Konání: 2013-11-09 13:30:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2013/2014 P, 2.A liga, kolo 8

Rozhodčí: TJ Tvoja Mama

Skóre: 1:6

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Celkem vyrovnaný duel bez větších faulů skončil výsledkem 6:1 pro hosty. Hned po úvodním hvizdu se domácí prezentovali tvrdým skluzem, který byl na hranici žluté karty. Po celý zbytek zápasu ale hráli čistě. První poločas byl vyrovnaný, a také skončil 0:0. Ani jeden z týmů se nedostal do vyložené šance. Pár střel z dálky bylo zblokováno. Druhý poločas tedy začal akčněji. Obě družstva se tlačila do zakončení a hosty od gólu zachránila tyč. Domácí hráč se zranil při tom, když dva hráči najednou nakopli míč. Po třech minutách musel být vystřídán. Ve 40. minutě se zranil hostující hráč, když špatně došlápl. Domácí hráli pětiminutovou přesilovku, kterou ale nevyužili. Hráč se nakonec statečně vrátil a pouze chůzí pomáhal vlastnímu týmu. O pět minut později se zranil druhý domácí hráč, a tak od 45. minuty hráli hosté přesilovku 6 na 5. Velmi dobře kombinovali a často i nakopávané míče pomohly k šesti gólům během deseti minut. Čestný gól domácích se povedlo dát v 59. minutě po střele ze střední vzdálenosti.