Týmy

Název týmu Krátký název Založen Status Domací hřiště Kapitán
AFK Bochanův Syndrom 2012-01-01 aktivní Libeň (Podvinný Mlýn) Vyhnánek Jan
Černošice 2012-01-01 neaktivní
Dynamo 8 2012-01-01 neaktivní
Dynamo AG 2012-01-01 neaktivní
Hüvely 2012-01-01 neaktivní
Chodov 2012-01-01 aktivní Kobylisy Rendl Jiří
Kanec v bučině 2012-01-01 aktivní Kobylisy Martínek Michal
Kosiy 2012-01-01 neaktivní
Ludmila A LA 2012-01-01 aktivní Kobylisy Wagner Michael
Ludmila B 2012-01-01 neaktivní
FC Stará garda 2012-01-01 aktivní Kobylisy Svojítka Petr
AG Dechcurew 2012-01-01 aktivní Kobylisy Kulakowski Ondřej
Ambassadors 2012-01-01 neaktivní Štěpán Marek
BTW Krč fm 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 1 Svoboda Vojtěch
Fertilisers 2012-01-01 neaktivní
FC Hedonis FC Hedonis 2012-01-01 aktivní Suchdol, ČZU Kvacskai Robert
FC Hoblina Jižák 2012-01-01 aktivní Hostivař (31x43) Černý Lukáš
Jižní Město 2012-01-01 neaktivní
Les Bizerâns Le Bao 2012-01-01 aktivní Meteor Libeň Přerovský Adam
O. A. Arrows 2012-01-01 aktivní Křimická Bouše Jiří
Salvátor 2012-01-01 neaktivní
FC SION 2012-01-01 aktivní Kobylisy Malý Dominik
Žižkovská sedma 2012-01-01 neaktivní
Black b!tches 2012-01-01 neaktivní
FC Buracos Brancos 2012-01-01 neaktivní
Hodkovičky united 2012-01-01 neaktivní
Jantaři 2012-01-01 neaktivní
Real Slama 2012-01-01 neaktivní
Rychlá rota 2012-01-01 aktivní Na dlouhém lánu Šedivý Jan
SOL Fans 2012-01-01 neaktivní
SVP 2012-01-01 aktivní Na ovčíně (Záběhlice) Dorčák Michal
T-lama 2012-01-01 neaktivní
1 FC Heroes 2012-01-01 neaktivní
Belzebubova jedenáctka 2012-01-01 neaktivní
Čelzí 2012-01-01 neaktivní
Daytona b&w 2012-01-01 aktivní Kobylisy Krákora Tomáš
FC Tibetians 2012-01-01 neaktivní
Lhotka stars 2012-01-01 aktivní Kobylisy Sláma Vladislav
Lømrå tüm 2012-01-01 aktivní Stodůlky Lapáček Tomáš
PMS Olympian 2012-01-01 neaktivní
Rams 2012-01-01 neaktivní
Sehranka 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Brož Jan
Slavoj 2012-01-01 aktivní Kobylisy Ticháček Mikuláš
Vořežšpruti 2012-01-01 neaktivní
FKMP Gooners Roma 2012-01-01 neaktivní
ARMFOOTBALL Praha 2012-01-01 aktivní Na ovčíně (Záběhlice) Sargsyan Aram
FC Vyhul AirsoftGame.cz 2012-01-01 aktivní Libeň (Podvinný Mlýn) Horký Michal
Judo club Jenis JCJ 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 1 Sedmidubský Václav
Darkage 2012-01-01 aktivní Kobylisy Mareš Jiří
High Society 2012-01-01 aktivní Kobylisy Surovec Václav
MFK Scooler Praha 2012-01-01 neaktivní
NBND 2012-01-01 neaktivní
Udatný Kedluben 2012-01-01 neaktivní ZŠ Plamínkové 1 Papež Michal
GP tým 2012-01-01 neaktivní
No Name 2012-01-01 neaktivní
Bazinga 2012-01-01 aktivní Kobylisy Martínek Michal
Starý pany Vysočany 2012-01-01 neaktivní
The Gunners 2012-01-01 neaktivní
Parma AG 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Frídl Adam
