Hřiště Libeň (Podvinný Mlýn)

14.490976 50.109343
mapy.cz
Adresa
Kovanecká, Praha-Libeň
Telefon
602214019
Email
klimkova@acspartapraha.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.acspartapraha.cz/cz/sportoviste
Popis
UT 3.generace, rok výstavby 2010
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/34.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2017-11-26 20:00 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Libeň (Podvinný Mlýn) Černí Štýři :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-11-27 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Udatný Kedluben 5 : 0
2012-09-09 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Vořežšpruti 1 : 9
2012-09-16 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Undesirable team 1 : 11
2012-09-16 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Neuděláš nic 4 : 3
2012-09-23 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Nápoje 6 : 2
2012-09-23 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 5 : 1
2012-10-14 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Daytona b&w 4 : 3
2012-10-14 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Nápoje 1 : 4
2012-10-14 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 8 : 3
2012-10-21 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Bazinga 4 : 3
2012-10-28 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 5 : 3
2012-10-28 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 6 : 2
2012-10-28 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 9 : 3
2012-11-04 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Upside Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 3 : 2
2012-11-11 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 4
2012-11-11 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 3 : 4
2012-11-11 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 0 : 2
2012-11-18 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 0 : 0
2012-11-25 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 6 : 3
2012-11-25 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 2 : 1
2013-03-24 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 4 : 2
2013-03-24 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 5 : 2
2013-03-24 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 5 : 5
2013-04-07 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) O. A. Arrows 0 : 4
2013-04-07 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Rams 3 : 2
2013-04-14 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Undesirable team 2 : 14
2013-04-14 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Libeň (Podvinný Mlýn) FC Tibetians 1 : 2
2013-04-14 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 6 : 1
2013-04-21 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 14
2013-04-21 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 4 : 6
2013-04-21 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 9 : 0
2013-04-28 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 1 : 3
2013-05-05 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) BTW Krč fm 5 : 4
2013-05-05 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Václav Sedmidubský 0 : 1
2013-05-05 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 3 : 1
2013-05-07 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 1 : 5
2013-05-12 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Libeň (Podvinný Mlýn) Pony FC 0 : 5
2013-05-19 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Krementi A 2 : 5
2013-05-19 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Upside 6 : 3
2013-05-19 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 3 : 3
2013-05-19 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 5 : 0
2013-05-26 19:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany Libeň (Podvinný Mlýn) Starý pany Vysočany 2 : 3
2013-06-09 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 4 : 5
2013-06-09 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota 0 : 2
2013-06-09 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Jan Vlasák 5 : 5
2013-06-16 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom 5 : 4
2013-06-16 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Real Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Real Praha 5 : 1
2013-09-15 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 1 : 2
2013-09-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 4 : 3
2013-09-22 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Rival 3 : 7
2013-09-29 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 3 : 3
2013-09-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 5 : 3
2013-10-06 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 5 : 2
2013-10-06 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) FC Nové Město 3 : 3
2013-10-12 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 5 : 2
2013-10-13 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 3
2013-10-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 2
2013-11-02 15:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 7 : 2
2013-11-03 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Pejro CdF 5 : 0
2013-11-03 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 1
2013-11-03 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Herian 5 : 0
2013-11-09 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 4 : 2
2013-11-16 15:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 3 : 6
2013-11-17 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Pony FC 1 : 0
2013-11-17 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 1 : 1
2013-11-17 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Herian 0 : 0
2013-11-24 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Knedlíci Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 0 : 0
2013-11-24 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 5
2013-11-24 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 0 : 0
2013-11-30 15:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 9 : 2
2013-12-01 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 10 : 6
2013-12-01 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Nové Město 1 : 3
2013-12-08 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Královské Vinohrady B Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 1 : 5
2014-03-16 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 4
2014-03-22 14:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Srdcaři s.r.o. 1 : 2
2014-03-23 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 4
2014-03-30 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Kristýna Napoleaová 1 : 0
2014-03-30 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 3
2014-03-30 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 2
2014-04-05 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 0 : 2
2014-04-05 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 0 : 1
2014-04-06 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) PMS Olympian 2 : 1
2014-04-06 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 4 : 2
