Hřiště Na ovčíně (Záběhlice)

14.487152 50.053747
mapy.cz
Adresa
Záběhlická 82/3, Praha 10, www.ovcin.cz/cz/kontak
Telefon
602722460
Email
milan-nemecek@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
130
Web
http://www.ovcin.cz/cz/kontakt
Popis
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/46.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2017-09-24 21:15 FC Likvidators Praha ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Petr Dlouhý :
2017-10-08 21:15 Borussia Dortšpunt forever Les Bizerâns Na ovčíně (Záběhlice) Černí Štýři :
2017-10-15 21:15 FC Likvidators Praha Pivná parta Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-10-22 21:15 FC Likvidators Praha Slavoj Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-10-29 21:15 Borussia Dortšpunt forever FC Stará garda Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-11-05 21:15 FC Likvidators Praha Liščí trus Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-11-12 21:15 Borussia Dortšpunt forever One Direction Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-11-26 21:15 FC Likvidators Praha LVFC Prague Na ovčíně (Záběhlice) :
2017-12-03 21:15 Borussia Dortšpunt forever FC Elita Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-03-18 11:00 LVFC Prague Liščí trus Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-03-18 21:15 Borussia Dortšpunt forever Judo club Jenis Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-03-25 21:15 FC Likvidators Praha TJ Tvoja Mama Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-04-08 11:00 LVFC Prague Slavoj Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-04-08 21:15 Borussia Dortšpunt forever Fc Lehovec City Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-04-15 11:00 LVFC Prague FC Horníci Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-04-15 21:15 FC Likvidators Praha Black Devils Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-04-22 21:15 Borussia Dortšpunt forever Daytona b&w Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-06 11:00 LVFC Prague TJ Tvoja Mama Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-06 21:15 Borussia Dortšpunt forever Military Athletic Club Warrior Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-13 14:00 ARMFOOTBALL Praha LVFC Prague Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-13 21:15 FC Likvidators Praha Team SSI Group Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-20 11:00 LVFC Prague Black Devils Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-20 21:15 Borussia Dortšpunt forever Parma AG Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-05-27 21:15 FC Likvidators Praha Černí Štýři Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-06-10 11:00 LVFC Prague FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-06-10 21:15 Borussia Dortšpunt forever Královské Vinohrady B Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-06-17 14:00 ARMFOOTBALL Praha Slavoj Na ovčíně (Záběhlice) :
2018-06-17 21:15 FC Likvidators Praha FC Horníci Na ovčíně (Záběhlice) :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-11-20 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) :
2012-09-09 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 2 : 6
2012-09-09 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Daytona b&w 1 : 0
2012-09-16 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) FC Rival 6 : 3
2012-09-23 16:00 Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga 1 : 4
2012-09-23 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy 0 : 7
2012-10-07 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) FC Buracos Brancos 3 : 2
2012-10-14 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) MSC FC 1 : 4
2012-10-14 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 1 : 3
2012-10-21 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 13 : 0
2012-10-28 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) FC Vyhul AirsoftGame.cz 2 : 1
2012-10-28 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Rams 2 : 6
2012-11-04 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti 1 : 6
2012-11-11 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) FC Rival 8 : 2
2012-11-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 4 : 4
2012-11-18 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 2 : 1
2012-11-18 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 8
2012-11-25 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 4 : 5
2013-03-24 13:15 Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Na ovčíně (Záběhlice) FC Rival 8 : 2
2013-03-24 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) PMS Olympian 0 : 0
2013-04-06 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FT Razors 5 : 1
2013-04-07 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) Black b!tches Na ovčíně (Záběhlice) BK Roura Fellas 5 : 7
2013-04-14 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Robert Kvacskai 5 : 9
2013-04-14 13:15 Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Na ovčíně (Záběhlice) Robert Kvacskai 9 : 0
2013-04-14 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Robert Kvacskai 4 : 2
2013-04-20 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 2 : 4
2013-04-20 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Black b!tches Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 3 : 5
2013-04-21 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 1 : 2
2013-04-28 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Robert Kvacskai 3 : 2
2013-04-28 13:15 Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Na ovčíně (Záběhlice) Robert Kvacskai 4 : 1
2013-04-28 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Milan Herian 4 : 2
2013-05-04 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 3 : 5
2013-05-04 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Black b!tches Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 1 : 3
2013-05-05 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Starý pany Vysočany 0 : 5
2013-05-12 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Stefan Bozik 4 : 6
2013-05-12 13:15 Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Na ovčíně (Záběhlice) Stefan Bozik 22 : 3
2013-05-12 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Buracos Brancos 3 : 4
2013-05-18 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 1 : 3
2013-05-18 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Black b!tches Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 3 : 2
