Konání: 2015-11-27 20:00:00, Libeň (Podvinný Mlýn)

Zařazení: 2015/2016 P, 2.B liga, kolo 10

Rozhodčí: Ambassadors

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Bojovné utkání hrané za minimální viditelnosti bylo k „slyšení“ v 10. kole 2.B ligy mezi celky Judo club Jenis a Parma AG na hřišti na Podvinném mlýně, kde nedostatečně kvalitní umělé osvětlení kráse hry ve večerních hodinách příliš neprospívá. O úvodní branku duelu se již v patnácté sekundě hry postaral Dominik Hons, který z osmi metrů od branky zacílil z pravého křídla přesně k bližší pravé tyči (0:1). Druhou branku zápasu vsítil tentýž hráč o minutu později, když unikl po levé straně hřiště a z hranice vápna zakončil nechytatelně ke vzdálenější pravé tyči (0:2). Ve 12. minutě našel jeden z domácích hráčů přihrávkou z levého křídla na středu hřiště na hranici vápna stojícího V. Sedmidubského, jenž pohotově vsítil kontaktní branku střelou do prázdné (1:2). V 16. minutě vrátil hostům dvoubrankové vedení Matouš Pěruška. Po rohovém kopu z pravé strany se dostal míč 20 metrů od branky na střed hřiště k Matoušovi, a ten následně zacílil precizně tvrdou ranou k pravé tyči (1:3). Ve 43. minutě utkání vrátil naději alespoň na bodový zisk z pohledu domácích V. Sedmidubský, který hlavičkou zužitkoval autové vhazování svého spoluhráče z levé strany na hranici malého vápna (2:3). Tato naděje pohasla záhy ve 48. minutě, kdy dostali hosté výhodu zahrávání přímého volného kopu z levé strany zhruba 10 metrů od branky. Role exekutora se ujal Matouš Pěruška, který vyslal přízemní střelu přímo do zdi, zde se mezi nohama domácích nacházela skulinka, kterou míč doputoval až do sítě za záda bezmocného gólmana domácích (2:4). Herně bylo utkání vyrovnané, nicméně lepší produktivitu ukázali hosté a naprosto po zásluze utkání opanovali.