Hřiště Na dlouhém lánu

14.3615 50.095098
mapy.cz
Adresa
Na dlouhém lánu 43Praha-Dejvice
Telefon
Email
Správce
Hodnocení hřiště
102
Web
Popis
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/35.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2019-09-08 19:30 Krápníkáři Dvojpromileboyzz Na dlouhém lánu :
2019-09-14 12:00 Black Gold FC TUKABEL Na dlouhém lánu :
2019-09-15 19:30 FC Elita Parma AG Na dlouhém lánu :
2019-09-22 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Daytona b&w Na dlouhém lánu :
2019-09-22 19:30 Krápníkáři Los Angels Anals B Na dlouhém lánu :
2019-09-28 12:00 Black Gold Snow Kids Na dlouhém lánu :
2019-09-29 19:30 FC Elita Fc Vyhaslé Hvězdy Na dlouhém lánu :
2019-10-06 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Kanec v bučině Na dlouhém lánu :
2019-10-06 19:30 Krápníkáři Kbely Na dlouhém lánu :
2019-10-12 12:00 Black Gold Perličky na dně Na dlouhém lánu :
2019-10-13 19:30 FC Elita Daytona b&w Na dlouhém lánu :
2019-10-20 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Converto Praha Na dlouhém lánu :
2019-10-20 19:30 Krápníkáři GJS Na dlouhém lánu :
2019-11-03 19:30 Krápníkáři Les Bizerâns Na dlouhém lánu :
2019-11-09 12:00 Black Gold Judo club Jenis Na dlouhém lánu :
2019-11-10 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC Momentum Na dlouhém lánu :
2019-11-10 19:30 FC Elita One Direction Na dlouhém lánu :
2019-11-23 12:00 Black Gold The Wolves of Karlin Na dlouhém lánu :
2019-11-24 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy LVFC Prague Na dlouhém lánu :
2019-11-24 19:30 FC Elita Ludmila A Na dlouhém lánu :
2020-03-21 12:00 Black Gold AG UNITED Na dlouhém lánu :
2020-03-22 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Los Losos Na dlouhém lánu :
2020-03-22 19:30 FC Elita FC Momentum Na dlouhém lánu :
2020-03-29 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Královské Vinohrady Na dlouhém lánu :
2020-03-29 19:30 Krápníkáři Ligový soubor Deziluzy Na dlouhém lánu :
2020-04-04 12:00 Black Gold 1.FC Crux Praha Na dlouhém lánu :
2020-04-05 19:30 FC Elita LVFC Prague Na dlouhém lánu :
2020-04-19 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy FC Elita Na dlouhém lánu :
2020-04-19 19:30 Krápníkáři Los Cojones de Martinez Na dlouhém lánu :
2020-04-25 12:00 Black Gold Diggers Na dlouhém lánu :
2020-04-26 19:30 FC Elita Královské Vinohrady Na dlouhém lánu :
2020-05-03 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy One Direction Na dlouhém lánu :
2020-05-03 19:30 Krápníkáři Slavoj Na dlouhém lánu :
2020-05-09 12:00 Black Gold "Volné místo 5" Na dlouhém lánu :
2020-05-10 19:30 FC Elita Los Losos Na dlouhém lánu :
2020-05-16 12:00 Black Gold Liščí trus Na dlouhém lánu :
2020-05-17 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Ludmila A Na dlouhém lánu :
2020-05-17 19:30 FC Elita Kanec v bučině Na dlouhém lánu :
2020-05-24 19:30 Krápníkáři Lømrå tüm Na dlouhém lánu :
2020-06-06 12:00 Black Gold FC Hedonis Na dlouhém lánu :
2020-06-07 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Parma AG Na dlouhém lánu :
2020-06-07 19:30 FC Elita Converto Praha Na dlouhém lánu :
2020-06-14 19:30 Krápníkáři LT u Dubu Na dlouhém lánu :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-09-22 12:00 Black Gold "Volné místo 5" Na dlouhém lánu :
2000-10-16 19:30 FC Elita "volné místo 1" Na dlouhém lánu :
2000-11-03 12:00 Black Gold "volné místo 2" Na dlouhém lánu :
2000-11-17 19:30 Krápníkáři "volné místo 1" Na dlouhém lánu :
2013-05-12 16:00 FT Razors Black b!tches Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 8 : 6
2013-05-19 16:00 FT Razors O. A. Arrows Na dlouhém lánu Karol Peterčík 2 : 7
