Konání: 2014-10-12 18:45:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 5

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Domácí Ludmila B byla v zápase aktivnějším týmem a přesto s výborně bránícími hosty prohrála.. Od začátku až do konce zápasu byla k vidění od obou týmů stejná hra. Ludmila se snažila kombinovat a držet míč, který se bohužel pro Ludmilu s hráči moc nekamarádil. Balon neustále od nohou domácích uskakoval a příhrávky byly často nepřesné. Hosté v dnešním utkání předvedli výbornou sehranost v obraně a spoléhání na rychlé brejky. Tato taktika hostím vyšla. Velký podíl na této výhře má brankář hostí Nedvídek, který chytil i to, co chytit nešlo často díky velkému štěstí, které při hostech stálo, ale to k fotbalu patří. První gól byl k vidění v 10. minutě prvního poločasu. Do vedení šli hosté 0:1. V 18. minutě hosté zvýšili 0:2. Ve druhém poločase Ludmila snižila na 1:2. Více gólů však do branky hostí nepadlo a zápas skončil tedy výsledkem 1:2 pro hostující tým a Ludmila B zaznamela svoji první prohru v této sezóně.