Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 2

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Pakliže by se měla v této sezóně udělovat cena fair-play, jedním z hlavních aspirantů na její získání by byl bezesporu celý tým celku TJ Tvoja Mama. Přestože domácí mohli utkání zahájit v šesti hráčích proti čtyřem soupeře a rozhodnout tak o dělbě bodů již v 1. půli, neučinili tak a drahnou dobu čekali na hráče FC Upside, dokud se nesejdou. Jelikož na hosty nešlo čekat věčně, utkání bylo zahájeno s formacemi 3+1 na obou stranách! Domácí o své vůli nevyužili možnosti početní převahy a stále čekali na soupeře. Ti dorazili v cca 10. minutě utkání. Oba celky následně doplnily stavy na 5+1 a začala pravá fotbalová podávaná, ve které akce střídala akci. O první dvě branky utkání se obě mužstva postarala ještě při hře ve čtyřech hráčích. Na straně domácích se z prvního gólu utkání radoval ve 4. minutě Daniel Cohn, v 5. minutě na druhé straně David Čermák. Na první gól v plném počtu se čekalo až do minuty sedmadvacáté, to se prosadil Václav Motyka. Poločasový výsledek hovořil pro hosty v poměru 1:2. Do druhé půle vlétli domácí s odhodláním vyrovnat, což se jim také zásluhou Daniela Cohna a jeho druhé branky v utkání podařilo. Vyrovnaný stav však nevydržel ani dvě minuty a Jan Volejník poslal FC Upside do vedení. To domácími zatřáslo jako zemětřesení ve Fukušimě a do závěrečného hvizdu se bránili jednomu nebezpečnému útoku hostujícího celku za druhým. S útoky přicházela i povedená zakončení, což mělo za následek značný konečný rozdíl ve skóre. Do čtyřicáté minuty se jednalo o vyrovnaný duel, v poslední dvacetiminutovce vzali otěže do svých rukou hosté a nedali domácím sebemenší šanci na bodový zisk. Branky domácí: 4´ a 40´ Daniel Cohn, 58´ Václav Koutný. Branky hostí: 5´ David Čermák, 27´ a 51´ Václav Motyka, 42´ Jan Volejník, 44´ a 50´ Jakub Vais, 54´ Michal Hrouda, 60´ Valery Mezentsev.