Konání: 2013-04-14 13:15:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2012/2013 J, 1. liga, kolo 14

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 9:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Pohledné utkání vyzrálých fotbalových manšaftů. Ambassadoři ovšem hráli bez střídání, což v teplém jarním odpoledni sehrálo zásadní roli. Do půle dřeli Ambassadoři jako vevrky v kole a navíc je fantasticky držel jejich gólman Jirka Zeman. Svými zákroky přiváděl Šípáky k šílenství. Poločasové skóre teda svítilo na tabuli 0:0. V druhé půli ale už hostům došly síly a přes veškerou snahu perfektně bránícím domácím Arrows gól dát nedokázali. Naopak Arrows se konečně podařilo využít jednu z megatutovek a pak už se to vezlo... Divákům se ale muselo líbit, že to Ambassáci nezabalili a srdnatě bojovali do konce, třeba aspoň o čestný úspěch. Celkově o fotbalových kvalitách obou těchto soupeřů nemůže být pochyb. Díky za férový a fotbalově kvalitní zápas!