2013-05-19 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) BTW Krč fm 7 : 10
2013-05-26 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) FT Razors 2 : 3
2013-05-26 13:15 Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows Na ovčíně (Záběhlice) Daytona b&w 10 : 2
2013-05-26 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Vyhul AirsoftGame.cz 2 : 4
2013-06-15 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Black b!tches 0 : 0
2013-06-16 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 0 : 0
2013-09-14 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Marek Řeháček 6 : 3
2013-09-15 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 3 : 2
2013-09-22 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Jan Vlasák 7 : 3
2013-09-22 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Stefan Bozik 9 : 3
2013-09-28 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Jan Vlasák 5 : 0
2013-09-29 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 4 : 2
2013-10-06 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 6 : 5
2013-10-12 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 2 : 3
2013-10-13 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. test Herian 5 : 0
2013-10-13 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 0 : 0
2013-10-20 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Lhotka stars 3 : 0
2013-10-20 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 2 : 3
2013-10-20 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 4 : 4
2013-11-03 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Sehranka 4 : 1
2013-11-09 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) TJ Tvoja Mama 1 : 6
2013-11-10 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 10 : 1
2013-11-10 16:15 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 6 : 1
2013-11-17 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha 8 : 6
2013-11-23 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 2 : 3
2013-11-24 14:30 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Parma AG 5 : 4
2013-12-01 18:30 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows 5 : 2
2013-12-01 19:45 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) O. A. Arrows 3 : 4
2014-01-24 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. test Herian 5 : 0
2014-03-23 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 0 : 4
2014-03-29 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Paleček - 13 : 1
2014-03-30 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 6 : 2
2014-04-06 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 4 : 3
2014-04-12 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 0 : 0
2014-04-12 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. test Herian 5 : 0
2014-04-13 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 4 : 1
2014-04-26 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Fc Lumíci 3 : 1
2014-04-27 12:30 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 1 : 5
2014-04-27 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 3 : 2
2014-05-04 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) PMS Olympian 9 : 7
2014-05-10 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 2 : 2
2014-05-10 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 3 : 2
2014-05-11 12:30 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Marek Šišák 0 : 7
2014-05-11 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 8 : 2
2014-05-24 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Parma AG 1 : 2
2014-05-25 12:15 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) PMS Olympian 12 : 17
2014-05-25 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Marek Řeháček 2 : 0
2014-05-31 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 1 : 1
2014-06-08 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Michal Škarda 4 : 1
2014-06-08 16:15 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 4 : 4
2014-06-14 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Michal Škarda 6 : 7
2014-06-14 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Michal Škarda 5 : 0
2014-06-15 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Rams 5 : 2
2014-06-15 16:01 Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga 2 : 4
2014-09-13 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 2 : 1
2014-09-14 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Moravec 7 : 3
2014-09-14 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Moravec 2 : 5
2014-09-21 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) TJ Tvoja Mama 5 : 2
2014-09-27 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta 2 : 5
2014-09-28 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Ničemných otců nejhorší synové 8 : 0
2014-09-28 13:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) FC Elita 0 : 4
2014-09-28 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) Rychlá rota Na ovčíně (Záběhlice) Michael Šarapatka 3 : 6
2014-10-05 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Justiční omyl 0 : 5
2014-10-11 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) FC Banáni 4 : 3
2014-10-12 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Moravec 4 : 2
2014-10-12 13:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Moravec 2 : 3
2014-10-12 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Moravec 0 : 11
2014-10-19 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Los Losos 1 : 7
2014-10-25 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Michal Škarda 9 : 3
2014-10-26 13:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Daytona b&w 1 : 3
2014-11-01 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Banáni 1 : 1
2014-11-01 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) TJ Tvoja Mama 5 : 1
2014-11-02 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Daniel Borodáč 5 : 0
2014-11-02 13:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Marek Řeháček 0 : 6
2014-11-02 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Marek Řeháček 2 : 10
2014-11-08 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 13 : 4
2014-11-09 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Marek Šišák 18 : 5
2014-11-09 13:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Marek Šišák 5 : 0
2014-11-09 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Marek Šišák 0 : 3
