Konání: 2014-09-27 15:00:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Pražská šlechta

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:4

Komentář: Do zápasu lépe vstoupili domácí.. Hned v první minutě centroval F. Karoch a hosté si centrovaný balon srazili do vlastní branky. Pak přišlo něco co se moc často nevidí. Brankář hostí Čížkovský, nakopl míč od své branky a ten skočil až v brance domácích 1:1. Nutno podotknou, že před brankou odvedl výbornou práci Ivan Gerschon, který výborně stínil golmanovi. V 10. minutě pěknou střelou otočil zápas NGuyen 1:2. Ve 12. a 13. minutě přišla opět chvíle Čižkovského v obou situacích Ivan Gerschon odvádí dobrou práci před golmanem a brankář hostí dává z výkopů góly. První poločas skončil 1:4. Šance byly na obou stranách, hosté však byli v zakončení šťastnější. Do druhé půle již Čížkovský nastoupil jako hráč, ke svým třem gólům již však žádný nepřidal. (asi umí dávat góly jen z vlastní brány) Ve 44. minutě se domácím podařilo snížit na 4:2. Dobře hrající hosté, ale už nic víc nepovolili a zbytek zápasu kontrolovali. V 50. minutě přidal zasloužený gól Ivan Gerschon a zápas byl rozhodnut.