Kdo: Atlético Bořislavka / Czech Inn Hotels B

Konání: 2024-04-14 14:30:00, Na dlouhém lánu

Zařazení: 2023/2024 Jaro, 4.A liga, kolo 16

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Nedělní odpoledne, které skončilo tak jak si nikdo nepřál. Domácí tým si po celý zápas vytvářel více šancí a pohodově se dostal do vedení 3:0 mohl zápas v klidu dohrát a kontrolovat jeho vývoj, naopak byly vidění věci které prostě do fotbalu nepatří. Hráč Čejka stěžující si na výroky rozhodčího viděl ve 30 minutě pouze ŽK, ve druhém poločase hrál sice tvrdším způsobem avšak se druhé karty vyvaroval. Zvrat přišel po závěrečném hvizdu a malé rozmíšce s kapitánem hostí se kterým se po celý zápas špičkovali. Oba dva byli oceněni ŽK pro Čejku znamenala tato karta již druhé napomenutí a tak byla udělena ČK. V tu chvíli bohužel své pochybení zmíněný vůbec neunesl a za pomoci spoluhráčů byl u plotu zklidňován, další okolnosti budou sděleny Radě PKFL, která bude rozhodovat a daném nesportovním chování pro hráče Čejku.