Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 6

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 2:6

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Utkání začalo ve vysokém tempu a již v první minutě se v úniku sám před domácím gólmanem Doležalem objevil Vladimír Greshnyakov, ale svůj střelecký přízemní pokus zamířil pouze těsně vedle levé tyče. Klasické pořekadlo "nedáš-dostaneš" platilo v tomto případě naprosto přesně. Okamžitě po velké šanci hostí na otevření skóre, se na druhé straně prosadil razantní střelou Pavel Krčil a poslal domácí Pejro do vedení. Z vedení se však domácí neradovali ani pět minut a po gólu Vladimíra Greshnyakova se začínalo od nuly. Greshnyakov jr. byl při střelecké chuti a v deváté minutě poslal svým druhým gólem v utkání domácím jasný vzkaz, že to bude BK Roura Fellas, kdo dnes bude diktovat tempo hry. A bylo to skutečně tak, domácí byli po obdržené vyrovnávací brance jako opaření, nevěděli, kam dřív skočit a třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 11. minutě zvýšil Rudolf Heidu na 1:3 a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. Pejro CdF se zhruba v polovině první půle zkonsolidovalo, zpřesnilo rozehrávku, zvýšilo důraz a srovnalo se soupeřem krok. Do poločasové přestávky se již stav nezměnil. Pejro se do druhé půle pustilo odhodlané vyrovnat, vypracovalo si několik příležitostí, ale byla to BK Roura Fellas, která se prezentovala povedenou akcí a zvýšením rozdílu ve skóre na tři branky, konkrétně se svou třetí trefou v utkání prezentoval Vladimír Greshnyakov a jeho "selhání" v úvodní minutě zápasu ho tak vůbec nemuselo mrzet. Naději na dramatický závěr přinesla 52. minuta a druhý gól domácího Pavla Krčila, to však bylo ze strany Pejra vše a do závěrečného hvizdu se už jen trefovali hostující hráči. V 57. minutě se o definitivní pojistku dělby bodů ve prospěch BK Roura Fellas postaral Ondřej Kučera a poslední hřebíček do domácí rakve zatloukl v předposlední minutě utkání Martin Mašek. Konečný stav 2:6, zasloužené tři body pro hosty a rázné vykročení za postupem do druhé ligy. Branky domácí: 2´ a 52´ Pavel Krčil. Branky hostí: 6´, 9´ a 37´ Vladimír Greshnyakov, 11´ Rudolf Heidu, 57´ Ondřej Kučera, 59´ Martin Mašek.