Hřiště Strahov 1

14.391257 50.080544
mapy.cz
Adresa
Strahovské koleje, hřiště číslo 1
Telefon
Email
Správce
Hodnocení hřiště
78
Web
Popis
Neoficiální kvalitativní hodnocení hřiště Strahov 2 je 68 bodů.
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/15.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-09-16 13:00 Eurest Runners "volné místo 1" Strahov 1 :
2012-09-09 16:45 Undesirable team Vořežšpruti Strahov 1 Parma AG 0 : 0
2012-09-09 19:20 Neuděláš nic GP tým Strahov 1 FT Razors 1 : 12
2012-09-16 16:00 FT Razors Ambassadors Strahov 1 Fc Krementi A 3 : 2
2012-09-23 09:30 Parma AG Fc Krementi B Strahov 1 AG UNITED 0 : 0
2012-09-23 16:45 Undesirable team AFK Bochanův Syndrom Strahov 1 BK Roura Fellas 0 : 0
2012-09-23 19:20 Neuděláš nic Nápoje Strahov 1 GP tým 8 : 6
2012-10-06 17:00 BK Roura Fellas FC Buracos Brancos Strahov 1 Real Praha 2 : 7
2012-10-07 15:00 Malá Strana C.F. Rychlá rota Strahov 1 Malá Strana C.F. 5 : 5
2012-10-07 16:00 FT Razors Ludmila B Strahov 1 PMS Olympian 4 : 1
2012-10-14 15:15 Undesirable team AG Dechcurew Strahov 1 Undesirable team 0 : 0
2012-10-14 18:00 Srdcaři s.r.o. Real Slama Strahov 1 Karol Peterčík 6 : 3
2012-10-17 18:30 Real Praha AG UNITED Strahov 1 Karol Peterčík 10 : 2
2012-10-21 16:00 FT Razors FC SION Strahov 1 PMS Olympian 6 : 5
2012-10-21 17:00 AG UNITED FC ResslBoys Strahov 1 Pony FC 1 : 18
2012-10-28 09:30 Parma AG Rams Strahov 1 Lamy z Panamy 4 : 3
2012-10-28 14:00 Malá Strana C.F. Udatný Kedluben Strahov 1 Malá Strana C.F. 2 : 3
2012-10-28 15:15 Undesirable team Sehranka Strahov 1 Undesirable team 0 : 0
2012-10-28 17:00 BK Roura Fellas Lømrå tüm Strahov 1 BK Roura Fellas 9 : 2
2012-10-28 19:20 Neuděláš nic Měšičáci Strahov 1 FC Upside 5 : 5
2012-11-04 15:30 Undesirable team Red Team Strahov 1 Undesirable team 0 : 0
2012-11-10 17:00 BK Roura Fellas Invalidní sourozenci Strahov 1 Fc Lumíci 2 : 4
2012-11-10 19:15 Srdcaři s.r.o. PMS Olympian Strahov 1 Karol Peterčík 7 : 4
2012-11-11 09:30 Parma AG ARMFOOTBALL Praha Strahov 1 Sehranka 10 : 2
2012-11-11 15:00 Malá Strana C.F. FC Upside Strahov 1 PMS Olympian 3 : 3
2012-11-11 19:20 Neuděláš nic Pony FC Strahov 1 O. A. Arrows 7 : 1
2012-11-18 16:45 Undesirable team Bazinga Strahov 1 FC Vyhul AirsoftGame.cz 0 : 0
2012-11-18 19:20 Neuděláš nic FC Umělka Strahov 1 Nápoje 7 : 4
2012-11-24 17:00 BK Roura Fellas Fc Krementi A Strahov 1 Undesirable team 0 : 5
2012-11-25 09:30 Parma AG Neuděláš nic Strahov 1 Sehranka 5 : 4
2012-11-25 13:00 Malá Strana C.F. Slavoj Strahov 1 BTW Krč fm 4 : 3
2012-11-25 16:00 FT Razors FC Hoblina Jižák Strahov 1 Neuděláš nic 8 : 5
2012-11-25 17:00 BK Roura Fellas Srdcaři s.r.o. Strahov 1 Jan Vlasák 5 : 0
2012-12-02 19:00 Srdcaři s.r.o. FC Vyhul AirsoftGame.cz Strahov 1 Srdcaři s.r.o. 6 : 1
2012-12-08 18:00 AG UNITED Malá Strana C.F. Strahov 1 Malá Strana C.F. 0 : 4
2013-03-17 19:00 Srdcaři s.r.o. FC Buracos Brancos Strahov 1 Jan Vlasák 8 : 3
2013-03-23 17:00 BK Roura Fellas PMS Olympian Strahov 1 Real Praha 6 : 3
2013-03-24 09:30 Parma AG FC Umělka Strahov 1 FC Tibetians 15 : 1
