Login
/
Registrace
Liga 5+1
Seznamy
Hřiště
Hráči
Rozhodčí
Týmy
Partneři
Pravidla
Kdo jsme
Úvod
O nás
Novinky
Zimní turnaj
Rada
Kontakty
Síň slávy
Nová identita 2023
30 let PKFL
Predátoři Praha
Seznam zápasů - Ročník 2018/2019 rozpis
Ročníky:
2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Sezóny:
2018/2019 Jaro
2018/2019 Podzim
Vše
Kolo
Datum
Čas
Liga
Hřiště
Domácí
Hosté
Rozhodčí
Skóre
Zápis
Kolo
Datum
Čas
Liga
Hřiště
Domácí
Hosté
Rozhodčí
Skóre
Zápis
1
2018-09-09
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
FC Nusle 420
Michal ACS Košťál
3 : 8
zápis
1
2018-09-09
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
FC SION
Tomáš Chlum
2 : 0
zápis
1
2018-09-09
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FC Hoblina Jižák
František Novotný
11 : 2
zápis
1
2018-09-09
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
BTW Krč fm
Michal ACS Košťál
6 : 0
zápis
1
2018-09-30
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
BK Roura Fellas
Michal ACS Košťál
2 : 7
zápis
1
2018-09-09
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
Red Team
František Novotný
5 : 4
zápis
1
2018-09-07
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Los Losos
František Novotný
7 : 4
zápis
1
2018-09-09
16:00
2.A liga
Křimická
Černí Štýři
FC Hedonis
Michal ACS Košťál
8 : 0
zápis
1
2018-09-09
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Fc Lehovec City
1 : 3
zápis
1
2018-09-08
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
AFK Bochanův Syndrom
GJS
1 : 3
zápis
1
2018-09-30
20:00
2.A liga
Koráb
Hells
FC Elita
Hells
6 : 2
zápis
1
2018-09-07
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Bazinga
Marek Řeháček
5 : 1
zápis
1
2018-09-09
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
FC Bukefal
Tomáš Chlum
3 : 6
zápis
1
2018-09-08
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
One Direction
Fc Vyhaslé Hvězdy
3 : 4
zápis
1
2018-09-09
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Judo club Jenis
Marek Řeháček
1 : 1
zápis
1
2018-09-09
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Kanec v bučině
František Novotný
1 : 4
zápis
1
2018-09-09
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Pivná parta
František Novotný
2 : 7
zápis
1
2018-09-09
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Nápoje
František Novotný
3 : 2
zápis
1
2000-09-09
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
"volné místo 2"
:
zápis
1
2000-09-03
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Fc Vyhaslé Hvězdy
:
zápis
1
2018-10-20
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Darkage
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
1
2018-09-08
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Diggers
Michal ACS Košťál
2 : 10
zápis
1
2018-09-09
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
FC ResslBoys
FC Hoblina Jižák
6 : 0
zápis
1
2018-10-07
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Kampa FC
Lømrå tüm
1 : 12
zápis
1
2000-09-09
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
"volné místo 1"
:
zápis
1
2000-09-03
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
LCDM
:
zápis
1
2018-09-09
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Eurest Runners
Tomáš Chlum
0 : 2
zápis
1
2018-09-07
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
FC Atle
Ambassadors FC Praha
3 : 5
zápis
1
2018-09-09
18:00
3.B liga
Koráb
FC Eintopf
FC Galácticos
BK Roura Fellas
13 : 1
zápis
1
2000-09-08
16:15
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
"Volné místo 7"
:
zápis
1
2000-09-09
20:00
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
"Volné místo 3"
:
zápis
1
2018-09-09
17:15
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Ambassadors FC Praha
1 : 4
zápis
1
2018-09-09
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Dynamit Praha
František Novotný
1 : 3
zápis
1
2000-09-09
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
GJS
:
zápis
1
2018-09-09
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
Plán B
Tomáš Chlum
1 : 6
zápis
1
2018-09-07
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
LVFC Rams Prague
0 : 5
zápis
2
2018-09-16
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
FT Razors
Tomáš Chlum
4 : 6
zápis
2
2018-09-16
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
FC Nusle 420
Hells
1 : 12
zápis
2
2018-09-16
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
O. A. Arrows
František Novotný
1 : 5
zápis
2
2018-09-15
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Borussia Dortšpunt
Martin Pašek
4 : 1
zápis
2
2018-09-16
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Ludmila A
Tomáš Chlum
0 : 7
zápis
2
2018-09-16
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Chodov 2022
František Novotný
2 : 2
zápis
2
2018-09-16
16:00
2.A liga
Křimická
Černí Štýři
Pony FC
Borussia Dortšpunt
2 : 1
zápis
2
2018-09-15
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Los Losos
Martin Pašek
4 : 8
zápis
2
2018-09-16
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
High Society
Sehranka
3 : 5
zápis
2
2018-09-16
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Daytona b&w
Michal ACS Košťál
2 : 1
zápis
2
2018-09-16
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Los Angels Anals
František Novotný
1 : 4
zápis
2
2018-09-16
13:00
2.A liga
Koráb
Bazinga
Hells
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
2
2018-09-15
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Sehranka
5 : 0
zápis
2
2018-09-16
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
FC Bukefal
František Novotný
0 : 8
zápis
2
2018-11-24
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Les Bizerâns
Les Bizerâns
5 : 0
zápis
2
2018-09-14
18:15
2.B liga
Koráb
Pivná parta
FC Stará garda
Martin Pašek
2 : 1
zápis
2
2018-09-16
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
AG Dechcurew
František Novotný
3 : 2
zápis
2
2018-09-15
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Královské Vinohrady
Martin Pašek
7 : 4
zápis
2
2000-09-10
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Slavoj
:
zápis
2
2000-09-16
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
"volné místo 2"
:
zápis
2
2018-09-16
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Black Gold
Tomáš Chlum
15 : 2
zápis
2
2018-09-16
16:00
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Liščí trus
František Novotný
0 : 2
zápis
2
2018-09-16
14:30
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Lømrå tüm
Michal ACS Košťál
8 : 2
zápis
2
2018-11-17
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Converto Praha
Kampa FC
3 : 3
zápis
2
2000-09-10
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
TJ Tvoja Mama
:
zápis
2
2000-09-16
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
"volné místo 1"
:
zápis
2
2018-09-15
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
Ligový soubor Deziluzy
František Novotný
8 : 2
zápis
2
2018-09-16
15:00
3.B liga
Křimická
FC Galácticos
Parma AG
FC Galácticos
0 : 7
zápis
2
2018-09-15
18:30
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Druhá šance
FC Atle
7 : 3
zápis
2
2000-09-16
18:00
3.B liga
"Volné místo 7"
FC Eintopf
:
zápis
2
2018-09-09
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
1.FC Crux Praha
Tomáš Chlum
5 : 4
zápis
2
2000-09-16
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
"Volné místo 3"
:
zápis
2
2000-09-16
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
"Volné místo 6"
:
zápis
2
2018-09-14
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
SSI Group
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
2
2018-09-16
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
Perličky na dně
František Novotný
4 : 1
zápis
2
2018-09-16
15:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Los Angels Anals B
LVFC Rams Prague
2 : 4
zápis
3
2018-09-23
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
FC Hoblina Jižák
Michal ACS Košťál
