Konání: 2014-09-28 20:00:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:6

Skóre v polovině: 3:3

Komentář: Zápas Rychlé roty a Kance v bučíně byl opravdu velmi rychlý. Oba týmy na poměry druhé ligy předvedli vysoké tempo a velkou bojovnost. Hrálo se pod umělým osvětlením a zápas měl velmi pěknou atmosféru. Kanec v bučíně do zápasu vstoupil lépe, hned v 1. minutě z první akce udeřil. Vedení však netrvalo dlouho. Po celý zápas měl Kanec veliký problém s urostlým Šustkem, který ve 3. minutě srovnal na 1:1. Kanec tlačil svého soupeře, ovšem v 15. minutě si opět výborně pokryl míč Šustek a domácí vedli 2:1. Podobný moment přišel v 19. minutě Šustek si opět pokryl míč a zvýšil na 3:1. Snížení přišlo hned z rozehrávky, hosté rozehráli navedli míč na polovinu domácích a ty jakoby ještě oslavovali gól nechali projít přesnou střelu z velké dálky až do své brány. 3:2. Zdálo se, že do poločasu půjdou šťastnější domácí, jenže dvě minuty před koncem půle Kanec vyrovnal 3:3. Do druhé půle stejně jako do té první vstoupili lépe hosté. 34. minuta 3:4. Tentokrát si již Kanec vedení pohlídal. V 49. minutě navýšili skóre na 3:5 a na konečných 3:6 upravili až v 57. minutě zápasu.