2013-03-24 16:00 FT Razors Chodov Strahov 1 David Voves 1 : 8
2013-03-24 17:00 AG UNITED FC Upside Strahov 1 David Voves 2 : 2
2013-04-07 09:30 Parma AG GP tým Strahov 1 Daytona b&w 8 : 2
2013-04-07 17:00 Undesirable team Daytona b&w Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 0
2013-04-07 19:20 Neuděláš nic Fc Krementi B Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 0
2013-04-14 13:00 FT Razors SVP Strahov 1 FT Razors 2 : 3
2013-04-14 17:00 AG UNITED Slavoj Strahov 1 Pavel Kvapil 4 : 11
2013-04-14 18:00 Malá Strana C.F. FC ResslBoys Strahov 1 Pavel Kvapil 0 : 5
2013-04-21 09:30 Parma AG Nápoje Strahov 1 Ničemných otců nejhorší synové 2 : 2
2013-04-21 17:00 Undesirable team Judo club Jenis Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 0
2013-04-28 18:00 Malá Strana C.F. Druhá šance Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 5
2013-05-02 19:00 AG UNITED Real Praha Strahov 1 Starý pany Vysočany 3 : 10
2013-05-04 17:00 BK Roura Fellas FC Vyhul AirsoftGame.cz Strahov 1 Daytona b&w 2 : 4
2013-05-05 15:00 Malá Strana C.F. Ničemných otců nejhorší synové Strahov 1 Jan Vlasák 3 : 7
2013-05-05 17:00 Undesirable team Fc Lumíci Strahov 1 Jan Vlasák 0 : 0
2013-05-05 19:20 Neuděláš nic Rams Strahov 1 Karol Peterčík 3 : 3
2013-05-12 17:00 AG UNITED Rychlá rota Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 15
2013-05-18 17:00 BK Roura Fellas Real Slama Strahov 1 Lamy z Panamy 7 : 4
2013-05-19 09:30 Parma AG Měšičáci Strahov 1 Fc Lumíci 5 : 6
2013-05-19 18:00 Srdcaři s.r.o. Fc Krementi A Strahov 1 Karol Peterčík 7 : 1
2013-05-19 19:20 Neuděláš nic ARMFOOTBALL Praha Strahov 1 Filip Adámek 5 : 2
2013-05-26 17:00 Undesirable team FKMP Gooners Roma Strahov 1 Václav Sedmidubský 0 : 0
2013-05-26 17:00 AG UNITED Ničemných otců nejhorší synové Strahov 1 Pavel Kvapil 4 : 10
2013-06-04 18:30 FT Razors Kosiy Strahov 1 FT Razors 5 : 4
2013-06-08 17:00 BK Roura Fellas MSC FC Strahov 1 O. A. Arrows 6 : 1
2013-06-09 09:30 Parma AG Pony FC Strahov 1 FC Rival 9 : 3
2013-06-09 16:00 FT Razors Lamy z Panamy Strahov 1 Srdcaři s.r.o. 4 : 5
2013-06-14 17:00 Malá Strana C.F. AG UNITED Strahov 1 Srdcaři s.r.o. 12 : 2
2013-06-16 17:00 Undesirable team MAC Stará garda Strahov 1 Jan Vlasák 0 : 0
2013-06-16 19:20 Neuděláš nic Parma AG Strahov 1 Karol Peterčík 6 : 4
2013-09-15 16:30 AG UNITED Nápoje Strahov 1 Abstinenti 1 : 8
2013-09-21 11:00 Pejro CdF FC Knedlíci Strahov 1 Marek Řeháček 15 : 0
2013-09-21 12:30 TJ Tvoja Mama FC Upside Strahov 1 Marek Řeháček 0 : 0
2013-09-21 12:30 TJ Tvoja Mama FC Upside Strahov 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-09-22 17:00 BK Roura Fellas Sk Pleská Strahov 1 PMS Olympian 11 : 3
2013-09-29 13:10 Eurest Runners FC Vyhul AirsoftGame.cz Strahov 1 Eurest Runners 3 : 7
2013-09-29 15:00 FC Upside BK Roura Fellas Strahov 1 Jan Vlasák 0 : 0
2013-09-29 15:00 FC Upside BK Roura Fellas Strahov 1 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-29 16:30 AG UNITED Neuděláš nic Strahov 1 Marek Řeháček 5 : 0
2013-10-05 11:00 Pejro CdF FC Upside Strahov 1 Filip Adámek 0 : 0
