
2015-05-17 18:45 Ludmila B Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 5 : 1
2015-05-17 20:00 Rychlá rota AG Dechcurew Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 2 : 2
2015-05-24 20:00 AFK Bochanův Syndrom Fc Lumíci Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 7 : 3
2015-05-31 20:00 Converto Praha Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota 2 : 3
2015-06-06 11:30 Hell Spartans Královské Vinohrady Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 3
2015-06-07 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC Eintopf Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 1
2015-06-07 15:00 Los Losos Justiční omyl Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 7 : 5
2015-06-07 20:00 PMS Olympian Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis 3 : 4
2015-06-14 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Eurest Runners Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 9 : 2
2015-06-14 17:45 Ludmila B BTW Krč fm Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 1 : 2
2015-06-14 18:55 AFK Bochanův Syndrom FKMP Gooners Roma Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 4 : 2
2015-06-14 20:00 Rychlá rota Parma AG Libeň (Podvinný Mlýn) AC Texaské hyeny 2 : 4
2015-09-13 20:00 AFK Bochanův Syndrom Fc Jižní nářez Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 1 : 0
2015-09-20 15:00 Los Losos TJ Suuret Höyhenet Libeň (Podvinný Mlýn) Kubánští doutníci 1 : 6
2015-09-20 20:00 Rychlá rota FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 5 : 1
2015-09-25 20:00 Judo club Jenis High Society Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 1 : 2
2015-10-02 20:00 Judo club Jenis Fc Jižní nářez Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 10 : 1
2015-10-04 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz ACSK Mc Nápas Team Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 5 : 0
2015-10-04 20:00 AFK Bochanův Syndrom Královské Vinohrady Libeň (Podvinný Mlýn) Matúš Marko 2 : 3
2015-10-11 15:00 Los Losos Druhá šance Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 4 : 1
2015-10-16 19:00 Judo club Jenis Královské Vinohrady Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 5 : 1
2015-10-18 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 0 : 5
2015-10-18 18:45 AFK Bochanův Syndrom Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 7 : 0
2015-10-18 20:00 Rychlá rota FC A Stejně To Vyhrajem Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 2
2015-10-25 20:00 AFK Bochanův Syndrom Parma AG Libeň (Podvinný Mlýn) ACSK Mc Nápas Team 2 : 2
2015-11-08 15:00 Los Losos Team Public Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-08 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz TJ Tvoja Mama Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 2
2015-11-08 20:00 Rychlá rota Kampa FC Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 5 : 1
2015-11-15 20:00 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Ambassadors 3 : 7
2015-11-20 20:00 Judo club Jenis MSC FC Libeň (Podvinný Mlýn) FC Elita 4 : 0
2015-11-22 15:00 Los Losos FC Eintopf Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 4 : 2
2015-11-22 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Pražská šlechta Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-22 20:00 Rychlá rota ARMFOOTBALL Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 4 : 4
2015-11-27 20:00 Judo club Jenis Parma AG Libeň (Podvinný Mlýn) Ambassadors 2 : 4
2015-11-29 20:00 AFK Bochanův Syndrom High Society Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 7 : 4
2015-12-06 15:00 Los Losos LT u Dubu Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 4
2015-12-06 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Dynamit Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 3
2016-03-13 20:00 Rychlá rota FC Elita Libeň (Podvinný Mlýn) Dynamit Praha 2 : 1
2016-03-20 15:00 Los Losos Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 10 : 0
2016-03-20 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 1 : 3
2016-03-20 20:00 Rychlá rota Dynamit Praha Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 5 : 5
2016-04-03 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 1 : 7
2016-04-03 20:00 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 1
2016-04-10 15:00 Los Losos Justiční omyl Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 0 : 0
2016-04-10 20:00 Rychlá rota Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 3 : 6
2016-04-17 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC A Stejně To Vyhrajem Libeň (Podvinný Mlýn) Anal Riders 3 : 4
2016-04-17 18:45 AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt forever Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 4 : 2
2016-04-17 20:00 Rychlá rota ACSK Mc Nápas Team Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 0
2016-04-24 15:00 Los Losos Sehranka Libeň (Podvinný Mlýn) FC Likvidators Praha 2 : 3
2016-05-01 15:00 Los Losos Eurest Runners Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 3 : 2
2016-05-01 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Kampa FC Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 3 : 4
2016-05-01 20:00 Rychlá rota Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 4
2016-05-08 20:00 AFK Bochanův Syndrom MSC FC Libeň (Podvinný Mlýn) Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-15 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz ARMFOOTBALL Praha Libeň (Podvinný Mlýn) FC Elita 3 : 4
2016-05-15 18:00 Los Losos AG UNITED Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 2
2016-05-15 20:00 Rychlá rota TJ Tvoja Mama Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 1 : 2
2016-05-22 20:00 AFK Bochanův Syndrom Pony FC Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 3 : 10
2016-06-05 15:00 Los Losos Liščí trus Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 4 : 2