10 : 5
zápis
3
2018-09-23
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
AC Texaské hyeny
Michal ACS Košťál
0 : 1
zápis
3
2018-09-23
10:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
BK Roura Fellas
František Novotný
5 : 3
zápis
3
2018-09-23
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
FC SION
Tomáš Chlum
2 : 1
zápis
3
2018-09-23
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Red Team
Marek Řeháček
2 : 2
zápis
3
2018-09-23
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
BTW Krč fm
Marek Řeháček
2 : 1
zápis
3
2018-09-21
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Fc Lehovec City
František Novotný
10 : 2
zápis
3
2018-09-22
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Černí Štýři
Tomáš Chlum
4 : 4
zápis
3
2018-09-23
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
FC Elita
František Novotný
5 : 3
zápis
3
2018-09-21
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
FC Hedonis
Marek Řeháček
16 : 1
zápis
3
2018-09-23
16:00
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Bazinga
Tomáš Chlum
2 : 2
zápis
3
2018-09-22
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
AFK Bochanův Syndrom
GJS
1 : 3
zápis
3
2018-09-23
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Judo club Jenis
František Novotný
0 : 0
zápis
3
2018-11-11
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
FC Momentum
Marek Řeháček
1 : 3
zápis
3
2018-09-23
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Pivná parta
Fc Vyhaslé Hvězdy
1 : 1
zápis
3
2018-09-23
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
One Direction
Tomáš Chlum
4 : 3
zápis
3
2018-09-23
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Nápoje
František Novotný
0 : 0
zápis
3
2018-09-23
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Kanec v bučině
Michal ACS Košťál
2 : 2
zápis
3
2018-09-23
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Darkage
František Novotný
2 : 3
zápis
3
2000-09-22
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
"Volné místo 5"
:
zápis
3
2000-09-17
00:00
3.A liga
"volné místo 2"
FC ResslBoys
:
zápis
3
2018-09-23
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Fc Vyhaslé Hvězdy
BK Roura Fellas
2 : 10
zápis
3
2018-09-22
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Kampa FC
Tomáš Chlum
3 : 1
zápis
3
2018-09-23
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Diggers
Ambassadors FC Praha
3 : 1
zápis
3
2018-09-23
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Eurest Runners
Tomáš Chlum
6 : 4
zápis
3
2000-09-21
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
"Volné místo 4"
:
zápis
3
2000-09-17
00:00
3.B liga
"volné místo 1"
FC Galácticos
:
zápis
3
2018-09-22
16:15
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
LCDM
SK Praha Jednota
2 : 3
zápis
3
2000-09-23
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
"Volné místo 7"
:
zápis
3
2018-09-22
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
FC Atle
Michal ACS Košťál
4 : 3
zápis
3
2018-09-23
21:15
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
Dynamit Praha
FC Hoblina Jižák
1 : 13
zápis
3
2000-09-23
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
SK Praha Jednota
:
zápis
3
2000-09-17
00:00
3.C liga
"Volné místo 3"
Plán B
:
zápis
3
2018-09-21
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
Ambassadors FC Praha
František Novotný
1 : 3
zápis
3
2018-09-23
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
LVFC Rams Prague
Michal ACS Košťál
0 : 7
zápis
3
2018-09-23
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
GJS
František Novotný
4 : 0
zápis
4
2018-10-07
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
FT Razors
Michal ACS Košťál
10 : 2
zápis
4
2018-10-06
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
FC Hoblina Jižák
Daniel Borský
6 : 4
zápis
4
2018-10-07
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
Ludmila A
František Novotný
2 : 2
zápis
4
2018-10-07
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
FC Nusle 420
František Novotný
4 : 3
zápis
4
2018-10-07
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Chodov 2022
František Novotný
3 : 1
zápis
4
2018-10-07
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Borussia Dortšpunt
Daniel Borský
1 : 6
zápis
4
2018-10-06
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Pony FC
Michal ACS Košťál
6 : 0
zápis
4
2018-10-14
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Fc Lehovec City
Michal ACS Košťál
5 : 3
zápis
4
2018-10-07
16:00
2.A liga
Křimická
Černí Štýři
Los Angels Anals
Sehranka
0 : 1
zápis
4
2018-10-07
16:00
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
Los Losos
František Novotný
0 : 2
zápis
4
2018-10-07
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Hells
Dynamit Praha
0 : 3
zápis
4
2018-10-07
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Daytona b&w
Tomáš Chlum
3 : 2
zápis
4
2018-10-07
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Sehranka
Tomáš Chlum
2 : 6
zápis
4
2018-10-05
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Judo club Jenis
Daniel Borodáč
2 : 2
zápis
4
2018-10-06
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
AG Dechcurew
Michal ACS Košťál
1 : 1
zápis
4
2018-10-06
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
FC Bukefal
Tomáš Chlum
3 : 3
zápis
4
2018-10-05
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Královské Vinohrady
František Novotný
3 : 0
zápis
4
2018-10-07
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
FC Stará garda
František Novotný
1 : 1
zápis
4
2018-10-06
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Slavoj
Tomáš Chlum
2 : 8
zápis
4
2018-10-07
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Darkage
František Novotný
4 : 3
zápis
4
2000-10-01
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Lømrå tüm
:
zápis
4
2000-10-06
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
"volné místo 2"
:
zápis
4
2018-10-07
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Converto Praha
Michal ACS Košťál
4 : 1
zápis
4
2018-10-07
14:30
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Liščí trus
Jakub Kotek
8 : 2
zápis
4
2018-10-05
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
TJ Tvoja Mama
Deleg. test PKFL
0 : 2
zápis
4
2018-10-07
15:00
3.B liga
Křimická
FC Galácticos
Eurest Runners
Hells
1 : 5
zápis
4
2000-10-01
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
Druhá šance
:
zápis
4
2000-10-07
18:00
3.B liga
"Volné místo 7"
"volné místo 1"
:
zápis
4
2018-10-06
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
FC Eintopf
Michal ACS Košťál
2 : 2
zápis
4
2018-10-06
18:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Parma AG
Daniel Borodáč
2 : 3
zápis
4
2000-10-07
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
1.FC Crux Praha
:
zápis
4
2018-11-16
19:40
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
Dynamit Praha
Dynamit Praha
2 : 1
zápis
4
2018-10-07
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Perličky na dně
Jaroslav Chvojka
5 : 3
zápis
4
2000-10-06
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
"Volné místo 3"
:
zápis
4
2018-10-07
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
Los Angels Anals B
FC Hoblina Jižák
6 : 0
zápis
4
2018-10-07
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
SSI Group
František Novotný
4 : 2
zápis
5
2018-10-14
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
BK Roura Fellas
Michal ACS Košťál
2 : 5
zápis
5
2018-10-14
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
O. A. Arrows
Michal ACS Košťál
2 : 7
zápis
5
2018-10-14
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Red Team
Martin Pašek
3 : 8
zápis
5
2018-10-14
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
AC Texaské hyeny
František Novotný
3 : 3
zápis
5
2018-12-02
18:15
1. liga
Koráb
FC Nusle 420
BTW Krč fm
BTW Krč fm
6 : 5
zápis
5
2018-10-14
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FC SION
