Konání: 2015-05-17 18:45:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2014/2015 J, 2.B liga, kolo 19

Rozhodčí: Hells

Skóre: 5:1

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Krásné bojové utkání jsme mohli shlédnout na hřišti na Podvinném mlýně, prakticky hned vedle O2 areny, kde náš hokejový tým získal populární bramborovou medaili. Zápas měl plno zajímavých momentů a hned ten první přišel v úvodní části první půle. Na ostřejší zákrok u postranní čáry kapitán domácích Jakub Hovorka reagoval za rámcem sportovního chování a byla mu udělena žlutá karta. Po tomto incidentu se slova chopil nejlepší střelec Ludmily B Jan Blesk, který si s pomocí teče obránce připsal za první poločas 2 góly. K němu se přidal agilní Tomáš Novák a spolu tak stanovili poločasové skóre 3:0. Je potřeba podotknout, že Ludmila B odehrála celý zápas v 6 mužích. V druhém poločase se nadále projevovala zkušenost domácích. Hlavně Jan Blesk, který byl nesmírně silný na míči, vedl jeden útok za druhým a svým dirigováním utvářel hlavní útočnou osu svého týmu. Tento tlak vyústil v další 2 vsítěné góly, které vstřelil Jan Blesk, který byl zvolen nejlepším hráčem svého týmu. Nutno podotknout, že za druhý z těchto gólů může gólman hostů Petr Prokop, který ve stylu chytání horkého bramboru upustil balón přímo pod nohy Honzy Bleska, který nabídnutou šancí nepohrdl. Ke konci druhé části se zápas lehce vyhrotil, ale protože hra byla stejně tvrdá na obou stranách, nebyl důvod znovu vytáhnout žlutou kartu a hráči byli napomenuti pouze slovem. Jak na jedné straně vyčníval svou hrou Jan Blesk, na straně týmu FC Lehovec City vyčníval Filip Mančal, který vedl jednotlivé protiútoky svého týmu. Nepozornost, nebo snad únava na straně Ludmily B, zapříčinila vstřelení čestného gólu na straně hostů. Po krásné kombinaci se prosadil Jan Bílý, který překonal jinak skvěle chytajícího Pavla Kunerta, a stanovil tak konečné skóre 5:1. Po právu zvítězila Ludmila B, ale tým FC Lehovec City se nemá za co stydět, i když tomu možná skóre neodpovídá. Ještě jednou bych se chtěl omluvit za můj pozdní příjezd, ale bohužel právě kvůli probíhajícímu MS v hokeji nebylo úplně jednoduché se na hřiště dostat. Hráčům děkuji za pohodový fotbalový zážitek a projevenou fair-play hru.