Hřiště UMT Hrabákova (Chodov)

14.481779 50.029578
mapy.cz
Adresa
ZŠ Pošepného, Pošepného nám. 2022/3148 00 Praha-
Telefon
733348477
Email
Správce
Hodnocení hřiště
115
Web
Popis
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/36.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-09-10 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) :
2000-10-02 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) 0 : 0
2012-09-09 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 4 : 0
2012-09-09 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) FC Vyhul AirsoftGame.cz 3 : 3
2012-09-09 18:30 UMT Hrabákova (Chodov) BTW Krč fm UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 2 : 3
2012-09-09 18:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Nápoje 2 : 5
2012-09-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Rams 3 : 3
2012-09-23 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) Starý pany Vysočany 7 : 1
2012-09-23 18:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Karol Peterčík 1 : 12
2012-10-07 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Pony FC 4 : 1
2012-10-14 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 4 : 2
2012-10-21 17:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Fc Krementi B 0 : 0
2012-10-28 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) MSC FC 2 : 2
2012-11-04 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Nápoje 0 : 7
2012-11-11 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) BTW Krč fm 3 : 0
2012-11-18 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) FT Razors 4 : 7
2012-11-25 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Starý pany Vysočany 6 : 0
2013-03-17 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Red Team 6 : 3
2013-03-31 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Red Team 11 : 1
2013-04-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FT Razors 5 : 0
2013-04-07 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci 6 : 1
2013-04-07 18:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Malá Strana C.F. 6 : 2
2013-04-21 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Daytona b&w 2 : 3
2013-04-21 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) Malá Strana C.F. 4 : 7
2013-04-28 18:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 1 : 2
2013-05-05 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) AFK Bochanův Syndrom 7 : 0
2013-05-05 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) Sehranka 4 : 3
2013-05-12 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) FC Upside UMT Hrabákova (Chodov) O. A. Arrows 2 : 2
2013-05-12 19:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Neuděláš nic 6 : 2
2013-05-19 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Rival 0 : 0
2013-05-26 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) FC Upside UMT Hrabákova (Chodov) FC Hoblina Jižák 5 : 3
2013-05-26 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 2 : 3
2013-06-09 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Starý pany Vysočany 5 : 0
2013-06-09 14:30 UMT Hrabákova (Chodov) Vořežšpruti UMT Hrabákova (Chodov) Stefan Bozik 3 : 9
2013-06-09 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Bazinga UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 3 : 2
2013-06-13 19:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Stefan Bozik 2 : 3
2013-06-16 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) FC Upside UMT Hrabákova (Chodov) Lamy z Panamy 14 : 1
2013-06-16 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) PMS Olympian UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci 0 : 6
2013-06-16 19:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Invalidní sourozenci 2 : 8
2013-09-22 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Hedonis 1 : 2
2013-09-22 19:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Real Praha 0 : 5
2013-10-06 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Parma AG 1 : 2
2013-10-13 19:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Srdcaři s.r.o. 5 : 0
2013-11-03 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 4 : 5
2013-11-03 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Daytona b&w 2 : 0
2013-11-17 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Srdcaři s.r.o. 0 : 3
2013-11-17 19:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Neuděláš nic 3 : 2
2013-12-01 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Sehranka 3 : 4
2013-12-01 14:45 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) FC Knedlíci 3 : 3
2014-01-08 18:15 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. test Herian 5 : 0
2014-03-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Sehranka 3 : 2
2014-04-06 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Pony FC 5 : 2
2014-04-06 18:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) FC Knedlíci 1 : 4
2014-04-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Sehranka 0 : 5
2014-04-13 18:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Pražská šlechta 4 : 1
2014-04-20 17:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Pavel Kvapil 2 : 3
2014-04-27 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Pony FC 2 : 3
2014-05-04 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) SVP 0 : 5
2014-05-04 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Pejro CdF 0 : 0
2014-05-04 19:00 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Anal Riders 6 : 2
2014-05-18 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Pony FC 5 : 0
2014-05-18 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) FC Nové Město 1 : 2
2014-05-18 19:30 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 5 : 0
2014-06-07 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Kosiy 1 : 2
2014-06-07 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 4 : 4
2014-06-08 19:45 UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lumíci UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 1 : 7
2014-09-14 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Banáni 2 : 4
2014-09-14 17:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. nedorazil () 3 : 8
2014-09-28 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Banáni 5 : 0
2014-09-28 14:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Hell Spartans 5 : 1
2014-10-12 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Elita 5 : 3
2014-10-12 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 3 : 0
2014-11-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Marek Řeháček 4 : 2
2014-11-02 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Marek Řeháček 1 : 0
2014-11-16 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Elita 3 : 2
2014-11-29 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus 5 : 2
2015-03-08 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-03-28 14:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) FC Hedonis 0 : 2
2015-03-29 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Kampa FC 0 : 2
2015-03-29 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Hell Spartans 3 : 0
2015-04-19 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 2 : 2
2015-04-19 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 5 : 0
2015-04-19 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Hell Spartans 4 : 5
