Konání: 2017-05-24 21:30:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 2.B liga, kolo 19

Rozhodčí: Královské Vinohrady B

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velmi pohledné druholigové představení bylo k vidění v noční středeční půl desátou hodinu na pažitu v Záběhlicích. Vedení se v utkání ujali hostující Královské Vinohrady B, které v 6. minutě rozjeli pohlednou kombinační akci, kterou střelou z hranice pokutového území z první do pravého horního růžku Hromádkovi branky zakončil Tomáš Komm (0:1). Čtyři minuty před půlí zcela po zásluze vyrovnali aktivitou hýřící domácí. Gevorg Papinyan přihrál ze středu hřiště na levé křídlo na Chuchmáka, a ten z první zakončil přesně a rázně k bližší levé tyči (1:1). Následovala velmi zajímavá druhá polovina zápasu, kde se řadou chobotničích zákroků prezentoval dlouhoruký bystrozrak Míra Olšák, který položil základ konečného tříbodového zisku pro Královské Vinohrady B. Těm se podařilo dostat zpět do vedení pět minut před koncem, když Tomáš Komm poslal z poloviny hřiště nádherný milimetrový centr na do pokutového území nabíhajícího Martina Fursta, který z metru před gólmanem zacílil nechytatelně o břevno do branky (1:2). Poslední branka duelu padla minutu před konečným hvizdem, když se ujal brejk hostí 2 na 1, na jehož konci stála mladičká vycházející hvězda, Vít Tomášek (1:3). V herně vyrovnaném utkání zvítězil potentnější tým.