Konání: 2015-05-31 20:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 16

Rozhodčí: Rychlá rota

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Příjemná večerní podívaná byla k vidění v dohrávce 16. kola 2.A ligy mezi týmy Converto Praha a Rychlá rota. O úvodní branku zápasu se postaral v 2. minutě domácí David Šturma. David zachytil nepřesnou rozehru hostí, potáhl si míč směrem doprostřed hřiště a zacílil z 10-ti metrů přesně k levé tyči, ukázkový angličan (1:0). O vyrovnání se postaral v minutě 19. Jan Pulkráb. Mikuláš Veselý přihrál přesně z levné strany hranice vápna ke vzdálenější levé tyči přesně na nohu Jana Pulkrába, a ten střelou do prázdné vyrovnal (1:1). Ve 20. minutě vyrobili hosté při obranné činnosti další chybu, která byla nemilosrdně potrestána. Jeden z bránících hráčů Rychlé roty ztratil osm metrů před brankou balón, útočící hráč ho okamžitě posunul na vzdálenější levou tyč, kde stál Ondřej Zouhar, a ten pohotově zakončil k bližší tyči (2:1). Ve 22. minutě se prezentovali hosté povedenou a rychlou souhrou, když jeden z hráčů Rychlé roty vybídl pohlednou přihrávkou z vlastní poloviny hřiště na hranici pokutového území domácích Jana Pulkrába ke skórování, ten nabídnutou šancí nepohrdl a po bryskním zpracování zakončil přesně pod víko (2:2). Ve 36. minutě se vítěznou brankou utkání prezentovali hostí. Autové vhazování Rychlé roty prodloužil Jan Schönbauer na zadní tyč, kde si míč ukázkovým vlastencem srazil do vlastní sítě jeden z bránících hráčů (2:3). Ve zbývajících čtyřiadvaceti minutách hry se již nic podstatného neudálo a hosté si tak po zásluze dokráčeli k zisku tří bodů, když byli po celý zápas mírně aktivnějším týmem.