František Novotný
1 : 0
zápis
5
2018-10-12
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
FC Elita
GJS
7 : 2
zápis
5
2018-10-12
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
High Society
Marek Řeháček
10 : 0
zápis
5
2018-10-20
20:00
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Bazinga
Bazinga
1 : 0
zápis
5
2018-10-13
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Černí Štýři
Ambassadors FC Praha
4 : 9
zápis
5
2018-10-14
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
AFK Bochanův Syndrom
Martin Pašek
4 : 2
zápis
5
2018-10-14
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
FC Hedonis
Tomáš Chlum
4 : 1
zápis
5
2018-10-14
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Pivná parta
Martin Pašek
1 : 3
zápis
5
2018-10-14
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Les Bizerâns
Tomáš Chlum
3 : 0
zápis
5
2018-10-14
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Nápoje
František Novotný
3 : 5
zápis
5
2018-10-14
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
FC Momentum
František Novotný
4 : 0
zápis
5
2018-10-14
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Kanec v bučině
BK Roura Fellas
5 : 3
zápis
5
2018-10-14
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
One Direction
Tomáš Chlum
0 : 6
zápis
5
2018-10-14
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
FC ResslBoys
Tomáš Chlum
2 : 3
zápis
5
2018-10-14
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Black Gold
SK Praha Jednota
7 : 1
zápis
5
2018-10-14
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Kampa FC
Tomáš Chlum
0 : 1
zápis
5
2000-10-14
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
"Volné místo 5"
:
zápis
5
2000-10-08
00:00
3.A liga
"volné místo 2"
Diggers
:
zápis
5
2018-10-13
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Fc Vyhaslé Hvězdy
Michal ACS Košťál
4 : 4
zápis
5
2018-10-14
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
FC Galácticos
Deleg. test PKFL
8 : 1
zápis
5
2018-10-14
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Ligový soubor Deziluzy
Druhá šance
15 : 1
zápis
5
2000-10-14
13:00
3.B liga
Eurest Runners
"Volné místo 7"
:
zápis
5
2000-10-13
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
"Volné místo 4"
:
zápis
5
2000-10-08
00:00
3.B liga
"volné místo 1"
FC Atle
:
zápis
5
2018-10-14
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
LCDM
Fc Vyhaslé Hvězdy
1 : 1
zápis
5
2018-10-14
19:00
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
Plán B
Martin Pašek
3 : 6
zápis
5
2000-10-12
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
"Volné místo 6"
:
zápis
5
2018-10-14
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
LVFC Rams Prague
6 : 3
zápis
5
2018-10-14
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
SK Praha Jednota
Martin Pašek
13 : 1
zápis
5
2000-10-08
00:00
3.C liga
"Volné místo 3"
GJS
:
zápis
5
2018-10-14
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Ambassadors FC Praha
Martin Pašek
4 : 9
zápis
6
2018-10-21
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
FT Razors
Daniel Borský
4 : 9
zápis
6
2018-12-02
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
BK Roura Fellas
Red Team
4 : 1
zápis
6
2019-03-03
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
Chodov 2022
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
6
2018-10-21
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
FC Hoblina Jižák
Daniel Borský
1 : 4
zápis
6
2018-10-21
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
Borussia Dortšpunt
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
6
2018-10-21
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
FC Nusle 420
František Novotný
5 : 3
zápis
6
2018-10-19
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Pony FC
František Novotný
9 : 3
zápis
6
2018-10-21
16:00
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
FC Elita
Bazinga
2 : 2
zápis
6
2018-10-20
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Hells
Borussia Dortšpunt
4 : 2
zápis
6
2018-10-21
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Fc Lehovec City
Tomáš Chlum
4 : 1
zápis
6
2018-10-21
16:00
2.A liga
Křimická
Černí Štýři
Daytona b&w
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
6
2018-10-21
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Los Losos
Sehranka
4 : 1
zápis
6
2018-10-21
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Sehranka
Hells
9 : 0
zápis
6
2018-10-20
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Pivná parta
Daniel Borský
0 : 2
zápis
6
2018-10-21
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Královské Vinohrady
Tomáš Chlum
2 : 1
zápis
6
2018-10-21
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Judo club Jenis
František Novotný
9 : 0
zápis
6
2018-10-20
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
FC Stará garda
Daniel Borský
2 : 0
zápis
6
2018-10-19
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
FC Bukefal
Daniel Borský
3 : 1
zápis
6
2018-10-21
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Slavoj
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
6
2018-10-20
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
FC ResslBoys
Michal ACS Košťál
1 : 2
zápis
6
2018-10-20
11:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Converto Praha
Daniel Borský
2 : 8
zápis
6
2018-10-21
14:15
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Darkage
Michael Šarapatka
13 : 4
zápis
6
2000-10-15
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Liščí trus
:
zápis
6
2000-10-21
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
"volné místo 2"
:
zápis
6
2018-10-21
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
TJ Tvoja Mama
Druhá šance
11 : 3
zápis
6
2000-10-21
18:00
3.B liga
"Volné místo 7"
FC Galácticos
:
zápis
6
2018-10-19
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
FC Eintopf
Borussia Dortšpunt
0 : 5
zápis
6
2018-11-04
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Eurest Runners
Eurest Runners
0 : 7
zápis
6
2000-10-15
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
Parma AG
:
zápis
6
2000-10-20
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
"volné místo 1"
:
zápis
6
2018-10-19
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
1.FC Crux Praha
Jaroslav Chvojka
10 : 1
zápis
6
2018-10-20
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Plán B
Tomáš Chlum
1 : 3
zápis
6
2000-10-21
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
Los Angels Anals B
:
zápis
6
2018-10-21
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
Dynamit Praha
František Novotný
2 : 4
zápis
6
2018-10-21
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
SSI Group
Michal ACS Košťál
2 : 10
zápis
6
2000-10-21
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
"Volné místo 3"
:
zápis
7
2018-10-28
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
Red Team
Michal ACS Košťál
6 : 4
zápis
7
2018-10-28
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
Ludmila A
0 : 5
zápis
7
2018-10-27
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
BTW Krč fm
Daniel Borský
9 : 1
zápis
7
2018-10-28
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
O. A. Arrows
František Novotný
0 : 3
zápis
7
2018-10-28
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
FC SION
Daniel Borský
0 : 10
zápis
7
2018-10-28
10:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
AC Texaské hyeny
Daniel Borský
3 : 7
zápis
7
2018-10-26
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Bazinga
Tomáš Chlum
3 : 1
zápis
7
2018-10-27
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Los Angels Anals
Jakub Kotek
4 : 3
zápis
7
2018-10-28
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
AFK Bochanův Syndrom
Jakub Kotek
2 : 8
zápis
7
2018-10-28
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
High Society
Martin Pašek
10 : 2
zápis
7
2018-10-27
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