2014-04-12 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 5 : 1
2014-04-13 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 7
2014-04-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 6 : 5
2014-04-27 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 3 : 1
2014-05-03 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 3
2014-05-04 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 2 : 8
2014-05-04 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 4 : 1
2014-05-17 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 10 : 0
2014-05-18 10:30 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz 3 : 4
2014-05-18 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 4 : 1
2014-05-18 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 9 : 0
2014-05-24 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 4
2014-05-24 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Liščí trus 2 : 1
2014-06-07 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 4
2014-06-07 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 7 : 2
2014-06-08 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) PMS Olympian 8 : 6
2014-06-15 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 1 : 4
2014-06-15 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Paleček - 4 : 1
2014-06-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 3
2014-09-06 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 2 : 1
2014-09-13 10:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 2 : 4
2014-09-14 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 0 : 6
2014-09-14 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 7 : 2
2014-09-14 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 11
2014-09-20 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 9 : 1
2014-09-27 10:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 3 : 5
2014-09-28 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz 0 : 6
2014-10-05 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Invalidní sourozenci 2 : 3
2014-10-11 10:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hedonis 2 : 1
2014-10-12 12:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 5 : 2
2014-10-12 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 1 : 4
2014-10-12 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 1 : 2
2014-10-12 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 1
2014-10-18 10:25 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Štěpán 1 : 4
2014-10-18 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Michael Šarapatka 3 : 0
2014-10-26 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 12 : 2
2014-11-02 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 1
2014-11-02 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 0 : 4
2014-11-02 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Daniel Borodáč 1 : 1
2014-11-02 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 4 : 7
2014-11-08 10:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 2 : 1
2014-11-09 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Parma AG 0 : 5
2014-11-15 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 2
2014-11-16 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 3
2014-11-16 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 3 : 1
2014-11-16 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 7 : 4
2014-11-22 10:55 Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hoblina Jižák 1 : 2
2014-11-23 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 1 : 10
2014-11-23 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Daniel Borodáč 1 : 4
2014-11-23 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 4
2014-11-30 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 0
2015-03-21 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 4 : 2
2015-03-22 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 5 : 3
2015-03-22 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 4 : 3
2015-03-29 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 2 : 0
2015-03-29 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Škarda 0 : 0
2015-03-29 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Caizl 4 : 5
2015-03-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 1 : 3
2015-04-11 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 0 : 5
2015-04-12 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 2 : 8
2015-04-12 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Filip Adámek 4 : 2
2015-04-19 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 2
2015-04-19 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 1
2015-04-19 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 4 : 2
2015-04-19 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 3 : 3
2015-04-25 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Anal Riders 8 : 2
2015-04-26 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 2 : 2
2015-05-03 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-05-03 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Sk Pleská 4 : 6
2015-05-03 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 2 : 0
2015-05-03 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 3 : 6
2015-05-09 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) FC Hedonis 2 : 3
2015-05-10 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 0 : 3
2015-05-10 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC Eintopf 2 : 6
2015-05-16 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Matěj Holeček 5 : 0
2015-05-17 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 1 : 14
2015-05-17 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 8 : 1
2015-05-17 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 5 : 1
2015-05-17 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Fc Lehovec City 2 : 2
2015-05-24 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 7 : 3
2015-05-31 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Converto Praha Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota 2 : 3
2015-06-06 11:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 3 : 3
2015-06-07 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 1
2015-06-07 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) FT Razors 7 : 5
2015-06-07 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) PMS Olympian Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis 3 : 4
2015-06-14 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 9 : 2
2015-06-14 17:45 Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila B Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 1 : 2
2015-06-14 18:55 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Abstinenti 4 : 2
2015-06-14 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) FC Texas Nové Strašecí 2 : 4
2015-09-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 1 : 0
2015-09-20 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Kubánští doutníci 1 : 6
2015-09-20 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) FC Betonbau Praha 5 : 1
2015-09-25 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 1 : 2
