Konání: 2012-09-23 10:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2012/2013 P, 2.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Rams

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Zápas probíhal ve zcela jasném světle. O hráče slabší hosté bránili (hráč Motl nakonec na zápas nedorazil), domací je zasypavali střelami. I přesto se - zhruba ve dvacáté minutě - do vedení dostala Stará garda proměněním jednoho z mála brejků, které jí soupeř dovolil. Red team začal být lehce frustrován, jelikož každá jejich akce zakončená střelou - a že jich bylo hodně - končila v rukavicích skvěle chytajícího brankáře hostí. Domácí dostali lekhou satisfakci srovnáním skóre. Ta jim ale nevydržela dlouho, jelikož Staré gardě se do poločasu vydařil ještě jeden brejk. Po první půli tak bylo skóre 1:2 z pohledu Red teamu. Druhý poločas započal ve stejném trendu jako první. Hosté opět zabetonovali prostor před brankou a nechávali soupeřovi útoky končit nezdarem. Po čase Stará garda lehce otevřela hru, což vyústilo v její třetí gól. Red team na to odpoveděl ještě vetším nasazením, kterému měli fyzicky odcházející hosté problém vzdorovat. A tak se skóre měnilo ještě dvakrát ve prospěch domácích. Zápas skončil 3:3.