FC Hedonis
Tomáš Chlum
3 : 1
zápis
7
2018-10-28
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Černí Štýři
Tomáš Chlum
3 : 2
zápis
7
2018-10-28
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Nápoje
FC Hoblina Jižák
2 : 9
zápis
7
2018-10-28
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
AG Dechcurew
Daniel Borský
2 : 4
zápis
7
2018-10-28
11:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Kanec v bučině
Martin Pašek
3 : 4
zápis
7
2018-10-28
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Les Bizerâns
Martin Pašek
0 : 1
zápis
7
2018-10-28
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
One Direction
František Novotný
2 : 2
zápis
7
2018-10-28
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
FC Momentum
Ambassadors FC Praha
7 : 1
zápis
7
2018-10-28
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Kampa FC
Martin Pašek
1 : 1
zápis
7
2018-10-28
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Lømrå tüm
Michal ACS Košťál
9 : 0
zápis
7
2018-11-10
17:20
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Diggers
FC ResslBoys
4 : 1
zápis
7
2018-10-27
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Black Gold
SK Praha Jednota
10 : 0
zápis
7
2018-10-28
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Fc Vyhaslé Hvězdy
Martin Pašek
0 : 5
zápis
7
2000-10-22
00:00
3.A liga
"volné místo 2"
"Volné místo 5"
:
zápis
7
2000-10-28
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
"Volné místo 7"
:
zápis
7
2018-10-28
13:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Druhá šance
Druhá šance
1 : 2
zápis
7
2018-10-28
15:00
3.B liga
Křimická
FC Galácticos
FC Atle
GJS
1 : 9
zápis
7
2018-10-28
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Ligový soubor Deziluzy
Tomáš Chlum
10 : 0
zápis
7
2018-10-28
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
LCDM
5 : 0
zápis
7
2000-10-22
00:00
3.B liga
"volné místo 1"
"Volné místo 4"
:
zápis
7
2018-10-28
21:15
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
LVFC Rams Prague
Michal ACS Košťál
3 : 13
zápis
7
2018-10-28
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
Perličky na dně
František Novotný
4 : 1
zápis
7
2018-10-26
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
GJS
Daniel Borský
2 : 2
zápis
7
2000-10-28
09:00
3.C liga
SSI Group
"Volné místo 6"
:
zápis
7
2018-10-28
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Ambassadors FC Praha
Fc Vyhaslé Hvězdy
7 : 1
zápis
7
2000-10-22
00:00
3.C liga
"Volné místo 3"
SK Praha Jednota
:
zápis
8
2018-11-04
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FT Razors
Marek Řeháček
5 : 0
zápis
8
2018-11-04
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Red Team
Daniel Borský
1 : 1
zápis
8
2018-11-04
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
Borussia Dortšpunt
Jakub Kotek
2 : 4
zápis
8
2018-11-04
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
BK Roura Fellas
František Novotný
0 : 11
zápis
8
2018-11-04
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
FC Nusle 420
Michal ACS Košťál
6 : 2
zápis
8
2018-11-04
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
FC Hoblina Jižák
Daniel Borský
12 : 1
zápis
8
2018-11-03
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Pony FC
Daniel Borský
6 : 2
zápis
8
2018-11-04
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Bazinga
Marek Řeháček
2 : 0
zápis
8
2018-11-02
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Daytona b&w
Borussia Dortšpunt
6 : 4
zápis
8
2018-11-04
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
FC Elita
Michal ACS Košťál
0 : 8
zápis
8
2018-11-03
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Los Losos
Michal ACS Košťál
3 : 6
zápis
8
2018-11-04
16:00
2.A liga
Křimická
Černí Štýři
Fc Lehovec City
Michal ACS Košťál
6 : 3
zápis
8
2018-11-04
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Sehranka
Marek Řeháček
5 : 1
zápis
8
2018-11-04
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Nápoje
František Novotný
2 : 8
zápis
8
2018-11-04
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
FC Stará garda
Daniel Borský
1 : 1
zápis
8
2018-11-02
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Pivná parta
František Novotný
5 : 1
zápis
8
2018-11-04
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
FC Bukefal
Marek Řeháček
3 : 6
zápis
8
2018-11-03
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Judo club Jenis
Daniel Borský
1 : 1
zápis
8
2018-11-04
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Slavoj
BK Roura Fellas
2 : 1
zápis
8
2018-11-04
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Kampa FC
František Novotný
15 : 0
zápis
8
2018-11-04
20:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Liščí trus
Jakub Kotek
2 : 3
zápis
8
2018-11-04
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
FC ResslBoys
František Novotný
6 : 1
zápis
8
2000-11-03
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
"volné místo 2"
:
zápis
8
2000-10-29
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Darkage
:
zápis
8
2018-11-04
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
TJ Tvoja Mama
FC Eintopf
6 : 1
zápis
8
2000-11-03
18:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
"Volné místo 7"
:
zápis
8
2018-11-03
16:15
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Parma AG
Daniel Borský
2 : 6
zápis
8
2018-11-03
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
FC Galácticos
František Novotný
1 : 4
zápis
8
2000-11-02
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
"volné místo 1"
:
zápis
8
2000-10-29
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
Eurest Runners
:
zápis
8
2018-11-04
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
1.FC Crux Praha
FC Hoblina Jižák
7 : 0
zápis
8
2018-11-04
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
LVFC Rams Prague
František Novotný
2 : 4
zápis
8
2018-11-02
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
SSI Group
Daniel Borský
5 : 9
zápis
8
2018-11-03
15:50
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
Plán B
Ambassadors FC Praha
0 : 2
zápis
8
2000-11-04
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
"Volné místo 3"
:
zápis
8
2018-11-04
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Dynamit Praha
Sehranka
0 : 9
zápis
9
2018-11-11
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
BTW Krč fm
Jakub Kotek
9 : 1
zápis
9
2018-11-11
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Chodov 2022
František Novotný
5 : 2
zápis
9
2018-11-11
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
FC SION
Michal ACS Košťál
7 : 3
zápis
9
2018-11-11
10:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
Ludmila A
5 : 0
zápis
9
2018-11-10
19:30
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
AC Texaské hyeny
Martin Pašek
4 : 2
zápis
9
2018-11-11
19:00
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
O. A. Arrows
Martin Pašek
0 : 13
zápis
9
2018-11-09
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
AFK Bochanův Syndrom
Michal ACS Košťál
3 : 1
zápis
9
2018-11-11
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Hells
Michal ACS Košťál
1 : 2
zápis
9
2018-11-25
16:00
2.A liga
Koráb
Bazinga
FC Hedonis
Martin Pašek
2 : 3
zápis
9
2018-11-11
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Los Angels Anals
Martin Pašek
1 : 5
zápis
9
2018-11-11
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Černí Štýři
Daniel Borský
3 : 4
zápis
9
2018-11-10
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
High Society
Milan Janča
6 : 3
zápis
9
2018-11-11
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Kanec v bučině
Martin Pašek
4 : 2
zápis
9
2018-11-11
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Královské Vinohrady
Michal ACS Košťál
1 : 1
zápis
9
2018-11-10
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
One Direction
5 : 0
zápis
9
2018-11-11
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