Converto Praha Converto 2012-01-01 neaktivní Křimická Kumpošt Ondřej
Red Team 2012-01-01 aktivní UMT Hrabákova (Chodov) Bílek Jan
United Prague o.s. 2012-01-01 neaktivní
Lamy z Panamy 2012-01-01 neaktivní Krautwurm Michal
FT Razors 2012-01-01 aktivní Suchdol, ČZU Hájek Štěpán
Invalidní sourozenci 2012-01-01 neaktivní Chromý Jan
Undesirable team 2012-01-01 neaktivní
FC Špionky 2012-01-01 neaktivní
FC ResslBoys FCRB 2012-01-01 aktivní Kobylisy Hedbávný Jan
Pony FC PFC 2012-01-01 aktivní Kobylisy Šimončík Vojtěch
FC Rival 2012-01-01 neaktivní
Fc Lumíci 2012-01-01 neaktivní
T.M.F. Praha 2012-01-01 neaktivní
Druhá šance 2012-01-01 aktivní FC Tempo Praha Prajzler Michal
Pražský výběr 2012-01-01 neaktivní
"volné místo 1" 2012-01-01 neaktivní
Marná snaha 2012-01-01 neaktivní
Neuděláš nic 2012-01-01 neaktivní
Fc Krementi A 2012-01-01 neaktivní
F.C. Fukeři 2012-01-01 neaktivní
Reds Youth 2012-01-01 neaktivní
Street Fighters 2012-01-01 neaktivní
FC Colectic 2012-01-01 neaktivní
FC Zákon & Pořádek 2012-01-01 neaktivní
FC Upside 2012-01-01 neaktivní
BK Roura Fellas 2012-01-01 aktivní Děkanka Greshnyakov Vladimír
Ničemných otců nejhorší synové 2012-01-01 aktivní Sokol Vinohrady Mikeš Jan
MSC FC 2012-01-01 neaktivní Klimt Martin
FC Umělka 2012-01-01 neaktivní
AG UNITED 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Kozák Lukáš
Real Praha 2012-01-01 neaktivní Gerschon Marek
Fc Krementi B 2012-01-01 neaktivní
Měšičáci 2012-01-01 neaktivní
Královské Vinohrady B 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 1 Krutský Matyáš
Srdcaři s.r.o. 2012-01-01 neaktivní
FC Momentum 2012-01-01 aktivní Kobylisy Drake Daniel
Team Public 2012-01-01 neaktivní Sokol Vinohrady Kubů Tadeáš
Co ti je do toho ? 2012-01-01 neaktivní
Malá Strana C.F. 2012-01-01 neaktivní
Anal Riders 2012-01-01 aktivní Taranov Dimitrij
B-team 2012-01-01 neaktivní
Nápoje 2012-01-01 aktivní Děkanka Vogl Tomáš
Fc Lehovec City FCLC 2012-01-01 aktivní Březiněves Šarapatka Michael
TJ Tvoja Mama 2012-01-01 aktivní Kobylisy Koutný Václav
Pejro CdF 2012-01-01 neaktivní
Sk Pleská 2012-01-01 neaktivní
Eurest Runners 2012-01-01 aktivní Na dlouhém lánu Novák Prokop
FC Knedlíci 2012-01-01 neaktivní
Rumunská žena 2012-01-01 neaktivní
FC Nové Město 2012-01-01 neaktivní
Abstinenti 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 1 Gabík Tomáš
Legends of Vršovice 2012-01-01 neaktivní
Repre PLMF 2012-01-01 neaktivní
Liščí trus 2012-01-01 aktivní UMT Hrabákova (Chodov) Beneš Petr
Hell Spartans Hells 2012-01-01 aktivní Hamr Peterka Daniel
FC Betonbau Praha 2012-01-01 neaktivní Volánek Adam
Pražská šlechta 2012-01-01 neaktivní Karoch Štěpán
FC Texas Nové Strašecí 2012-01-01 aktivní Stodůlky Běloušek Lukáš
Justiční omyl 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 1 Šenfeld Jaroslav
Los Losos 2012-01-01 aktivní Děkanka Škeřík Martin