2014-09-21 19:00 FC Elita Sehranka Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 4 : 4
2014-10-05 19:00 FC Elita Justiční omyl Na dlouhém lánu Fc Lehovec City 4 : 2
2014-10-19 19:00 FC Elita Královské Vinohrady B Na dlouhém lánu FC Hoblina Jižák 0 : 2
2014-11-09 19:00 FC Elita Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu FC Eintopf 11 : 5
2014-11-30 19:00 FC Elita MSC FC Na dlouhém lánu FT Razors 2 : 2
2015-09-16 19:30 FC Elita ACSK Mc Nápas Team Na dlouhém lánu Filip Adámek 5 : 1
2015-10-04 19:30 FC Elita Hell Spartans Na dlouhém lánu ACSK Mc Nápas Team 2 : 4
2015-10-18 19:15 BTW Krč fm Královské Vinohrady B Na dlouhém lánu 1 : 3
2015-10-18 19:30 FC Elita TJ Tvoja Mama Na dlouhém lánu Hell Spartans 9 : 5
2015-11-08 18:30 BTW Krč fm Daytona b&w Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 0 : 3
2015-11-08 19:30 FC Elita Pražská šlechta Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-15 19:30 FC Elita Ajax Štrampouch Young Boys Na dlouhém lánu TJ Suuret Höyhenet 6 : 2
2015-11-29 19:30 FC Elita FC Vyhul AirsoftGame.cz Na dlouhém lánu Filip Adámek 5 : 2
2015-12-05 11:30 Hell Spartans TJ Tvoja Mama Na dlouhém lánu FT Razors 6 : 3
2015-12-06 18:30 BTW Krč fm Lhotka stars Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 6 : 3
2016-04-03 19:30 FC Elita FC A Stejně To Vyhrajem Na dlouhém lánu Milan Janča 7 : 2
2016-04-17 19:30 FC Elita Kampa FC Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 3 : 7
2016-05-01 16:00 BTW Krč fm Anal Riders Na dlouhém lánu Abstinenti 2 : 3
2016-05-01 18:00 Invalidní sourozenci FC ResslBoys Na dlouhém lánu Invalidní sourozenci 0 : 5
2016-05-01 19:30 FC Elita ARMFOOTBALL Praha Na dlouhém lánu Milan Herian 3 : 1
2016-05-22 19:30 FC Elita Dynamit Praha Na dlouhém lánu Los Losos 2 : 5
2016-05-29 19:30 FC Elita Rychlá rota Na dlouhém lánu FC Elita 1 : 4
2016-06-05 18:00 Eurest Runners FC Eintopf Na dlouhém lánu Marek Řeháček 6 : 2
2016-09-11 19:00 Rychlá rota BTW Krč fm Na dlouhém lánu Dynamit Praha 4 : 1
2016-09-11 20:50 Eurest Runners FC ResslBoys Na dlouhém lánu 0 : 5
2016-09-18 19:30 FC Elita FC Likvidators Praha Na dlouhém lánu TJ Tvoja Mama 7 : 3
2016-09-18 20:50 Eurest Runners Pony FC Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 4
2016-09-25 18:00 Perličky na dně Slavoj Na dlouhém lánu Abstinenti 1 : 1
2016-09-25 19:30 Rychlá rota Abstinenti Na dlouhém lánu Karol Peterčík 1 : 2
2016-10-02 18:30 Rychlá rota AG Dechcurew Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 4
2016-10-02 19:30 FC Elita Liščí trus Na dlouhém lánu Michal Koštál 6 : 3
2016-10-02 20:50 Eurest Runners High Society Na dlouhém lánu FC Hedonis 0 : 2
2016-10-09 18:00 Perličky na dně Kampa FC Na dlouhém lánu SVP 2 : 3
2016-10-16 18:30 Rychlá rota Parma AG Na dlouhém lánu Lokoti 6 : 1
2016-10-16 20:50 Eurest Runners FC Stará garda Na dlouhém lánu Borussia Dortšpunt forever 1 : 3
2016-10-23 18:00 Perličky na dně One Direction Na dlouhém lánu Military Athletic Club Warrior 0 : 2
2016-11-06 18:30 Rychlá rota Královské Vinohrady Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 4 : 5
2016-11-06 19:30 FC Elita Military Athletic Club Warrior Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 5 : 3
2016-11-06 20:50 Eurest Runners Converto Praha Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 4 : 5
2016-11-13 18:00 Perličky na dně FC Nusle 420 Na dlouhém lánu Michal Skala 1 : 11
2016-11-20 19:00 Rychlá rota ARMFOOTBALL Praha Na dlouhém lánu Milan Herian 2 : 4
2016-11-20 20:50 Eurest Runners SVP Na dlouhém lánu Milan Herian 1 : 3
