Hřiště Na dlouhém lánu

14.3615 50.095098
mapy.cz
Adresa
Na dlouhém lánu 43Praha-Dejvice
Telefon
Email
Správce
Hodnocení hřiště
102
Web
Popis
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/35.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2017-11-26 19:30 FC Elita Les Bizerâns Na dlouhém lánu Filip Adámek :
2017-11-26 20:50 Ničemných otců nejhorší synové FC ResslBoys Na dlouhém lánu Filip Adámek :
2017-12-01 19:00 Perličky na dně Los Angels Anals Na dlouhém lánu František Novotný :
2017-12-03 19:00 Rychlá rota Nápoje Na dlouhém lánu Michal Koštál :
2017-12-03 20:50 Eurest Runners Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Michal Koštál :
2018-03-16 19:00 Perličky na dně Kubánští doutníci Na dlouhém lánu :
2018-03-18 19:00 Rychlá rota Bazinga Na dlouhém lánu :
2018-03-18 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Lhotka stars Na dlouhém lánu :
2018-03-25 19:30 FC Elita FC Stará garda Na dlouhém lánu :
2018-03-25 20:50 Eurest Runners Lhotka stars Na dlouhém lánu :
2018-04-06 19:00 Perličky na dně AG UNITED Na dlouhém lánu :
2018-04-08 19:00 Rychlá rota FC Nusle 420 Na dlouhém lánu :
2018-04-08 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Kubánští doutníci Na dlouhém lánu :
2018-04-15 19:30 FC Elita One Direction Na dlouhém lánu :
2018-04-15 20:50 Eurest Runners Los Angels Anals Na dlouhém lánu :
2018-04-20 19:00 Perličky na dně Plán B Na dlouhém lánu :
2018-04-22 19:00 Rychlá rota BTW Krč fm Na dlouhém lánu :
2018-04-22 20:20 Ničemných otců nejhorší synové AG UNITED Na dlouhém lánu :
2018-05-06 19:00 Rychlá rota Gunners Na dlouhém lánu :
2018-05-06 20:50 Eurest Runners Kubánští doutníci Na dlouhém lánu :
2018-05-11 19:00 Perličky na dně Eurest Runners Na dlouhém lánu :
2018-05-13 19:30 FC Elita Judo club Jenis Na dlouhém lánu :
2018-05-13 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Plán B Na dlouhém lánu :
2018-05-18 19:00 Perličky na dně FC ResslBoys Na dlouhém lánu :
2018-05-20 19:00 Rychlá rota FC Hedonis Na dlouhém lánu :
2018-05-20 20:50 Eurest Runners Hail Hydra Na dlouhém lánu :
2018-05-27 19:30 FC Elita Fc Lehovec City Na dlouhém lánu :
2018-05-27 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Perličky na dně Na dlouhém lánu :
2018-06-08 19:00 Perličky na dně Lhotka stars Na dlouhém lánu :
2018-06-10 19:00 Rychlá rota Justiční omyl Na dlouhém lánu :
2018-06-10 20:50 Eurest Runners AG UNITED Na dlouhém lánu :
2018-06-17 19:30 FC Elita Borussia Dortšpunt forever Na dlouhém lánu :
2018-06-17 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Eurest Runners Na dlouhém lánu :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-10-16 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu :
2013-05-12 16:00 Na dlouhém lánu FT Razors Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 8 : 6
2013-05-19 16:00 Na dlouhém lánu FT Razors Na dlouhém lánu Karol Peterčík 2 : 7
2014-09-21 19:00 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 4 : 4
2014-10-05 19:00 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Fc Lehovec City 4 : 2
2014-10-19 19:00 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu FC Hoblina Jižák 0 : 2
2014-11-09 19:00 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu FC Eintopf 11 : 5
2014-11-30 19:00 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu FT Razors 2 : 2
2015-09-16 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Filip Adámek 5 : 1
2015-10-04 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu ACSK Mc Nápas Team 2 : 4
2015-10-18 19:15 Na dlouhém lánu BTW Krč fm Na dlouhém lánu 1 : 3
2015-10-18 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Hell Spartans 9 : 5
2015-11-08 18:30 Na dlouhém lánu BTW Krč fm Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 0 : 3
2015-11-08 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-15 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu TJ Suuret Höyhenet 6 : 2
2015-11-29 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Filip Adámek 5 : 2
2015-12-05 11:30 Na dlouhém lánu Hell Spartans Na dlouhém lánu FT Razors 6 : 3
2015-12-06 18:30 Na dlouhém lánu BTW Krč fm Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 6 : 3
2016-04-03 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Milan Janča 7 : 2
2016-04-17 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 3 : 7
2016-05-01 16:00 Na dlouhém lánu BTW Krč fm Na dlouhém lánu Abstinenti 2 : 3
2016-05-01 18:00 Na dlouhém lánu Invalidní sourozenci Na dlouhém lánu Invalidní sourozenci 0 : 5
2016-05-01 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Milan Herian 3 : 1
2016-05-22 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Los Losos 2 : 5
2016-05-29 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu FC Elita 1 : 4
2016-06-05 18:00 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu Marek Řeháček 6 : 2
2016-09-11 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Dynamit Praha 4 : 1
2016-09-11 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu 0 : 5