2015-10-02 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Pavel Kvapil 10 : 1
2015-10-04 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 5 : 0
2015-10-04 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Matúš Marko 2 : 3
2015-10-11 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 4 : 1
2015-10-16 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 5 : 1
2015-10-18 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Eurest Runners 0 : 5
2015-10-18 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 7 : 0
2015-10-18 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 5 : 2
2015-10-25 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) ACSK Mc Nápas Team 2 : 2
2015-11-08 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-08 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 2
2015-11-08 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 5 : 1
2015-11-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Ambassadors 3 : 7
2015-11-20 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) FC Elita 4 : 0
2015-11-22 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 4 : 2
2015-11-22 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-22 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 4 : 4
2015-11-27 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) Ambassadors 2 : 4
2015-11-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 7 : 4
2015-12-06 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 4
2015-12-06 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 3
2016-03-13 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Dynamit Praha 2 : 1
2016-03-20 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 10 : 0
2016-03-20 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 1 : 3
2016-03-20 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 5 : 5
2016-04-03 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 1 : 7
2016-04-03 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 1
2016-04-10 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) MSC FC 0 : 0
2016-04-10 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 3 : 6
2016-04-17 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Anal Riders 3 : 4
2016-04-17 18:45 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 4 : 2
2016-04-17 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Šišák 2 : 0
2016-04-24 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) FC Likvidators Praha 2 : 3
2016-05-01 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 3 : 2
2016-05-01 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Momentum 3 : 4
2016-05-01 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 4
2016-05-08 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-15 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) FC Elita 3 : 4
2016-05-15 18:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 3 : 2
2016-05-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Kampa FC 1 : 2
2016-05-22 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 3 : 10
2016-06-05 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 4 : 2
2016-06-05 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 4 : 1
2016-06-05 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Rychlá rota Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-06-12 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC A Stejně To Vyhrajem 4 : 1
2016-09-11 11:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 0 : 2
2016-09-11 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 6 : 4
2016-09-18 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 12 : 3
2016-09-18 18:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) Ludmila A 5 : 4
2016-09-25 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. test Herian 2 : 8
2016-10-02 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti 8 : 7
2016-10-02 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) FC Likvidators Praha 1 : 16
2016-10-09 14:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 2 : 3
2016-10-09 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 1 : 1
2016-10-09 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 5 : 2
2016-10-16 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) SVP 0 : 3
2016-10-16 17:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) Karol Peterčík 1 : 4
2016-10-23 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 2 : 3
2016-10-23 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Los Losos 6 : 2
2016-10-30 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Královské Vinohrady B 4 : 1
2016-11-06 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 3 : 4
2016-11-06 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Řeháček 5 : 0
2016-11-06 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Tomáš Chlum 2 : 4
2016-11-13 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans 8 : 0
2016-11-20 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Ajax Štrampouch Young Boys Libeň (Podvinný Mlýn) Uhelné doly 4 : 4
2016-11-20 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Janča 3 : 5
2016-11-20 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) AG UNITED 1 : 5
2017-03-19 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 6 : 3
2017-03-26 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 1 : 10
2017-03-26 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 1 : 7
2017-03-26 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) FC Horníci 1 : 3
2017-04-09 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Martin Pašek 2 : 10
2017-04-09 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 5 : 1
2017-04-09 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 6 : 2
2017-04-16 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 0 : 5
2017-05-01 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Marek Štěpán 1 : 1
2017-05-07 16:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 1 : 4
2017-05-11 15:00 Libeň (Podvinný Mlýn) FC Vyhul AirsoftGame.cz Libeň (Podvinný Mlýn) Deleg. PKFL 5 : 0
2017-05-14 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) BK Roura Fellas 12 : 5
2017-05-21 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 2
2017-06-04 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 2 : 1
2017-06-11 17:30 Libeň (Podvinný Mlýn) Lokoti Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 2 : 2
2017-06-11 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Koštál 5 : 4
2017-09-10 20:30 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Sehranka 1 : 3
2017-09-18 19:00 Libeň (Podvinný Mlýn) Hell Spartans Libeň (Podvinný Mlýn) František Novotný 1 : 3
2017-10-15 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Michal Skala 2 : 3
2017-10-29 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Roman Procházka 1 : 4
2017-11-12 20:00 Libeň (Podvinný Mlýn) AFK Bochanův Syndrom Libeň (Podvinný Mlýn) Milan Herian 5 : 1

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 20:00 AFK Bochanův Syndrom Pražská klubová fotbalová liga

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: