Konání: 2015-10-17 13:30:00, Na ovčíně (Záběhlice)

Zařazení: 2015/2016 P, 2.A liga, kolo 5

Rozhodčí: FC Hedonis

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Bojovné a dramatické utkání v němž zvítězili efektivnější borci ze Staré gardy. Zápas začal v rychlém tempu a z první vážnější akce hned na domácí zapršela studená sprcha. Albert Cheikh ve 4. minutě nepodcenil první dotek po pěkné přihrávce, dal si z první balon do pohybu, obtočil se kolem obránce a zpoza vápna nedal Michalovi Kocovi v brance domácích šanci nabrat zápasovou formu. 0:1. Pak začal lopotný nápor domácích, kteří však ztráceli lacině balóny, chyběla jim týmovost a dostatečný pohyb. A tak vždycky kousek chyběl a zvonily tyčky. Na obou stranách se obrany předháněly v hrubkách a mázání balonů soupeři do přečíslení. Jednu z chyb v rozehrávce se však podařilo proměnit až v závěru poločasu, když se štěstím na 0:2 zvyšoval Milan Šivic. Druhý poločas přinesl zvýšené nasazení, zlepšený výkon obran na obou stranách a další nastřelené tyčky a břevna branky hostí. Domácí se ne a ne trefit. Nakonec na konci to po rohu přeci jen vyšlo. Gól vstřelil v 55. minutě Gevorg Papinyan a snížil na 1:2. Jenže neuplynula ani minuta a Milan Šivic potvrdil, že je i s kocovinou střelec, rána na bližší tyč zápas rozhodla.