Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 11

Rozhodčí: TJ Tvoja Mama

Skóre: 2:11

Skóre v polovině: 0:6

Komentář: Od začátku zápasu bylo evidentní, že úroveň obou soupeřů je nepoměřitelná. Zatímco domácí se horko těžko dopracovávali alespoň k překonání půlící čáry, jejich soupeř celkem v pohodě kombinoval a aniž musel vymýšlet nějaké světové kombinace, čekal na otevřená okénka a hrubky v obraně a těžil především ze svých individuálních kvalit. V poločase za stavu 0:6 už bylo prakticky rozhodnuto. Nicméně hosté se nechali hladkým průběhem evidentně ukolébat. Laxní obrana vyrobila několik lacinýc chyb, nepřesností a nedůsledností, čehož okamžitě využil nejnebezpečnější hráč domácích Vojtěch Drábek, který okamžitě využil darovaný prostor a čas a prakticky sám dvěma individuálními akcemi nepříjemně překvapil gólmana hostů. Ti ale po slabší desetiminutovce zase vzali míč pod svoji kontrolu a soupeře už k ničemu nepustili. Nakonec se skóre zastavilo až na číslech 2:11. To vyjadřuje dominanci hostů naprosto jasně. Především útočné trio zářilo, všichni tři hráči si připsali po třech gólech, ale přeci jenom nejvíce mě zaujal výkon Švába na levé lajně nejaktivnějším pohybem a útočnou energií, kterou si udržel po celých 60 minut. Na druhé straně bych ocenil kromě Vojtěcha Drábka i domácho gólmana, který i za daného stavu pochytal, co se dalo, ikdyž taky předvedl jednu úsměvnou hrubku.