Zařazení: 2013/2014 J, 3.C liga, kolo 19

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 4:7

Skóre v polovině: 0:4

Komentář: Dominik Dvořáček v úvodní minutě zápasu usměrnil přihrávku od svého spoluhráče z pravého křídla k levé tyči Doležalovy branky a nepřímo tak nasměřoval celek Nápoje do "vysněné" druhé ligy (0:1). Ve 23. minutě si Dominik Dvořáček narazil míč se spoluhráčem na pravém křídle a následnou střelou mezi nohy navýšil skóre na 0:2. Na 0:3 zvyšoval ve 25. minutě Jan Malecha povedeným half-volejem k levé tyči. 28. minuta a stav na fiktivním ukazateli skóre 0:4, Albert Hrubý se díky svému důrazu na pravé straně dostal k míči a okolo bližší pravé tyče obhodil brankáře hostí. 41. minuta a první branka Pejra CdF, Vojtěch Přibyl dostal přihrávku na hranici vápna a obhodil gólmana Karaqiho technickou střelou po jeho levé ruce (1:4). Ve 42. minutě vrátil čtyřbrankové vedení na turfy hráčů Nápoje Jan Hrubý, který se prosadil střelou do pravého horního růžku (1:5). Poté následovala desetiminutová One-man show Safwana Khasawniho. Ve 44. minutě vsítil svou první branku v utkání střelou pod víko hostující branky (2:5). Druhou branku přidal ve 48. minutě po autovém vhazování doklepnutím z malého vápna (3:5). Čistý hattrick uzavřel v 55. minutě, když se opět prosadil střelou po autovém vhazování, tentokrát zpoza vápna do levého růžku (4:5). Dramatickou závěrečnou zápletku nerozpletl nikdo jiný než Dominik Dvořáček, který se prosadil utaženou a nechytatelnou ranou z levé strany (4:6). Pojistku přidal v 58. minutě Jan Hrubý, který aktivně napadl rozehrávku domácích a z 10-ti metrů propálil vše, co mu stálo v cestě (4:7). Nápoje se díky této výhře mohou radovat z postupu do druhé ligy, Pejro CdF v posledním kole musí zabojovat o třetí flek, který může v konečném zúčtování taktéž stačit ke vstupence do druhé ligy. Tímto konstatováním a gratulací hostí k jistému postupu se s Vámi loučím.