2014-11-15 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Fc Lehovec City 1 : 9
2014-11-22 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Anal Riders 4 : 0
2014-11-23 11:00 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Michal Škarda 7 : 3
2014-11-23 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Ničemných otců nejhorší synové 7 : 3
2014-11-23 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Kampa FC 0 : 4
2014-11-23 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 3 : 7
2014-11-29 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Caizl 5 : 0
2015-03-08 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti 3 : 8
2015-03-15 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) FC SION 4 : 4
2015-03-21 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) FC Eintopf 1 : 3
2015-03-28 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Anal Riders 5 : 2
2015-03-28 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) MSC FC 4 : 4
2015-03-29 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 1 : 2
2015-03-29 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Matěj Holeček 9 : 2
2015-03-29 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 2 : 8
2015-04-06 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) Vořežšpruti Na ovčíně (Záběhlice) Los Losos 4 : 1
2015-04-12 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 5 : 0
2015-04-12 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 6 : 3
2015-04-18 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 1 : 1
2015-04-18 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) MSC FC 1 : 2
2015-04-19 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 8 : 4
2015-04-19 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 2 : 11
2015-04-19 19:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha 2 : 6
2015-04-26 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 9 : 3
2015-05-02 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Fc Lehovec City 2 : 2
2015-05-03 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 9 : 4
2015-05-03 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 4 : 3
2015-05-03 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha 1 : 5
2015-05-10 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 4 : 4
2015-05-16 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) FC Elita 5 : 3
2015-05-24 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 10 : 1
2015-05-24 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 2 : 5
2015-05-24 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha 2 : 11
2015-05-24 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) FT Razors 4 : 5
2015-05-27 21:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Parma AG 4 : 3
2015-06-06 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 5 : 0
2015-06-07 17:30 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Královské Vinohrady A 2 : 2
2015-06-10 21:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Nápoje 4 : 4
2015-06-14 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) MSC FC 5 : 0
2015-06-14 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Pavel Kvapil 11 : 5
2015-06-14 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2015-09-12 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Ludmila A 2 : 2
2015-09-12 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-09-13 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 4 : 4
2015-09-13 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 3 : 5
2015-09-13 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Justiční omyl 4 : 8
2015-09-20 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Daniel Borodáč 4 : 1
2015-09-20 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 2 : 4
2015-10-03 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Abstinenti 4 : 5
2015-10-03 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-10-04 12:30 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Skala 5 : 2
2015-10-04 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Michal Skala 0 : 4
2015-10-04 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Anal Riders 1 : 5
2015-10-11 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Matúš Marko 3 : 1
2015-10-11 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 0 : 5
2015-10-11 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Dynamit Praha 2 : 3
2015-10-17 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 1 : 3
2015-10-17 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-10-18 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) TJ Tvoja Mama 0 : 2
2015-10-24 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 1 : 2
2015-10-24 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-10-25 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 6 : 2
2015-10-25 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Matěj Holeček 0 : 11
2015-10-25 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Ambassadors 1 : 5
2015-11-01 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 2 : 9
2015-11-08 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 12 : 0
2015-11-08 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) SVP 0 : 3
2015-11-14 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Parma AG 4 : 4
2015-11-14 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-11-15 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 8 : 3
2015-11-15 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha 11 : 2
2015-11-22 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 1 : 4
2015-11-22 16:00 Na ovčíně (Záběhlice) ACSK Mc Nápas Team Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 1 : 5
2015-11-22 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) BK Roura Fellas 0 : 3
2015-11-22 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Hell Spartans 2 : 2
2015-11-28 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Filip Adámek 7 : 2
2015-11-28 17:00 Na ovčíně (Záběhlice) Pražská šlechta Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2015-11-29 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Eurest Runners 8 : 1
2015-11-29 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Los Losos 6 : 4
2015-12-06 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 1 : 8
2015-12-06 19:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 3 : 2
2016-03-20 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-03-20 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2016-04-02 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 4 : 0