AG Dechcurew
GJS
3 : 1
zápis
9
2018-11-09
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
FC Momentum
Martin Pašek
6 : 2
zápis
9
2018-12-02
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Les Bizerâns
František Novotný
3 : 2
zápis
9
2018-11-11
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Diggers
Michal ACS Košťál
2 : 1
zápis
9
2018-11-11
15:00
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Converto Praha
Jakub Kotek
1 : 4
zápis
9
2018-11-10
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Fc Vyhaslé Hvězdy
Hells
2 : 15
zápis
9
2000-11-05
00:00
3.A liga
"volné místo 2"
Lømrå tüm
:
zápis
9
2000-11-11
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
"Volné místo 5"
:
zápis
9
2018-11-11
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Black Gold
Michal ACS Košťál
3 : 1
zápis
9
2018-11-10
14:40
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
FC Atle
FC Atle
2 : 1
zápis
9
2018-11-11
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
FC Eintopf
Ambassadors FC Praha
4 : 2
zápis
9
2000-11-11
18:00
3.B liga
"Volné místo 7"
LCDM
:
zápis
9
2000-11-05
00:00
3.B liga
"volné místo 1"
Druhá šance
:
zápis
9
2000-11-11
16:00
3.B liga
Křimická
FC Galácticos
"Volné místo 4"
:
zápis
9
2018-11-11
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
Ligový soubor Deziluzy
SK Praha Jednota
6 : 2
zápis
9
2018-11-11
21:15
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
GJS
Jakub Kotek
3 : 8
zápis
9
2018-11-18
18:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Los Angels Anals B
SSI Group
6 : 4
zápis
9
2018-11-10
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Ambassadors FC Praha
Daniel Borský
1 : 0
zápis
9
2000-11-05
00:00
3.C liga
"Volné místo 3"
Perličky na dně
:
zápis
9
2018-11-09
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
SK Praha Jednota
Fc Vyhaslé Hvězdy
7 : 0
zápis
9
2000-11-11
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
"Volné místo 6"
:
zápis
10
2018-11-18
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FT Razors
František Novotný
5 : 7
zápis
10
2018-11-18
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
BTW Krč fm
Marek Řeháček
5 : 1
zápis
10
2018-11-18
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FC Nusle 420
František Novotný
7 : 4
zápis
10
2018-11-18
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
Red Team
Daniel Borský
1 : 6
zápis
10
2018-11-18
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
FC Hoblina Jižák
František Novotný
5 : 3
zápis
10
2018-11-18
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
BK Roura Fellas
Michal ACS Košťál
2 : 4
zápis
10
2018-11-18
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Pony FC
Petr Sejkot
0 : 2
zápis
10
2018-11-18
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
AFK Bochanův Syndrom
Sehranka
0 : 5
zápis
10
2019-02-16
16:00
2.A liga
Litvínovská
Hells
Los Losos
Hells
2 : 4
zápis
10
2018-11-18
18:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
Bazinga
FC Hoblina Jižák
10 : 1
zápis
10
2018-11-16
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Fc Lehovec City
GJS
8 : 0
zápis
10
2018-11-17
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
FC Elita
Milan Janča
8 : 2
zápis
10
2018-11-18
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Sehranka
Milan Janča
4 : 0
zápis
10
2018-11-18
15:00
2.B liga
Koráb
One Direction
Kanec v bučině
František Novotný
4 : 4
zápis
10
2018-11-18
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
FC Bukefal
František Novotný
1 : 10
zápis
10
2018-11-17
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Nápoje
František Novotný
1 : 5
zápis
10
2018-11-18
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Judo club Jenis
Jakub Kotek
0 : 3
zápis
10
2018-11-18
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Pivná parta
František Novotný
1 : 3
zápis
10
2019-03-03
11:00
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Slavoj
Michal ACS Košťál
4 : 1
zápis
10
2018-11-18
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Diggers
Michal ACS Košťál
3 : 4
zápis
10
2000-11-18
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
"volné místo 2"
:
zápis
10
2000-11-12
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Kampa FC
:
zápis
10
2018-11-18
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Darkage
Jakub Kotek
1 : 5
zápis
10
2018-11-17
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
FC ResslBoys
BK Roura Fellas
0 : 7
zápis
10
2018-11-18
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
TJ Tvoja Mama
Jakub Kotek
1 : 3
zápis
10
2018-11-17
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
FC Atle
5 : 0
zápis
10
2000-11-17
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
"volné místo 1"
:
zápis
10
2000-11-12
00:00
3.B liga
"Volné místo 4"
"Volné místo 7"
:
zápis
10
2018-11-18
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Eurest Runners
Zdeněk Petr
4 : 4
zápis
10
2018-11-16
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
FC Galácticos
Daniel Borský
2 : 2
zápis
10
2018-11-18
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
1.FC Crux Praha
František Novotný
4 : 1
zápis
10
2018-11-18
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
GJS
Daniel Borský
4 : 2
zápis
10
2000-11-18
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
"Volné místo 3"
:
zápis
10
2018-11-18
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
LVFC Rams Prague
Jaroslav Chvojka
1 : 3
zápis
10
2018-11-30
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
Dynamit Praha
Dynamit Praha
0 : 5
zápis
10
2000-11-18
16:00
3.C liga
"Volné místo 6"
Plán B
:
zápis
11
2019-03-03
19:30
1. liga
Kobylisy
FT Razors
FC SION
FC SION
3 : 5
zápis
11
2018-11-25
11:15
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
Borussia Dortšpunt
Martin Pašek
5 : 3
zápis
11
2018-11-25
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
AC Texaské hyeny
Fc Vyhaslé Hvězdy
3 : 2
zápis
11
2018-11-25
19:00
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Chodov 2022
Michal ACS Košťál
1 : 5
zápis
11
2018-11-25
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
O. A. Arrows
František Novotný
0 : 7
zápis
11
2019-03-03
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Ludmila A
Ludmila A
8 : 3
zápis
11
2018-11-23
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
FC Hedonis
Michal ACS Košťál
9 : 4
zápis
11
2018-11-25
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Daytona b&w
Borussia Dortšpunt
7 : 3
zápis
11
2018-11-25
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Černí Štýři
František Novotný
2 : 3
zápis
11
2018-11-24
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Hells
Martin Pašek
5 : 11
zápis
11
2018-11-24
13:20
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
High Society
Daniel Borský
2 : 6
zápis
11
2018-11-25
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Los Angels Anals
SK Praha Jednota
4 : 3
zápis
11
2018-11-25
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
One Direction
František Novotný
3 : 4
zápis
11
2018-11-25
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
FC Stará garda
Martin Pašek
3 : 1
zápis
11
2018-11-25
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
FC Momentum
Jakub Kotek
2 : 2
zápis
11
2018-11-23
20:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Královské Vinohrady
Královské Vinohrady
4 : 3
zápis
11
2018-11-24
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Les Bizerâns
Martin Pašek
8 : 2
zápis
11
2018-11-23
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
AG Dechcurew
Milan Janča
3 : 1
zápis
11
2018-11-25
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Fc Vyhaslé Hvězdy
František Novotný
1 : 8
zápis
11
2000-11-19
00:00
3.A liga
"volné místo 2"
Liščí trus
:
zápis
11
2000-11-21
18:30
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
"Volné místo 5"
:
zápis
11
2018-11-25
16:00
3.A liga
Plamínkové 1
Darkage
