Konání: 2015-04-26 16:00:00, Strahov 1

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 16

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Nepříznivé povětrnostní podmínky, déšť, špatná kvalita povrchu hřiště, tak by se daly stručně charakterizovat podmínky, které provázely hráče týmů Sk Pleská a Lhotka stars počas 16. kola 3.C ligy. Hra na malém strahovském hřišti příliš fotbalové krásy nepobrala, a tak spíše než kombinace byly k vidění nákopy a náhozy z autů na jednu či druhou bránu. O úvodní branku duelu se v 9. minutě postaral Jan Horní, který se otočil na horizontu a přesným angličanem o levou tyč poslal hostující Lhotku stars do vedení (0:1). To bylo z prvního poločasu vše, branky a svižnější podívanou přinesla až půle druhá. Srovnání skóre přišlo ve 37. minutě, kdy se po ponechané výhodě na půli hřiště na pravé straně hřiště uvolnil Jakub Hrdlička a přesným angličanem o vzdálenější levou tyč nedal brankáři domácích šanci (1:1). Vyrovnaný stav trval do minuty pětačtyřicáté, v té se na středu hřiště otočil okolo bránícího hráče Sk Pleská Michal Koval a zacílil přízemní střelou přesně k levé tyči(1:2). Ve 49. minutě to již bylo 1:3, Michal Koval přihrál na střed a pumelicí z první do levého horního růžku Provazníkovy svatyně se prezentoval svojí druhou brankou v utkání Jan Horní. V 55. minutě využil zmatků v domácí obraně Michal Koval, unikal sám kolmo k levé tyči a zakončil akci střelou pod tělo padajícího gólmana (1:4). O pár sekund později propálil Jakub Hrdlička z levé strany vše co mu stálo v cestě a korigoval na 2:4. V 58. minutě vrátil tříbrankový klid na nohy hostují Lhotky stars povedeným zakončením Vladislav Sláma (2:5) a gólový brankostroj poslední čtvrhodiny zápasu dokonal v předposlední minutě domácí brankář Daniel Kybl brankou z výkopu (3:5). Hosté si během zápasu na těžkém terénu počínali kombinačně lépe a po zásluze utkání opanovali.