Kdo: FC Likvidators Praha / Ničemných otců nejhorší synové

Konání: 2015-11-22 21:15:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2015/2016 P, 3.A liga, kolo 9

Rozhodčí: Hells

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Napínavé utkání jsme mohli shlédnout tuto neděli na hřišti v Záběhlicích. Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří využili jeden z mnoha protiútoků a prostřelili brankáře Šimona. Druhý gól přidali z rohu po ne zcela vydařeném střídání domácích a stanovili poločasové skóre 0:2. Je na místě podotknout, že domácí možná doplatili i na početnou střídačku, protože v mrazivém počasí jednoduše člověk zatuhne, když není v dostatečné pernamenci. Druhý poločas přinesl fotbal nahoru dolů a dodatečné emoce. Obrany se lehce zapomínali, a tak jsme mohli vidět zajímavé úniky. Ty nakonec lépe vyřešili domácí, kdy se nejdříve prosadil Votápek, který zrovna hostuje v týmu domácích z týmu hostů, a na jeho trefu navázal Otepka. Konečný výsledek byl tedy 2:2. Utkání bylo vesměs pohledné a přesáhlo kvalitou rámec třetí ligy. Přejeme týmům hodně štěstí dál. Za Hell Spartans Matyáš Peterka a Ondřej Koubek.