2016-11-27 18:00 Perličky na dně Lømrå tüm Na dlouhém lánu Michal Skala 3 : 3
2016-11-27 19:30 FC Elita Los Cojones de Martinez Na dlouhém lánu Michal Skala 2 : 1
2017-03-17 19:30 FC Elita Gunners Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 2
2017-03-19 18:00 Perličky na dně Lhotka stars Na dlouhém lánu SVP 6 : 2
2017-03-26 18:00 Perličky na dně AG UNITED Na dlouhém lánu František Novotný 3 : 2
2017-03-26 19:30 Rychlá rota O. A. Arrows Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 14
2017-04-02 19:30 FC Elita FC Momentum Na dlouhém lánu AGB Prague 2 : 5
2017-04-09 18:00 Perličky na dně SSI Group Na dlouhém lánu Hell Spartans 3 : 6
2017-04-23 18:00 Rychlá rota LT u Dubu Na dlouhém lánu Michal Koštál 3 : 6
2017-04-23 19:30 FC Elita Dynamit Praha Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 2
2017-04-30 18:00 Perličky na dně FC Horníci Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 6 : 1
2017-05-07 18:00 Rychlá rota Judo club Jenis Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 5 : 0
2017-05-07 19:30 FC Elita Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-14 18:00 Perličky na dně Sehranka Na dlouhém lánu FC Likvidators Praha 1 : 3
2017-05-21 18:00 Rychlá rota Daytona b&w Na dlouhém lánu Michal Koštál 3 : 10
2017-05-21 19:30 FC Elita Fc Jižní nářez Na dlouhém lánu František Novotný 11 : 4
2017-05-28 18:00 Perličky na dně Druhá šance Na dlouhém lánu TJ Tvoja Mama 3 : 2
2017-06-04 19:30 FC Elita FC Eintopf Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 11 : 2
2017-06-11 18:00 LT u Dubu BTW Krč fm Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 3
2017-09-10 19:45 FC Elita Military Athletic Club Warrior Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 4
2017-09-10 20:50 Eurest Runners Darkage Na dlouhém lánu František Novotný 0 : 2
2017-09-15 19:00 Perličky na dně Hail Hydra Na dlouhém lánu Martin Pašek 2 : 3
2017-09-17 19:00 Rychlá rota AG Dechcurew Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 4
2017-09-17 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Los Angels Anals Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 18
2017-09-24 19:30 FC Elita Parma AG Na dlouhém lánu František Novotný 3 : 4
2017-09-24 20:50 Eurest Runners Plán B Na dlouhém lánu František Novotný 0 : 5
2017-10-06 19:00 Perličky na dně Darkage Na dlouhém lánu Milan Herian 3 : 1
2017-10-08 19:00 Rychlá rota High Society Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 7
2017-10-08 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Hail Hydra Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 5
2017-10-15 19:30 FC Elita Královské Vinohrady B Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 3
2017-10-15 20:50 Eurest Runners FC Momentum Na dlouhém lánu František Novotný 5 : 3
2017-10-20 19:00 Perličky na dně FC Momentum Na dlouhém lánu Michal Skala 3 : 3
2017-10-22 19:30 FC Elita Daytona b&w Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 3
2017-10-22 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Darkage Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 2
2017-10-29 19:00 Rychlá rota Sehranka Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 5
2017-10-29 20:50 Eurest Runners Perličky na dně Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 2
2017-11-05 20:50 Ničemných otců nejhorší synové FC Momentum Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 0 : 5
2017-11-10 19:00 Perličky na dně Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Roman Procházka 3 : 3
2017-11-12 19:00 Rychlá rota Hell Spartans Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 3
2017-11-12 20:50 Eurest Runners FC ResslBoys Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 4