2016-09-18 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu TJ Tvoja Mama 7 : 3
2016-09-18 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 4
2016-09-25 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Abstinenti 1 : 1
2016-09-25 19:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Karol Peterčík 1 : 2
2016-10-02 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 4
2016-10-02 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Michal Koštál 6 : 3
2016-10-02 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu FC Hedonis 0 : 2
2016-10-09 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu SVP 2 : 3
2016-10-16 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Lokoti 6 : 1
2016-10-16 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu Borussia Dortšpunt forever 1 : 3
2016-10-23 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Military Athletic Club Warrior 0 : 2
2016-11-06 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 4 : 5
2016-11-06 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 5 : 3
2016-11-06 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu Zdeněk Petr 4 : 5
2016-11-13 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Michal Skala 1 : 11
2016-11-20 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Milan Herian 2 : 4
2016-11-20 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu Milan Herian 1 : 3
2016-11-27 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Michal Skala 3 : 3
2016-11-27 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Michal Skala 2 : 1
2017-03-17 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 2
2017-03-19 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu SVP 6 : 2
2017-03-26 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu František Novotný 3 : 2
2017-03-26 19:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 14
2017-04-02 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu AGB Prague 2 : 5
2017-04-09 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Hell Spartans 3 : 6
2017-04-23 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Michal Koštál 3 : 6
2017-04-23 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 2
2017-04-30 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 6 : 1
2017-05-07 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 5 : 0
2017-05-07 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-14 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu FC Likvidators Praha 1 : 3
2017-05-21 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Michal Koštál 3 : 10
2017-05-21 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu František Novotný 11 : 4
2017-05-28 18:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu TJ Tvoja Mama 3 : 2
2017-06-04 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu BK Roura Fellas 11 : 2
2017-06-11 18:00 Na dlouhém lánu LT u Dubu Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 3
2017-09-10 19:45 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 4
2017-09-10 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu František Novotný 0 : 2
2017-09-15 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Martin Pašek 2 : 3
2017-09-17 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 4
2017-09-17 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Michal Koštál 1 : 18
2017-09-24 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu František Novotný 3 : 4
2017-09-24 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu František Novotný 0 : 5
2017-10-06 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Milan Herian 3 : 1
2017-10-08 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 7
2017-10-08 20:20 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 5
2017-10-15 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 3
2017-10-15 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu František Novotný 5 : 3
2017-10-20 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Michal Skala 3 : 3
2017-10-22 19:30 Na dlouhém lánu FC Elita Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 3
2017-10-22 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Michal Koštál 2 : 2
2017-10-29 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu František Novotný 4 : 5
2017-10-29 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 2
2017-11-05 20:50 Na dlouhém lánu Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu Tomáš Chlum 0 : 5
2017-11-10 19:00 Na dlouhém lánu Perličky na dně Na dlouhém lánu Roman Procházka 3 : 3
2017-11-12 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Na dlouhém lánu František Novotný 2 : 3
2017-11-12 20:50 Na dlouhém lánu Eurest Runners Na dlouhém lánu František Novotný 1 : 4

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 19:00 Rychlá rota Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 19:30 FC Elita Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:00 Perličky na dně Pražská klubová fotbalová liga

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: