Kdo: Ajax Štrampouch Young Boys / Dynamit Praha

Konání: 2016-06-05 13:30:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2015/2016 J, 3.C liga, kolo 21

Rozhodčí: AGB Prague

Skóre: 1:10

Skóre v polovině: 1:6

Komentář: Hosté získávali postupem prvního poločasu stále jasnější a jasnější kontrolu nad zápasem díky (dle mého názoru) větší sehranosti a přesnější kombinaci a i s přispěním smůly domácích, kteří za stavu 0:2 trefili břevno a míč se poté od brankové čáry odrazil mimo. V druhé půli již Dynamit hrál to, co potřeboval, nechával kombinovat Ajax a vyrážel do velmi nebezpečných protiútoků, ze kterých čtyři zakončil gólově. Domácích kopaček se i nadále držela smůla, když brankovou konstrukci krásnými ranami nastřelili čtyřikrát. Utkání bylo velmi pohledné a rozhodčí musí oba mančafty pochválit za skvělý přístup ke hře i k soupeři. Nutno též podotknout, že na obou stranách bylo více hráčů, kteří by si zasloužili hvězdu pro hráče utkání a bylo těžké vybírat.