Konání: 2015-12-05 11:30:00, Na dlouhém lánu

Zařazení: 2015/2016 P, 3.C liga, kolo 11

Rozhodčí: FT Razors

Skóre: 6:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V první řadě bych rád poděkoval oběma týmům za fair play přístup. Co se hry týče, tak balón byl během celého zápasu více na kopačkách domácího týmu, ovšem skvěle takticky hrající hosté jim v prvním poločase dovolili pouze jeden gól. Sami dokázali využít jeden z mnoha brejků, a tak se šlo do "kabin" za stavu 1:1. Druhý poločas se vyvíjel podobně jako ten první. Jako první ve druhém poločase udeřili z dalšího brejku hosté a dostali se do vedení. Poté však přišel asi klíčový moment utkání, kdy hosté velice ležérně rozehráli volný kop na vlastní polovině, domácí se zmocnili míče a vyrovnali. Poté dalšími čtyřmi góly rozhodli o svém vítězství. Hosté v úplném závěru pouze kosmeticky upravili výsledek na konečných 3:6 z jejich pohledu. V zápase byly k vidění velice pěkné fotbalové momenty na obou stranách. Za vyzdvihnutí stojí odvážný ekvilibristický pokus nůžkami domácího hráče D. Peterky, který minul branku hostí jen o milimetry či hezký oblouček hráče hostí, který však dopadl úplně stejně jako Peterka.