Konání: 2016-06-12 19:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2015/2016 J, 3.B liga, kolo 22

Rozhodčí: Liščí trus

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Domácí Liščí Trus se nesešel v ideální sestavě, musel hrát bez střídání a chytat musel jít útočník Jandák. Naopak hosté zápas, kde jim šlo o postup, nepodcenili a měli tak k dispozici hned 4 hráče na střídání. Hosté byli hned od záčatku aktivní, měli o něco více ze hry a počínali si fotbalověji, do gólových příležitostí se ale moc nedostávali a gólmana-nególmana tak příliš neprověřili. Trus, hrající většinou jen na dlouhé nákopy na Kadlečka, mohl jít i do vedení, ale velkou šanci zazdil Novák. Poločas tedy skončil bez branek. Druhou půli začali hosté opět hodně aktivně, což se jim vyplatilo a brzy dali první gól zápasu. Obraz hry byl jinak velmi podobný jako v první poločase. Druhý gól přidali hosté po zmatku u branky Trusu, když oba týmy na chvíli přestaly hrát v domění, že byl míč již v zámezí. Rozhodčí však zakřičel, že se hraje dál a toho využil hostující útočník a mezi zkoprnělými obránci bez problému skóroval. Závěr zápasu ještě zdramatizoval Doležal, kterému se vyplatilo aktivní napadání soupeře a po chybě gólmana snížil na 1:2. Na vyrovnání však už nedošlo a tak může Eurest slavit postup do druhé ligy, naopak Liščí Trus se po slibném úvodu umístil až na čtvrté příčce.