Fc Jižní nářez FCJ 2012-01-01 aktivní Tererova Strnad Tomáš
Borussia Dortšpunt forever BDŠ 2012-01-01 aktivní Na ovčíně (Záběhlice) Petrů Leon
FC Banáni 2012-01-01 neaktivní
Kampa FC 2012-01-01 aktivní Sokol Vinohrady Müller Matyáš
FC FÉNIX PRAHA 2012-01-01 neaktivní
CF Hornets 2012-01-01 neaktivní
Královské Vinohrady A 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Brixi Jan
FC Eintopf 2012-01-01 aktivní Kobylisy Smrček Šimon
FC Elita Elita 2012-01-01 aktivní Na dlouhém lánu Komers Jan
Football Club 2012-01-01 neaktivní
AGB Prague 2012-01-01 aktivní Kobylisy Kozák Lukáš
Ajax Štrampouch Young Boys 2012-01-01 aktivní Libeň (Podvinný Mlýn) Běhal Ondřej
Kubánští doutníci KDo 2012-01-01 aktivní Kobylisy Bartoška Petr
TJ Suuret Höyhenet 2012-01-01 neaktivní Petkov Daniel
FC A Stejně To Vyhrajem 2012-01-01 neaktivní nutno_vyplnit Schierreich Vendelín
FC Likvidators Praha 2012-01-01 aktivní Na ovčíně (Záběhlice) Sofka Martin
LT u Dubu LTD 2012-01-01 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Kamenik Martin
ACSK Mc Nápas Team 2012-01-01 neaktivní UMT Hrabákova (Chodov) Stávek Jan
Děravý gumy 2012-01-01 aktivní Laudova ZŠ Macek Martin
Dynamit Praha 2012-01-01 aktivní Štěrboholy Mirovský Vojtěch
Posevni rytiri 2012-01-01 neaktivní
INTER-BOYS I-B 2012-01-01 aktivní Pražačka Salgueiro Fidel
Military Athletic Club Warrior AC Warrior 2016-06-29 aktivní ZŠ Plamínkové 2 Řezáč David
"volné místo 2" 2016-07-04 neaktivní
Lokoti LKT 2016-07-11 aktivní Libeň (Podvinný Mlýn) Vladyka Jakub
Perličky na dně Perličky 2016-07-11 aktivní Na dlouhém lánu Kulhánek Jakub
One Direction 1D 2016-07-11 aktivní Kobylisy Šedivý Jakub
Uhelné doly UHD 2016-08-07 aktivní UMT Hrabákova (Chodov) Kulík Kevin
FC Galácticos FC Galá 2016-08-09 neaktivní Jirků Jakub
FC Kozel FC Kozel 2016-08-11 neaktivní Slivocký Alexandr Slivocký
Team SSI Group Team SSI 2016-08-24 aktivní Litvínovská Nedvídek Tomáš
Gunners Gun 2016-10-09 aktivní Stodůlky Nádeníček Lukáš
FC Nusle 420 FC Nusle 2016-10-26 aktivní Děkanka Kasl Jan
FC Bukefal FC Bukef 2016-10-31 aktivní Laudova ZŠ Kolarovski Kole
FC Bukefal 2 FC Buke 2016-10-31 neaktivní Kolarovski Kole
Vodka Juniors Vodka Ju 2016-11-16 aktivní Llorente Alvaro
Aquapelís 9. FCAQP 2016-12-01 aktivní UMT Hrabákova (Chodov) Čechovič Adam
"Volné místo 3" 2017-02-02 aktivní
"Volné místo 4" 2017-02-02 aktivní
FC Horníci FCH 2017-02-06 aktivní Suchdol, ČZU Mehl Jakub
asdasdasd asdasdas 2017-02-26 aktivní asdasdasdasdasd asdasdasd
FC Kocovina FC Kocov 2017-03-28 aktivní Bašniar Albert
Pivná parta Pivná p 2017-06-04 aktivní Novoborská (Prosek) Kertesz Vladimír
Real Počernice/koloděje united/ atletico vysočany Gjs 2017-06-06 aktivní Kobylisy Rosák Matyas
FC Showdown FCS 2017-07-20 aktivní Soušek Martin
Los Angels Anals LAA 2017-07-26 aktivní Suchánek Eduard
Hail Hydra HYD 2017-07-26 aktivní Pankovčin Matej