2015-05-02 15:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Ničemných otců nejhorší synové 7 : 7
2015-05-03 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Skala 2 : 1
2015-05-03 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Michal Skala 5 : 2
2015-05-10 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Tomáš Chlum 3 : 3
2015-05-16 15:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Fc Lehovec City 6 : 2
2015-05-17 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Filip Adámek 1 : 8
2015-05-23 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 5 : 0
2015-05-30 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Ambassadors 4 : 1
2015-06-06 15:30 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) SVP 2 : 4
2015-06-14 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Los Losos 2 : 2
2015-06-14 11:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) FC Elita 0 : 5
2015-09-12 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 5 : 0
2015-09-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) LT u Dubu 2 : 1
2015-09-20 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 15 : 1
2015-09-20 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) FC Likvidators Praha 8 : 3
2015-09-20 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) Parma AG 1 : 5
2015-10-03 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) FC Hedonis 2 : 1
2015-10-10 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Ambassadors 3 : 3
2015-10-11 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Hoblina Jižák 6 : 4
2015-10-11 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Matěj Holeček 4 : 2
2015-10-11 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) Matěj Holeček 1 : 7
2015-10-24 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) FC Elita 3 : 0
2015-10-25 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 3 : 6
2015-11-07 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team 2 : 5
2015-11-08 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) František Tománek 6 : 9
2015-11-14 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) FC Hoblina Jižák 3 : 6
2015-11-15 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Hedonis 3 : 3
2015-11-22 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) Filip Adámek 6 : 0
2015-11-28 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 3 : 5
2015-11-29 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Justiční omyl 10 : 1
2015-12-05 14:50 UMT Hrabákova (Chodov) Eurest Runners UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus 2 : 6
2015-12-06 14:00 UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 8 : 5
2015-12-06 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 5 : 0
2016-03-20 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 3 : 3
2016-04-02 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti 15 : 0
2016-04-10 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 3 : 4
2016-04-10 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) FT Razors 3 : 2
2016-04-23 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 3 : 6
2016-04-24 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Zdeněk Petr 0 : 0
2016-04-24 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 1 : 4
2016-05-07 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Los Losos 7 : 0
2016-05-08 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Hedonis 5 : 3
2016-05-15 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) TJ Tvoja Mama 2 : 3
2016-05-20 20:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) FC A Stejně To Vyhrajem 5 : 0
2016-05-21 10:46 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Dynamit Praha 2 : 2
2016-05-22 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Abstinenti 1 : 4
2016-06-05 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) ACSK Mc Nápas Team UMT Hrabákova (Chodov) AG UNITED 1 : 2
2016-06-12 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Marek Řeháček 4 : 0
2016-06-12 19:00 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus 1 : 2
2016-09-18 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Lømrå tüm 3 : 6
2016-09-24 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Daniel Borodáč 4 : 5
2016-10-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 3 : 3
2016-10-08 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 3 : 1
2016-10-08 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Daniel Borodáč 3 : 5
2016-10-22 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 0 : 6
2016-10-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Kampa FC 2 : 5
2016-11-12 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 7 : 9
2016-11-13 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Zdeněk Petr 11 : 1
2016-11-13 17:30 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) FC Momentum 0 : 5
2016-11-19 11:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 2 : 1
2016-11-19 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly 3 : 4
2016-11-27 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Daniel Borodáč 3 : 1
2016-12-11 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly 11 : 6
2017-03-19 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Momentum 1 : 5
2017-03-19 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) Michal Skala 3 : 5
2017-04-02 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-02 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. nedorazil () 2 : 3
2017-04-08 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Daniel Borodáč 3 : 4
2017-04-09 18:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) Marek Štěpán 4 : 5
2017-04-16 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly 0 : 5
2017-04-23 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) TJ Tvoja Mama 8 : 1
2017-04-23 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) BK Roura Fellas 0 : 5
2017-04-30 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) FC Momentum 7 : 1
2017-04-30 13:02 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) František Novotný 3 : 3
2017-04-30 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) František Novotný 0 : 5
2017-04-30 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) František Novotný 1 : 13
2017-05-11 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 0 : 5
2017-05-11 15:00 UMT Hrabákova (Chodov) Uhelné doly UMT Hrabákova (Chodov) Deleg. PKFL 0 : 5
2017-05-13 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Tomáš Chlum 7 : 3
2017-05-14 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 2 : 2
2017-05-14 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) Michal Skala 1 : 2
2017-06-04 10:00 UMT Hrabákova (Chodov) Red Team UMT Hrabákova (Chodov) LT u Dubu 7 : 4
2017-06-04 16:00 UMT Hrabákova (Chodov) Aquapelís UMT Hrabákova (Chodov) Michal Skala 0 : 5
2017-06-10 10:22 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Michal Koštál 5 : 0
2017-06-11 11:02 UMT Hrabákova (Chodov) Liščí trus UMT Hrabákova (Chodov) Ničemných otců nejhorší synové 8 : 2

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 10:00 Red Team Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 10:20 Liščí trus Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 ACSK Mc Nápas Team Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 15:00 Uhelné doly Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Aquapelís Pražská klubová fotbalová liga