2013-10-05 11:00 Pejro CdF FC Upside Strahov 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-10-05 17:00 BK Roura Fellas TJ Tvoja Mama Strahov 1 Marek Řeháček 11 : 2
2013-10-06 19:20 Neuděláš nic FC Nové Město Strahov 1 Pavel Kvapil 0 : 5
2013-10-12 12:30 TJ Tvoja Mama Pejro CdF Strahov 1 Tomáš Caizl 1 : 7
2013-10-13 15:00 FC Upside Nápoje Strahov 1 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-13 15:00 FC Upside Nápoje Strahov 1 Jan Vlasák 0 : 0
2013-10-19 11:00 Pejro CdF BK Roura Fellas Strahov 1 Marek Řeháček 2 : 6
2013-10-20 16:30 AG UNITED FC Knedlíci Strahov 1 Karol Peterčík 4 : 4
2013-10-20 19:20 Neuděláš nic Sk Pleská Strahov 1 Eurest Runners 0 : 5
2013-11-02 17:00 BK Roura Fellas Nápoje Strahov 1 Ničemných otců nejhorší synové 3 : 3
2013-11-03 13:10 Eurest Runners MSC FC Strahov 1 BK Roura Fellas 0 : 5
2013-11-03 15:00 FC Upside Neuděláš nic Strahov 1 Karol Peterčík 0 : 0
2013-11-03 17:00 FC Knedlíci FC Nové Město Strahov 1 FC Buracos Brancos 0 : 6
2013-11-10 16:30 AG UNITED FC Upside Strahov 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-10 16:30 AG UNITED FC Upside Strahov 1 Václav Sedmidubský 0 : 0
2013-11-10 19:20 Neuděláš nic TJ Tvoja Mama Strahov 1 Fc Lehovec City 0 : 0
2013-11-17 11:40 TJ Tvoja Mama AG UNITED Strahov 1 Deleg. test Košťál 4 : 3
2013-11-17 13:10 Eurest Runners Druhá šance Strahov 1 BK Roura Fellas 2 : 13
2013-11-17 15:00 FC Upside FC Nové Město Strahov 1 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-17 15:00 FC Upside FC Nové Město Strahov 1 Marek Řeháček 0 : 0
2013-11-17 16:00 BK Roura Fellas Neuděláš nic Strahov 1 BK Roura Fellas 5 : 0
2013-11-24 16:30 AG UNITED BK Roura Fellas Strahov 1 Pavel Kvapil 1 : 20
2013-11-24 19:20 Neuděláš nic Pejro CdF Strahov 1 Rams 0 : 5
2013-11-30 11:00 Pejro CdF AG UNITED Strahov 1 Marek Řeháček 18 : 3
2013-11-30 12:30 TJ Tvoja Mama FC Knedlíci Strahov 1 Marek Řeháček 7 : 2
2013-11-30 17:00 BK Roura Fellas FC Nové Město Strahov 1 Pavel Kvapil 15 : 4
2013-12-01 15:00 FC Upside Sk Pleská Strahov 1 Filip Adámek 0 : 0
2013-12-01 15:00 FC Upside Sk Pleská Strahov 1 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-12-01 18:00 Eurest Runners Real Slama Strahov 1 TJ Tvoja Mama 2 : 11
2014-03-22 17:00 BK Roura Fellas FC Knedlíci Strahov 1 SVP 15 : 0
2014-03-23 18:00 Pejro CdF FC Nové Město Strahov 1 Real Praha 5 : 1
2014-03-30 13:10 Eurest Runners Abstinenti Strahov 1 Karol Peterčík 6 : 9
2014-03-30 15:30 FC Nové Město Nápoje Strahov 1 Karol Peterčík 1 : 10
2014-04-06 17:00 BK Roura Fellas FC Upside Strahov 1 Marek Řeháček 0 : 0
2014-04-06 17:00 BK Roura Fellas FC Upside Strahov 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-04-06 18:00 Pejro CdF Sk Pleská Strahov 1 Marek Řeháček 4 : 3
2014-04-12 13:00 Eurest Runners Lømrå tüm Strahov 1 Eurest Runners 2 : 3
2014-04-26 17:00 BK Roura Fellas Anal Riders Strahov 1 Pavel Kvapil 4 : 1
2014-04-27 18:00 Pejro CdF TJ Tvoja Mama Strahov 1 Filip Adámek 3 : 2
2014-05-03 17:00 BK Roura Fellas Pejro CdF Strahov 1 Deleg. PKFL 4 : 3