2017-11-26 19:30 FC Elita Les Bizerâns Na dlouhém lánu Filip Adámek 6 : 2
2017-11-26 20:50 Ničemných otců nejhorší synové FC ResslBoys Na dlouhém lánu Filip Adámek 2 : 3
2017-12-01 19:00 Perličky na dně Los Angels Anals Na dlouhém lánu Deleg. nedorazil 3 : 6
2017-12-03 19:00 Rychlá rota Nápoje Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 7
2017-12-03 20:50 Eurest Runners Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Michal Koštál 10 : 2
2018-03-25 19:30 FC Elita FC Stará garda Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 1
2018-03-25 20:50 Eurest Runners Lhotka stars Na dlouhém lánu František Novotný 0 : 4
2018-04-08 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Kubánští doutníci Na dlouhém lánu FC Hoblina Jižák 3 : 1
2018-04-15 19:30 FC Elita One Direction Na dlouhém lánu AG UNITED 3 : 8
2018-04-22 20:20 Ničemných otců nejhorší synové AG UNITED Na dlouhém lánu Dynamit Praha 1 : 3
2018-04-29 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Lhotka stars Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 2 : 4
2018-05-13 19:30 FC Elita Judo club Jenis Na dlouhém lánu Michal Koštál 6 : 4
2018-05-13 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Plán B Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 9
2018-05-27 19:30 FC Elita Fc Lehovec City Na dlouhém lánu Michal Koštál 6 : 1
2018-05-27 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Perličky na dně Na dlouhém lánu Michal Koštál 5 : 8
2018-06-17 19:30 FC Elita Borussia Dortšpunt forever Na dlouhém lánu Milan Janča 3 : 9
2018-06-17 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Eurest Runners Na dlouhém lánu Milan Janča 2 : 11
2018-09-08 12:00 Black Gold Diggers Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 10
2018-09-16 19:30 FC Elita Daytona b&w Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 1
2018-10-06 12:00 Black Gold Slavoj Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 2 : 8
2018-10-14 19:30 FC Elita Fc Lehovec City Na dlouhém lánu Michal Koštál 5 : 3
2018-10-20 11:00 Black Gold Converto Praha Na dlouhém lánu Daniel Borský 2 : 8
2018-10-28 19:30 FC Elita AFK Bochanův Syndrom Na dlouhém lánu Jakub Kotek 2 : 8
2018-11-11 19:30 FC Elita Černí Štýři Na dlouhém lánu Daniel Borský 3 : 4
2018-11-17 12:00 Black Gold FC ResslBoys Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 0 : 7
2018-11-25 19:30 FC Elita Los Angels Anals Na dlouhém lánu SK Praha Jednota 4 : 3
2019-03-10 19:30 FC Elita Hell Spartans Na dlouhém lánu Milan Husák 2 : 4
2019-03-16 12:00 Black Gold Fc Vyhaslé Hvězdy Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 13
2019-03-24 19:30 FC Elita Los Losos Na dlouhém lánu Jiří Soukup 2 : 4
2019-04-06 12:00 Black Gold Lømrå tüm Na dlouhém lánu Dechroje 4 : 12
2019-04-07 19:30 FC Elita Pony FC Na dlouhém lánu Jakub Kotek 3 : 0
2019-04-14 19:30 FC Elita Bazinga Na dlouhém lánu Milan Husák 6 : 0
2019-04-27 12:00 Black Gold Liščí trus Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 3
2019-05-05 19:30 FC Elita FC Hedonis Na dlouhém lánu František Novotný 5 : 0
2019-05-18 12:00 Black Gold Darkage Na dlouhém lánu Sehranka 3 : 4
2019-06-02 19:30 FC Elita High Society Na dlouhém lánu Fc Vyhaslé Hvězdy 9 : 1
2019-06-08 12:00 Black Gold Kampa FC Na dlouhém lánu GJS 2 : 6

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 19:30 FC Elita Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 12:00 Black Gold Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 19:30 Krápníkáři Pražská klubová fotbalová liga

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195