Converto Praha
Darkage
0 : 0
zápis
11
2018-11-24
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Black Gold
Ambassadors FC Praha
7 : 4
zápis
11
2018-11-11
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Lømrå tüm
Michal ACS Košťál
1 : 1
zápis
11
2018-11-25
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
LCDM
František Novotný
2 : 4
zápis
11
2000-11-19
00:00
3.B liga
"volné místo 1"
Parma AG
:
zápis
11
2000-11-24
18:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
"Volné místo 4"
:
zápis
11
2018-11-24
16:00
3.B liga
Kobylisy
Eurest Runners
FC Eintopf
FC Eintopf
11 : 3
zápis
11
2000-11-25
18:00
3.B liga
"Volné místo 7"
Ligový soubor Deziluzy
:
zápis
11
2018-11-11
15:00
3.B liga
Křimická
FC Galácticos
Druhá šance
Druhá šance
0 : 6
zápis
11
2018-11-25
19:00
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
Ambassadors FC Praha
Martin Pašek
1 : 6
zápis
11
2000-11-19
00:00
3.C liga
"Volné místo 3"
SSI Group
:
zápis
11
2018-11-25
13:00
3.C liga
Kobylisy
GJS
SK Praha Jednota
GJS
11 : 4
zápis
11
2018-11-25
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Los Angels Anals B
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
11
2000-11-24
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
"Volné místo 6"
:
zápis
11
2018-11-23
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
Perličky na dně
Hells
9 : 2
zápis
12
2019-03-10
11:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
FT Razors
Zdeněk Petr
8 : 6
zápis
12
2019-03-10
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
AC Texaské hyeny
Jakub Kotek
4 : 1
zápis
12
2019-03-10
19:00
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Borussia Dortšpunt
Milan Růžička
1 : 2
zápis
12
2019-03-10
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
O. A. Arrows
Sehranka
1 : 3
zápis
12
2019-03-09
11:45
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Chodov 2022
František Novotný
3 : 6
zápis
12
2019-04-21
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Ludmila A
Red Team
11 : 5
zápis
12
2019-03-10
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Pony FC
Milan Janča
5 : 4
zápis
12
2019-03-10
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Černí Štýři
Milan Husák
3 : 8
zápis
12
2019-03-09
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Daytona b&w
Borussia Dortšpunt
2 : 6
zápis
12
2019-03-10
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
High Society
Milan Janča
4 : 2
zápis
12
2019-03-10
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Hells
Milan Husák
2 : 4
zápis
12
2019-05-25
17:00
2.A liga
Koráb
Bazinga
Los Angels Anals
0 : 5
zápis
12
2019-03-10
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Sehranka
Jakub Kotek
0 : 5
zápis
12
2019-03-08
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
FC Momentum
František Novotný
2 : 1
zápis
12
2019-03-10
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
FC Stará garda
Milan Janča
1 : 1
zápis
12
2019-03-10
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Les Bizerâns
Jakub Kotek
2 : 5
zápis
12
2019-03-08
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Královské Vinohrady
Hells
5 : 0
zápis
12
2019-03-09
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
AG Dechcurew
František Novotný
4 : 3
zápis
12
2019-03-10
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Slavoj
Jiří Soukup
0 : 5
zápis
12
2000-03-10
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
"Volné místo 5"
:
zápis
12
2019-03-10
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Liščí trus
Jakub Kotek
1 : 2
zápis
12
2019-03-10
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Black Gold
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
12
2019-03-10
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Converto Praha
Daniel Borský
0 : 4
zápis
12
2019-03-09
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Lømrå tüm
František Novotný
2 : 2
zápis
12
2019-03-10
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
TJ Tvoja Mama
Sergej Greshnyakov
1 : 2
zápis
12
2019-03-09
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
Black Bull Kobylisy
Jakub Kotek
5 : 2
zápis
12
2019-03-10
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
Parma AG
SK Praha Jednota
5 : 4
zápis
12
2019-03-10
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Ligový soubor Deziluzy
Jiří Soukup
2 : 1
zápis
12
2019-03-10
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
FC Eintopf
Milan Janča
4 : 2
zápis
12
2000-03-04
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
Druhá šance
:
zápis
12
2019-03-03
16:00
3.C liga
Stodůlky
Dechroje
1.FC Crux Praha
Michal ACS Košťál
3 : 6
zápis
12
2019-03-10
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
SK Praha Jednota
Milan Janča
5 : 0
zápis
12
2019-03-10
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
SSI Group
Black Bull Kobylisy
5 : 1
zápis
12
2000-03-10
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
"Volné místo 6"
:
zápis
12
2019-03-08
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
Los Angels Anals B
Sergej Greshnyakov
3 : 2
zápis
12
2019-03-09
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Perličky na dně
Jakub Kotek
1 : 4
zápis
13
2019-03-17
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
AC Texaské hyeny
Fc Vyhaslé Hvězdy
2 : 11
zápis
13
2019-03-17
11:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
FC Hoblina Jižák
Martin Pašek
9 : 4
zápis
13
2019-03-17
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
FC SION
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
13
2019-03-17
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
BK Roura Fellas
František Novotný
0 : 2
zápis
13
2019-03-17
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
BTW Krč fm
0 : 5
zápis
13
2019-03-17
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
Red Team
František Novotný
2 : 5
zápis
13
2019-03-15
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Černí Štýři
Milan Janča
2 : 7
zápis
13
2019-03-17
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Fc Lehovec City
5 : 0
zápis
13
2019-03-16
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
FC Hedonis
Milan Janča
3 : 3
zápis
13
2019-03-17
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
FC Elita
Martin Pašek
4 : 2
zápis
13
2019-03-15
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
AFK Bochanův Syndrom
Martin Pašek
4 : 5
zápis
13
2019-03-16
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Bazinga
Milan Janča
3 : 0
zápis
13
2019-03-17
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
FC Momentum
František Stolár
2 : 7
zápis
13
2000-03-17
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Judo club Jenis
0 : 5
zápis
13
2019-03-17
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
One Direction
František Novotný
0 : 0
zápis
13
2019-03-17
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Pivná parta
Michal ACS Košťál
3 : 4
zápis
13
2019-03-17
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Kanec v bučině
František Novotný
0 : 5
zápis
13
2019-03-17
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Nápoje
Jiří Soukup
0 : 3
zápis
13
2000-03-17
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
"Volné místo 5"
:
zápis
13
2019-03-17
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Darkage
GJS
0 : 5
zápis
13
2019-03-16
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Fc Vyhaslé Hvězdy
Michal ACS Košťál
2 : 13
zápis
13
2019-03-16
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
FC ResslBoys
Martin Pašek
4 : 3
zápis
13
2019-03-17
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Diggers
FC Hoblina Jižák
2 : 5
zápis
13
2019-03-17
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Kampa FC
BK Roura Fellas
3 : 1
zápis
13
2019-03-17
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Black Bull Kobylisy
František Novotný
1 : 1
zápis
13
2019-03-17
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
