Konání: 2014-11-16 10:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 9

Rozhodčí: FC Elita

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Na hřiště Red Teamu zavítal soupeř z úplného konce tabulky, a sice Lamy z Panamy. Ovšem, byli to právě hosté, kdo vstřelil úvodní branku zápasu a hrozil ze zajímavých brejkových situací. Red Team se jen stěží dostával do dobře konsolidované obrany hostí. Nakonec se přece jenom domácím ještě podařilo vsítit 2 branky během 1. poločasu a otočit nepříznivý vývoj zápasu. Během druhého poločasu se domácím vydařila pohledná kombinace, ovšem s pořádnou porcí štěstí, po které zvýšili na 3:1. Hosté v závěru zápasu korigovali stav utkání z pokutového kopu na konečných 3:2 pro domácí. K vidění bylo vyrovnané utkání, i přesto, že se jednalo o zápas 2 týmů z opačných koutů tabulky. Mírná převaha však přeci jenom byla na straně Red Teamu, který si vytvořil další zajímavé šance, které ovšem zlikvidoval výborný brankář hostů.