Kdo: FC Vyhul AirsoftGame.cz / Ajax Štrampouch Young Boys

Konání: 2016-03-20 16:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 12

Rozhodčí: FC Momentum

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Napínavý zápas až do samotného závěru. Domácí skórovali jako první a vyhráli první půli 1:0. Hosté byly fotbalovější, ale v první půli nedokázali překonat výborně chytajícího Martina Maríka. Krátce po začátku druhého poločasu se zranil jeden z domácích hráčů a rázem ztratili domácí možnost střídat. To se také postupně projevovalo a hosté je nenchali odpočinout. Ajax skóre otočil zásluhou gólu Barta Běhala a dva góly dal Ondřej Běhal. Domácí se snažili o otočení výsledku, ale štěstěna nebyla na jejich straně a nastřelili 3x břevno. Napínavé utkání bylo několikrát "narušeno" výkřiky z nedaleké bitky fanoušků Sparty a Slavie v nedalekém parku, což dodalo oběma týmům zdravou agresivitu.