2016-04-03 12:30 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Zdeněk Petr 3 : 4
2016-04-03 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Zdeněk Petr 6 : 0
2016-04-03 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Kampa FC 5 : 4
2016-04-10 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 8 : 1
2016-04-10 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-04-16 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 4 : 2
2016-04-17 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 1 : 3
2016-04-17 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 4 : 1
2016-04-24 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 8 : 0
2016-04-24 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-04-24 15:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-01 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-01 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 1 : 3
2016-05-07 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 1 : 3
2016-05-08 00:00 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-05-08 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 10 : 2
2016-05-08 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Zdeněk Petr 4 : 8
2016-05-15 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-05-15 20:00 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 6 : 2
2016-05-15 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 0 : 6
2016-05-21 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Ludmila A 2 : 3
2016-05-22 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 2 : 2
2016-05-22 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 5 : 1
2016-06-05 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) Ajax Štrampouch Young Boys Na ovčíně (Záběhlice) AGB Prague 1 : 10
2016-06-05 13:45 Na ovčíně (Záběhlice) Lamy z Panamy Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 0 : 5
2016-06-05 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-06-11 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Ludmila A 5 : 7
2016-06-12 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 5 : 0
2016-06-12 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hedonis 7 : 0
2016-06-12 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Abstinenti 5 : 4
2016-09-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 2 : 11
2016-09-18 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever 2 : 4
2016-09-25 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Ničemných otců nejhorší synové 3 : 5
2016-09-25 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 1 : 0
2016-10-01 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) LT u Dubu 7 : 0
2016-10-02 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) AG UNITED 7 : 8
2016-10-09 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Uhelné doly 6 : 4
2016-10-15 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Daniel Borodáč 6 : 2
2016-10-16 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 0 : 2
2016-10-23 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 0 : 4
2016-10-23 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 0 : 11
2016-10-23 17:30 Na ovčíně (Záběhlice) Bazinga Na ovčíně (Záběhlice) FC Momentum 2 : 0
2016-11-05 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) FC Nusle 420 Na ovčíně (Záběhlice) František Novotný 8 : 0
2016-11-06 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Lokoti 4 : 3
2016-11-12 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 4 : 3
2016-11-13 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Milan Janča 1 : 6
2016-11-13 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 4 : 4
2016-11-19 18:00 Na ovčíně (Záběhlice) FC Nusle 420 Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 12 : 1
2016-11-26 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 5 : 3
2016-11-27 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Michal Skala 3 : 3
2016-11-27 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Skala 3 : 6
2016-12-04 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 1 : 3
2017-03-19 21:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) František Novotný 1 : 2
2017-03-25 20:30 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) František Novotný 9 : 1
2017-03-26 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 0 : 9
2017-04-01 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Lokoti 4 : 2
2017-04-02 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 1 : 4
2017-04-02 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 1 : 14
2017-04-09 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Martin Pašek 7 : 4
2017-04-09 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 1 : 3
2017-04-22 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Daniel Borodáč 6 : 1
2017-04-23 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 1 : 4
2017-04-30 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Zdeněk Petr 7 : 7
2017-05-06 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Lokoti 1 : 4
2017-05-07 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Ludmila A 4 : 4
2017-05-14 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 6 : 13
2017-05-14 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 1 : 16
2017-05-21 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Tomáš Chlum 1 : 6
2017-05-24 21:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Královské Vinohrady B 1 : 3
2017-05-27 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) Martin Pašek 2 : 3
2017-05-28 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 2 : 6
2017-06-03 13:30 Na ovčíně (Záběhlice) SVP Na ovčíně (Záběhlice) AGB Prague 5 : 4
2017-06-04 12:00 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) František Novotný 2 : 8
2017-06-04 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 8 : 2
2017-06-11 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) FC Hoblina Jižák 3 : 7
2017-09-10 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) FC Likvidators Praha Na ovčíně (Záběhlice) Michal Koštál 2 : 3
2017-09-17 21:15 Na ovčíně (Záběhlice) Borussia Dortšpunt forever Na ovčíně (Záběhlice) František Novotný 5 : 4

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 21:15 Borussia Dortšpunt forever Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 21:15 FC Likvidators Praha Pražská klubová fotbalová liga

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: