Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 2

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 15:0

Skóre v polovině: 5:0

Komentář: Jeden útok za druhým se od úvodního až do závěrečného hvizdu valil na hostující branku, když navíc po 10-ti minutách hry odešel gólman domácích, Michal Podrazský, na jinou akci, obranná hráz byla prolomena. Do půle hosté inkasovali 5x, po závěrečném hvizdu svítilo na ukazateli skóre 15:0. Branky domácích: 11´, 47´ a 60´ Safwan Khasawnih, 14´, 34´, 37´ a 38´ Abdullaa Habbar, 15´ Martin Bed, 20´ Tomáš Kučera, 29´, 35´ a 42´ Petr Štěpánek, 33´ Ota Čutka, 46´ a 57´ Michal Novák. Nejlepší hráči: Safwan Khasawnih (Pejro CdF) - Michal Podrazský (FC Knedlíci). Pozn.: Za Pejro CdF nastoupil Tomáš Kučera, který není veden na soupisce domácích. Za tým FC Knedlíci nastoupili Michal Podrazský, Filip Hausknecht, Daniel Meinhart, kteří nejsou vedení na soupisce hostí. Pozn. Rada PKFL - hráč Tomáš Kučera byl ze soupisky odstraněn po zápase, nešlo o hraní načerno, jeho gól je připsán jako vlastní.