Eurest Runners
Michal ACS Košťál
2 : 1
zápis
13
2019-03-15
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
LCDM
SK Praha Jednota
0 : 3
zápis
13
2019-03-17
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Amigos
Daniel Borodáč
4 : 4
zápis
13
2019-03-17
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
FC Atle
Martin Pašek
9 : 0
zápis
13
2000-03-16
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
"Volné místo 7"
:
zápis
13
2019-03-14
18:00
3.C liga
Koráb
1.FC Crux Praha
SK Praha Jednota
Jiří Soukup
5 : 0
zápis
13
2019-03-17
16:00
3.C liga
Stodůlky
Dechroje
Dynamit Praha
Sergej Greshnyakov
2 : 8
zápis
13
2000-03-11
00:00
3.C liga
"Volné místo 6"
Ambassadors FC Praha
:
zápis
13
2019-03-17
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Plán B
František Novotný
3 : 2
zápis
13
2019-03-15
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
GJS
Black Bull Kobylisy
1 : 4
zápis
13
2019-03-17
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
LVFC Rams Prague
František Stolár
4 : 2
zápis
14
2019-03-24
19:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
FT Razors
Milan Růžička
5 : 9
zápis
14
2019-03-24
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
O. A. Arrows
Zdeněk Petr
3 : 3
zápis
14
2019-03-23
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
FC Nusle 420
Michal ACS Košťál
12 : 0
zápis
14
2019-03-24
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Ludmila A
František Stolár
4 : 0
zápis
14
2019-03-24
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Borussia Dortšpunt
František Novotný
1 : 7
zápis
14
2019-05-12
18:30
1. liga
Koráb
BTW Krč fm
Chodov 2022
František Novotný
0 : 4
zápis
14
2019-03-23
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Pony FC
Sergej Greshnyakov
7 : 6
zápis
14
2019-03-24
16:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
High Society
Sergej Greshnyakov
1 : 2
zápis
14
2019-03-24
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Los Losos
Jiří Soukup
2 : 4
zápis
14
2019-03-24
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Los Angels Anals
Borussia Dortšpunt
0 : 17
zápis
14
2019-03-24
12:00
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
Daytona b&w
Sergej Greshnyakov
1 : 0
zápis
14
2019-03-24
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Hells
Milan Janča
3 : 2
zápis
14
2019-03-24
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Sehranka
Milan Janča
2 : 5
zápis
14
2019-03-23
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Les Bizerâns
Milan Janča
4 : 2
zápis
14
2019-03-22
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
FC Bukefal
František Novotný
5 : 0
zápis
14
2019-03-23
17:20
2.B liga
Kobylisy
One Direction
AG Dechcurew
AG Dechcurew
8 : 4
zápis
14
2019-03-23
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
FC Stará garda
František Novotný
4 : 2
zápis
14
2019-03-24
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Královské Vinohrady
František Stolár
3 : 4
zápis
14
2019-03-24
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Slavoj
František Stolár
0 : 2
zápis
14
2000-03-18
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Black Gold
:
zápis
14
2019-03-24
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
INTER09
František Stolár
5 : 0
zápis
14
2019-03-24
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Lømrå tüm
Sergej Greshnyakov
10 : 2
zápis
14
2019-03-24
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Liščí trus
Jiří Soukup
1 : 6
zápis
14
2019-03-24
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Converto Praha
Sergej Greshnyakov
1 : 6
zápis
14
2019-03-24
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
TJ Tvoja Mama
Hells
9 : 3
zápis
14
2019-03-24
13:20
3.B liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Ligový soubor Deziluzy
František Stolár
2 : 0
zápis
14
2019-03-24
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
Krápníkáři
Jakub Kotek
0 : 4
zápis
14
2019-03-23
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
Druhá šance
Milan Janča
1 : 3
zápis
14
2000-03-18
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
Parma AG
:
zápis
14
2019-03-24
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
FC Eintopf
Dechroje
3 : 4
zápis
14
2019-03-24
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
1.FC Crux Praha
Sergej Greshnyakov
8 : 5
zápis
14
2000-03-24
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
"Volné místo 6"
:
zápis
14
2019-03-22
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
Dechroje
Sehranka
8 : 1
zápis
14
2019-03-24
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
Perličky na dně
František Novotný
0 : 4
zápis
14
2019-03-23
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
SSI Group
František Novotný
5 : 1
zápis
14
2019-03-24
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
Los Angels Anals B
František Stolár
1 : 7
zápis
15
2019-03-31
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
O. A. Arrows
Fc Vyhaslé Hvězdy
12 : 10
zápis
15
2019-03-31
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
BK Roura Fellas
Michal ACS Košťál
1 : 8
zápis
15
2019-03-31
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
AC Texaské hyeny
František Novotný
4 : 2
zápis
15
2019-05-26
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
FC Nusle 420
Red Team
Red Team
2 : 11
zápis
15
2019-03-31
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FC SION
Martin Pašek
1 : 2
zápis
15
2019-03-31
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
BTW Krč fm
Martin Pašek
5 : 2
zápis
15
2019-03-29
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
High Society
Jiří Soukup
6 : 4
zápis
15
2019-03-30
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
FC Elita
Sergej Greshnyakov
5 : 10
zápis
15
2019-03-29
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Černí Štýři
Michal ACS Košťál
4 : 3
zápis
15
2019-03-31
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Bazinga
Martin Pašek
1 : 4
zápis
15
2019-03-30
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
FC Hedonis
Jiří Soukup
5 : 0
zápis
15
2019-03-31
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
AFK Bochanův Syndrom
František Novotný
2 : 2
zápis
15
2019-03-31
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Les Bizerâns
Sergej Greshnyakov
1 : 1
zápis
15
2019-03-31
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Pivná parta
Martin Pašek
1 : 3
zápis
15
2019-03-31
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
FC Momentum
František Novotný
4 : 4
zápis
15
2019-03-31
13:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Nápoje
0 : 5
zápis
15
2019-03-31
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
One Direction
Martin Pašek
5 : 2
zápis
15
2019-03-31
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
Kanec v bučině
František Novotný
1 : 2
zápis
15
2019-03-31
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Black Gold
František Novotný
13 : 1
zápis
15
2019-03-31
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
FC ResslBoys
František Novotný
0 : 3
zápis
15
2000-03-31
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
"Volné místo 5"
:
zápis
15
2019-03-31
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Kampa FC
BK Roura Fellas
0 : 5
zápis
15
2019-03-31
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Fc Vyhaslé Hvězdy
Michal ACS Košťál
3 : 1
zápis
15
2019-03-30
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Diggers
GJS
4 : 2
zápis
15
2019-03-31
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Ligový soubor Deziluzy
František Novotný
9 : 1
zápis
15
2019-03-31
14:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
Amigos
SK Praha Jednota
4 : 1
zápis
15
2019-03-31
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Black Bull Kobylisy
Martin Pašek
8 : 1
zápis
15
2000-03-31
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
"Volné místo 7"
:
zápis
15
2019-03-30
