Konání: 2016-06-05 16:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 21

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Před zápasem mezi týmy FC Vyhul a FC Elita prošla bulvárními novinami zpráva o tom, že FC Vyhul hrají svůj historicky poslední zápas na domácím El Podvinný Mlýn Madrigal Estadio. Vedení soutěže PKFL si tento novinový článek vzalo k srdci a na utkání vyslalo zkušeného arbitra vyzbrojeného pěnou na holení nejmenované značky, aby to klukům při přímých kopech v posledním zápase trošku zpříjemnil, hostující FC Elita chtěla také přispět troškou do mlýna, a tak do utkání nominovala pohlednou Kateřinu Čížkovou. Kluci z FC Vyhul si utkání opravdu užívali a ve 13. minutě se zásluhou Richarda Stránského ujali vedení. Richard dostal přihrávku na levou stranu pokutového území a poloskluzem zakončil přesně ke vzdálenější pravé tyči (1:0). Ve 27. minutě převzal Richard Stránský míč na polovině hřiště, potáhl si ho ho z pravé strany do středu a šajtlí zhruba sedm metrů od branky začílil přesně k pravé tyči a navýšil vedení svého týmu (2:0). Ve 39. minutě se faulem ve vápně provinil hostující gólman David Kovář, který skluzem podrazil Stránského, ten se ujal i samotné exekuce pokutového kopu a střelou metr nad zemí k pravé tyči završil svůj čistý hattrick (3:0). Čestný gólový úspěch zaznamenali hosté třináct minut před koncem, kdy si David Červenka efektně a efektivně zpracoval míč na středu hřiště zhruba šest metrů od branky a zakončil tvrdou ranou přesně k levé tyči (3:1). Tři minuty před koncem dal konečnou podobu výsledku Michal Pospíšil, který se po autovém vhazování z bezprostřední blízkosti branky hostí prosadil pohotovým zakončením do odkryté části branky (4:1). Po zápase na hrací plochu vnikl neukázněný fanoušek z dosud neznámého uprchlického tábora a vytrousil doutnající kadidlo, které okolí přilehlého parku zavalilo hustým dýmem.