2014-05-04 13:10 Eurest Runners Darkage Strahov 1 Pavel Kvapil 3 : 2
2014-05-04 15:30 FC Nové Město Anal Riders Strahov 1 David Kocman 2 : 3
2014-05-11 18:00 Pejro CdF Anal Riders Strahov 1 Deleg. PKFL 6 : 2
2014-05-15 18:45 Eurest Runners Real Praha Strahov 1 Real Praha 5 : 9
2014-05-18 19:00 Pejro CdF Nápoje Strahov 1 Marek Řeháček 4 : 7
2014-05-25 15:30 FC Nové Město FC Upside Strahov 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-06-01 15:30 FC Nové Město FC Knedlíci Strahov 1 O. A. Arrows 2 : 2
2014-06-07 17:00 BK Roura Fellas AG UNITED Strahov 1 Sehranka 15 : 1
2014-06-15 15:30 FC Nové Město BK Roura Fellas Strahov 1 Pejro CdF 0 : 5
2014-09-21 16:00 Sk Pleská CF Hornets Strahov 1 Justiční omyl 5 : 0
2014-10-05 16:00 Sk Pleská FC Eintopf Strahov 1 Parma AG 5 : 3
2014-10-19 16:00 Sk Pleská Slavoj Strahov 1 Justiční omyl 1 : 1
2014-11-09 16:00 Sk Pleská Fc Jižní nářez Strahov 1 Michal Skala 3 : 2
2014-11-30 16:00 Sk Pleská Darkage Strahov 1 Abstinenti 6 : 5
2015-03-22 16:10 Sk Pleská Udatný Kedluben Strahov 1 FC Betonbau Praha 8 : 2
2015-04-12 16:00 Sk Pleská Borussia Dortšpunt forever Strahov 1 Pražská šlechta 3 : 4
2015-04-26 16:00 Sk Pleská Lhotka stars Strahov 1 Marek Řeháček 3 : 5
2015-05-10 16:00 Sk Pleská FC ResslBoys Strahov 1 Kampa FC 5 : 3
2015-05-24 16:00 Sk Pleská FC Vyhul AirsoftGame.cz Strahov 1 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 5
2015-06-07 16:00 Sk Pleská Eurest Runners Strahov 1 FC Hoblina Jižák 4 : 11
2017-09-24 18:00 FC Galácticos FC Bukefal Strahov 1 František Novotný 1 : 7
2017-10-15 18:00 FC Galácticos Druhá šance Strahov 1 FC Hoblina Jižák 2 : 13
2017-10-29 15:00 FC Galácticos FC Showdown Strahov 1 FC Galácticos 1 : 9
2017-11-12 18:00 FC Galácticos Dynamit Praha Strahov 1 FC Hoblina Jižák 2 : 2
2017-12-03 18:00 FC Galácticos Los Losos Strahov 1 Deleg. nedorazil 1 : 11
2018-03-18 15:00 FC Galácticos Converto Praha Strahov 1 FC Galácticos 0 : 13
2018-03-25 15:00 FC Galácticos Kampa FC Strahov 1 FC Galácticos 2 : 11
2018-04-15 15:00 FC Galácticos FC Eintopf Strahov 1 FC Horníci 4 : 5
2018-05-06 15:00 FC Galácticos GJS Strahov 1 Sehranka 1 : 4
2018-05-20 15:00 FC Galácticos Los Angels Anals B Strahov 1 Michal Skala 2 : 20
2018-06-10 15:00 FC Galácticos Lømrå tüm Strahov 1 Martin Pašek 13 : 7
2018-10-28 13:00 Eurest Runners INTERBALLS Strahov 1 Daniel Borský 5 : 0
2018-11-11 13:00 Eurest Runners Ligový soubor Deziluzy Strahov 1 SK Praha Jednota 6 : 2
2019-03-10 13:00 Eurest Runners Parma AG Strahov 1 SK Praha Jednota 5 : 4
2019-03-24 13:00 Eurest Runners TJ Tvoja Mama Strahov 1 Hell Spartans 9 : 3
2019-03-31 14:00 Eurest Runners Amigos Strahov 1 SK Praha Jednota 4 : 1
2019-04-14 12:00 Eurest Runners FC Atlepast Strahov 1 SK Praha Jednota 4 : 1
2019-05-05 13:00 Eurest Runners Black Bull Kobylisy Strahov 1 Tomáš Chlum 12 : 0
2019-06-02 13:00 Eurest Runners Druhá šance Strahov 1 František Novotný 2 : 3

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 13:00 Eurest Runners Pražská klubová fotbalová liga
Úterý 19:00 FC Galácticos - ZT Zimní turnaj