Konání: 2015-06-07 20:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2014/2015 J, 2.B liga, kolo 21

Rozhodčí: Judo club Jenis

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Ve večerním nedělením utkání se sešli na hřišti "Podvinný Mlýn" týmy PMS Olympian a Judo club Jenis. Na jednom z nejmenších hřišť v celé PKFL nebyl k vidění žádný luxusní fotbal, ale díky vyrovnanosti obou týmů byl zápas pěkný a napínavý až do poslední minuty. Zápas se hrál v poklidném tempu. O něco lepší byli hosté Judo club Jenis. Ti však v prvním poločase narozdíl od svých soupeřů branku nevstřelili. První poločas tak skončil těsným vítězstvím domácích 1:0. Na začátku druhého poločasu šli domácí již do dvou brankového vedení. To netrvalo dlouho. Nejlepší hráč hostí, který sice měl po celý zápas připomínky různého tipu dvěma brankami srovnal na 2:2. Hru a šance domácích tvořili především dva hráči. Miloš Kačírek a Duong Hieu které se stal nejlepším hráčem týmu hostí se dvěma góly. Ty však v dnešním zápase na vítězství nestačili a hosté si odváží těsnou výhru 3:4. Oba týmy hráli bez konfliktů a větších faulů. Tento zápas v duchu fair-play ukončil nádherný slunečný víkend.