2016-06-05 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC Elita Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 4 : 1
2016-06-05 20:00 Rychlá rota Pražská šlechta Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-06-12 20:00 AFK Bochanův Syndrom FC Hedonis Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 4 : 1
2016-09-11 11:00 Hell Spartans Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 0 : 2
2016-09-11 20:00 AFK Bochanův Syndrom Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 6 : 4
2016-09-18 15:00 Los Losos FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 12 : 3
2016-09-18 18:00 Ajax Štrampouch Young Boys Sehranka Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila A 5 : 4
2016-09-25 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Košťál 2 : 8
2016-10-02 14:00 Lokoti Uhelné doly Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti 8 : 7
2016-10-02 17:00 Ajax Štrampouch Young Boys Druhá šance Libeň (Podvinný Mlýn) FC Likvidators Praha 1 : 16
2016-10-09 14:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz AGB Prague Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 2 : 3
2016-10-09 17:30 Lokoti Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 1 : 1
2016-10-09 20:00 AFK Bochanův Syndrom Eurest Runners Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 5 : 2
2016-10-16 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 0 : 3
2016-10-16 17:00 Ajax Štrampouch Young Boys Perličky na dně Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 1 : 4
2016-10-23 17:30 Lokoti Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 2 : 3
2016-10-23 20:00 AFK Bochanův Syndrom High Society Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 6 : 2
2016-10-30 20:00 AFK Bochanův Syndrom Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) Královské Vinohrady B 4 : 1
2016-11-06 15:00 Ajax Štrampouch Young Boys Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 3 : 4
2016-11-06 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Udatný Kedluben Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 5 : 0
2016-11-06 20:00 AFK Bochanův Syndrom Pony FC Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Chlum 2 : 4
2016-11-13 17:30 Lokoti FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 8 : 0
2016-11-20 15:00 Ajax Štrampouch Young Boys Kampa FC Libeň (Podvinný Mlýn) Uhelné doly 4 : 4
2016-11-20 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz FC Bukefal Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Janča 3 : 5
2016-11-20 20:00 AFK Bochanův Syndrom Justiční omyl Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 1 : 5
2017-03-19 17:30 Lokoti Bazinga Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 6 : 3
2017-03-26 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 1 : 10
2017-03-26 17:30 Lokoti FC Bukefal Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 1 : 7
2017-03-26 20:00 AFK Bochanův Syndrom SVP Libeň (Podvinný Mlýn) FC Horníci 1 : 3
2017-04-09 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Martin Pašek 2 : 10
2017-04-09 17:30 Lokoti Kubánští doutníci Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 5 : 1
2017-04-09 20:00 AFK Bochanův Syndrom FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 6 : 2
2017-04-16 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Kubánští doutníci Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 0 : 5
2017-05-01 19:00 AFK Bochanův Syndrom Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Štěpán 1 : 1
2017-05-07 16:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz TJ Tvoja Mama Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 1 : 4
2017-05-11 15:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Uhelné doly Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-14 17:30 Lokoti AGB Prague Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 12 : 5
2017-05-21 20:00 AFK Bochanův Syndrom MAC Stará garda Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 2
2017-06-04 17:30 Lokoti TJ Tvoja Mama Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 1
2017-06-11 17:30 Lokoti Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 2 : 2
2017-06-11 20:00 AFK Bochanův Syndrom Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 5 : 4
2017-09-10 20:30 AFK Bochanův Syndrom Les Bizerâns Libeň (Podvinný Mlýn) Sehranka 1 : 3
2017-09-18 19:00 Hell Spartans BTW Krč fm Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 1 : 3
2017-10-15 20:00 AFK Bochanův Syndrom Parma AG Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 2 : 3
2017-10-29 20:00 AFK Bochanův Syndrom Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) Roman Procházka 1 : 4
2017-11-12 20:00 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 5 : 1
2017-11-26 20:00 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Libeň (Podvinný Mlýn) Černí Štýři 0 : 0
2018-09-16 14:30 Diggers Lømrå tüm Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 8 : 2
2018-10-07 14:30 Diggers Liščí trus Libeň (Podvinný Mlýn) Jakub Kotek 8 : 2
2018-10-21 14:15 Diggers Darkage Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 13 : 4
2018-11-04 14:10 Diggers Kampa FC Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 15 : 0
2019-03-10 14:10 Diggers Black Gold Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 3 : 2
2019-03-24 14:10 Diggers Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Sergej Greshnyakov 1 : 6
2019-04-07 14:10 Diggers INTER09 Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Chlum 5 : 0
2019-04-28 14:10 Diggers FC ResslBoys Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 1 : 4
2019-05-19 14:10 Diggers Slavoj Libeň (Podvinný Mlýn) Dechroje 7 : 4
2019-06-02 14:10 Diggers Fc Vyhaslé Hvězdy Libeň (Podvinný Mlýn) Black Bull Kobylisy 1 : 7

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 14:30 Diggers Pražská klubová fotbalová liga