Konání: 2015-12-06 15:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2015/2016 P, 3.B liga, kolo 11

Rozhodčí: Marek Šišák

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Domácí na mladší a techničtější hosty vyrukovali s velice agresivní hrou, která měla základ v zastavování soupeře za cenu faulů. V první půli jim to přineslo vedení 2:0, do druhé půle nastoupili agresivněji i pokopaní hosté a utkání se jim podařilo otočit i díky tomu, že domácí ztratili hlavu a začali projevovat chování, které je doménou hanspaulky a v PKFL jsem se s ním ještě nesetkal. Poslední minuty byly ve znamení zloby a frustrace, všechno podtrhl nesmyslný zákrok Škeříka, který bývá k vidění někde ve Stoke, ale v nejnižší lize amatérské soutěže opravdu nemá, co pohledávat. Po konečném hvizdu byli všichni rádi, že už to šílenství skončilo a to je škoda. Věřím, že Los Losos bylo před zápasem na týmovém tataráku a trošku to s ním přehnalo, v minulých zápasech tohoto týmu jsem se s vyšší vyhroceností nesetkal, tak doufám, že se jednalo o ojedinělý exces.