Konání: 2013-11-17 15:00:00, Strahov 1

Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 9

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Domácí FC Upside se vřítil do utkání jako uragán, za což byl již ve 4. minutě po zásluze odměněn vedoucí brankou. Po obdržené brance se hostující FC Nové Město herně zvedlo a zhruba do 15. minuty bylo nebezpečnějším celkem. Ve zbývající čtvrthodině první půle se hra vyrovnala, přičemž větší šance ke skórování si vytvořili domácí. Jak FC Upside vstoupil do úvodního dějství, tak vstoupil i do toho druhého. Šance střídala šanci a jedna z nich znamenala druhý gól v síti hostí. To nebylo ze strany FC Upside vše, ve 47. minutě utkání se svou druhou brankou v zápase prezentoval Jan Volejník a o dělbě bodů se zdálo být rozhodnuto. Zdání však v životě, ani ve fotbale neplatí. Hosté díky trefě a důrazu Petra Kolaříka ve 49. minutě vykřesali jiskřičku naděje na bodový zisk, kterou naplno využili v závěrečných dvou minutách. Nejprve se o snížení na 2:3 v 59. minutě postaral Michal Polák a třicet sekund před koncem vyrovnal opět díky důrazu před brankou domácích Martin Bundil. Závěrečné skóre 3:3 se může zdát být pro domácí kruté, nicméně za jejich lehkovážnost a nasazení hostí v posledních minutách byla dělba bodů zaslouženým vyústěním zápasu. Branky domácích: 4´ a 46´ Jan Volejník, 37´ Jan Hroník. Branky hostí: 49´ Petr Kolařík, 59´ Michal Polák, 60´ Martin Bundil.