Konání: 2014-05-24 11:30:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2013/2014 J, 4.A liga, kolo 20

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V zápase čtvrté ligy týmy Hell Spartans - Fc Jižní nářez odehráli velice vyrovnané utkání. Kvalita zápasu sice naprosto odpovídala lize ve které týmy hrají, ale zápas byl přesto napínavý až do samotného konce. Hosté začali lépe a kapitán týmu T. Smolík dal první gól. Do poločasu se však domácím podařilo srovnat. D. Peterka nejlepší hráč domácích ukázal, že nejen útočníci dávají v malém fotbale góly. Ve 3. minutě druhé půle se hosté opět dostali do vedení 1:2. V polovině druhé půle už to bylo 1:3 a zápas se zdál rozhodnut. Jenže domácí se nevzdali. V 54. minutě D. Peterka centroval a jeden z hostujících hráčů si srazil míč do vlastní brány. O dvě minuty poté D. Peterka vystřelil a tentokrát jeho spoluhráč tečoval míč do brány 3:3. Důležitý moment přišel v poslední minutě zápasu. Za celý zápas jsem musel pískat cca 3 fauly. Hra byla klidná a nebylo třeba do ní zasahovat. Jenže v 60. minutě se hosté dostali do brejku a domácí takticky faulovali. K přímému kopu se postavil T. Strnad, který se celý zápas nemohl prosadit a střelou po zemi rozhodl o třech bodech pro hosty. Hra byla vyrovnaná a zápasu by slušela remíza. Vyhrál šťastnější tým.