Konání: 2013-09-22 19:30:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2013/2014 P, 2.A liga, kolo 2

Rozhodčí: Real Praha

Skóre: 0:5

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Zápas se hrál ve velice dobrém tempu, plno osobních soubojů o každý míč. Souboje až snad jednu vyjímku byli čisté. Oba dva týmy si vytvořily slibné šance. Nejprve v prvním poločase zahrozily výkopem z brány až na nabíhajícího útočníka, který krásně vystřelil, ale golman Šílený, který neměl ani rukavice jeho střelu vyrazil. Jinak se ale domácí spíše bránily a hosté lépe kombinovali, ale do stoprocentní šance se v prvním poločase nedostali. Ve druhé půli domácí zahrozily pouze z hazování a následné hlavičce těsně mimo. To hosté měli obrovské šance, nejprve trefily tyčku a poté už překonali sice golmana Poláka ale toho zastoupil v bráně obránce a díky jeho zákroku dospěl zápas k zasloužené remíze 0:0.