Konání: 2016-06-12 10:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2015/2016 J, 1. liga, kolo 22

Skóre: 4:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Do závěrečného kola prvoligového klání proti sobě v nedělní desátou dopolední nastoupily týmy Red Team a Nápoje. Na chodovském pažitu třetí generace byl v úvodních deseti minutách k vidění vyrovnaný souboj, který však po úvodní brance v síti Nápojů opadl a do konce utkání měli více ze hry domácí. Ti se nejprve ujali vedení ve zmíněné 10. minutě, kdy střela Jana Bílka z 10-ti metrů z pravé strany skončila přesně ve vzdálenějším levém koutu branky (1:0). Ve 13. minutě dostal Tomáš Rossmann přihrávku od svého spoluhráče na pravé křídlo, postupoval sám proti gólmanovi a zakončil přízemní umístěnou střelou k bližší pravé tyči (2:0). Ve 20. minutě předvedl Red Team povedenou kombinační hru, kdy míč putoval z levé strany na pravou a následně na střed, odkud z hranice vápna zakončil Přibyl k pravé tyči Skeříkovi branky. Skeřík střelu pouze lehce tečoval a zabránit její cestě do sítě nedokázal (3:0). Ve druhé půli už padla pouze jedna branka, a to ve 41. minutě, kdy narážečku Popovyche se spoluhráčem ve vápně zakončil prvně jmenovaný Anatoliy ze středu hranice malého vápna nechytatelně pod víko (4:0). Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích v poměru 4:0, hosté kteří v průběhu zápasu odpadli fyzicky, z důvodu nemožnosti střídání, byli s výsledkem taktéž spokojeni.