Konání: 2014-11-02 10:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 7

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 4:1

Komentář: Hostující FC SION nastoupil do utkání pouze v sestavě 3+1, při níž obdržel hned zkraje úvodní branku duelu. Po přihrávce od pravého rohového praporku se na hranici vápna objevil zcela nekrytý Martin Šplíchal a přízemní střelou k bližší pravé tyči otevřel skóre utkání (1:0). Ihned po obdržené brance doplnil kádr hostí Dominik Malý a hrálo se 5+1 vs. 4+1, herní pojetí se lehce vyrovnalo, ale převaha jednoho domácího hráče v poli byla znatelná. O druhou branku duelu se postaral krátce poté Jan Bílek, když se z obdobné pozice, jakou měl předtím Martin Šplíchal, prosadil tvrdou ranou pod víko (2:0). Do poločasového hvizdu padly ještě tři branky, přičemž dvě na straně domácích, o ty se postaral Martin Šplíchal a ..., a jedna na straně hostí, kterou vsítil velmi aktivně hrající Petr Učík (4:1). Druhá půle přinesla velmi pěknou podívanou, v níž čaroval brankář Tomáš Vyležík v sestavě FC SION-u a pouze o pomyslný vlásek mu unikla hvězda pro muže utkání na straně hostí. Tu dostal mj. za vstřelení druhé branky v utkání Petr Učík (4:2) a za další šance, které přestože neproměnil, dávali utkání potřebné dramatické napětí a šanci na bodový zisk. Utkání především díky nesejítí se hráčů FC SION opanoval Red Team a zaslouženě vyhrál.