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
LCDM
František Novotný
5 : 2
zápis
15
2019-03-31
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
FC Atle
Jiří Soukup
4 : 1
zápis
15
2000-03-31
20:00
3.C liga
Na ovčíně (Záběhlice)
1.FC Crux Praha
"Volné místo 6"
:
zápis
15
2019-03-31
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Plán B
Black Bull Kobylisy
3 : 1
zápis
15
2019-03-31
15:30
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
SK Praha Jednota
SK Praha Jednota
5 : 0
zápis
15
2019-03-31
20:00
3.C liga
Stodůlky
Dechroje
LVFC Rams Prague
LVFC Rams Prague
3 : 10
zápis
15
2019-03-31
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
Ambassadors FC Praha
Sergej Greshnyakov
5 : 2
zápis
15
2019-03-31
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
GJS
František Novotný
7 : 3
zápis
16
2019-04-06
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
FT Razors
Michal ACS Košťál
5 : 2
zápis
16
2019-04-07
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
Ludmila A
Michal ACS Košťál
4 : 2
zápis
16
2019-04-07
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
FC Hoblina Jižák
František Novotný
4 : 2
zápis
16
2019-04-07
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
Chodov 2022
Tomáš Chlum
1 : 4
zápis
16
2019-04-07
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
FC Nusle 420
Michal ACS Košťál
2 : 13
zápis
16
2019-04-07
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Borussia Dortšpunt
František Novotný
2 : 4
zápis
16
2019-04-07
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Pony FC
Jakub Kotek
3 : 0
zápis
16
2019-04-06
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Los Angels Anals
Jakub Kotek
0 : 7
zápis
16
2019-04-07
16:00
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
Fc Lehovec City
František Novotný
7 : 2
zápis
16
2019-04-07
16:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
Hells
Milan Janča
5 : 1
zápis
16
2019-04-07
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Los Losos
Sergej Greshnyakov
2 : 2
zápis
16
2019-04-07
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Daytona b&w
1 : 3
zápis
16
2019-04-05
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Sehranka
Hells
7 : 0
zápis
16
2019-04-07
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
AG Dechcurew
Sergej Greshnyakov
2 : 2
zápis
16
2019-05-25
20:00
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Judo club Jenis
Nápoje
3 : 1
zápis
16
2019-04-07
20:00
2.B liga
Na ovčíně (Záběhlice)
FC Momentum
Královské Vinohrady
Královské Vinohrady
3 : 4
zápis
16
2019-04-07
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
FC Bukefal
5 : 0
zápis
16
2019-04-05
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
FC Stará garda
František Novotný
1 : 4
zápis
16
2019-05-26
18:00
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Slavoj
FC ResslBoys
5 : 0
zápis
16
2019-04-06
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Lømrå tüm
Dechroje
4 : 12
zápis
16
2019-04-06
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Darkage
FC Hoblina Jižák
2 : 2
zápis
16
2000-04-01
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Converto Praha
:
zápis
16
2019-04-07
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
INTER09
Tomáš Chlum
5 : 0
zápis
16
2019-04-07
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Liščí trus
Sergej Greshnyakov
3 : 2
zápis
16
2019-04-07
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
TJ Tvoja Mama
Michal ACS Košťál
1 : 2
zápis
16
2019-04-05
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
Druhá šance
Jiří Soukup
2 : 8
zápis
16
2000-04-01
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
Eurest Runners
:
zápis
16
2019-04-07
13:30
3.B liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
FC Eintopf
František Novotný
2 : 3
zápis
16
2019-04-07
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Krápníkáři
Sergej Greshnyakov
0 : 5
zápis
16
2019-04-06
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
Parma AG
Jakub Kotek
3 : 5
zápis
16
2019-04-05
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
1.FC Crux Praha
Borussia Dortšpunt
6 : 2
zápis
16
2000-04-01
00:00
3.C liga
"Volné místo 6"
Perličky na dně
:
zápis
16
2019-04-06
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Dynamit Praha
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
16
2019-04-07
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Los Angels Anals B
Sehranka
0 : 5
zápis
16
2019-04-07
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
Dechroje
František Novotný
8 : 3
zápis
16
2019-04-07
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
SSI Group
Sergej Greshnyakov
3 : 4
zápis
17
2019-05-12
13:20
1. liga
Kobylisy
FT Razors
Ludmila A
Ludmila A
5 : 9
zápis
17
2019-04-13
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Red Team
František Novotný
10 : 1
zápis
17
2019-04-14
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
O. A. Arrows
František Novotný
5 : 5
zápis
17
2019-04-14
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
BTW Krč fm
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
17
2019-04-14
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
AC Texaské hyeny
František Novotný
6 : 3
zápis
17
2019-05-12
18:40
1. liga
Kobylisy
FC Nusle 420
FC SION
FC SION
2 : 1
zápis
17
2019-04-12
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Los Angels Anals
Milan Janča
4 : 2
zápis
17
2019-04-14
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Bazinga
Milan Husák
6 : 0
zápis
17
2019-04-13
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
High Society
Martin Pašek
2 : 2
zápis
17
2019-04-13
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
AFK Bochanův Syndrom
Milan Janča
1 : 6
zápis
17
2019-04-14
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Černí Štýři
Fc Vyhaslé Hvězdy
1 : 3
zápis
17
2019-04-14
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
FC Hedonis
František Novotný
7 : 3
zápis
17
2019-04-14
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
AG Dechcurew
Sergej Greshnyakov
2 : 2
zápis
17
2019-04-12
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Nápoje
Milan Janča
2 : 1
zápis
17
2019-04-14
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Les Bizerâns
František Novotný
2 : 1
zápis
17
2019-04-14
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Kanec v bučině
František Novotný
2 : 5
zápis
17
2019-04-14
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
FC Momentum
Marek Řeháček
4 : 1
zápis
17
2019-04-14
13:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
One Direction
0 : 5
zápis
17
2019-04-14
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Lømrå tüm
Marek Řeháček
1 : 2
zápis
17
2019-04-14
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Kampa FC
Marek Řeháček
5 : 3
zápis
17
2019-04-14
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Black Gold
GJS
9 : 4
zápis
17
2019-04-14
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Diggers
Marek Řeháček
4 : 4
zápis
17
2000-04-13
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
"Volné místo 5"
:
zápis
17
2019-04-14
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Fc Vyhaslé Hvězdy
Sergej Greshnyakov
0 : 5
zápis
17
2019-04-14
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Druhá šance
Jiří Soukup
1 : 4
zápis
17
2000-04-14
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
"Volné místo 7"
:
zápis
17
2019-04-13
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Ligový soubor Deziluzy
Jiří Soukup
18 : 2
zápis
17
2019-04-14
12:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
FC Atle
SK Praha Jednota
4 : 1
zápis
17
2019-04-14
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Black Bull Kobylisy
Milan Janča
4 : 1
zápis
17
2019-04-14
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
LCDM
FC Hoblina Jižák
1 : 2
zápis
17
2019-04-14
15:30
3.C liga
Koráb
1.FC Crux Praha
Perličky na dně
Jakub Kotek
1 : 9
zápis
17
2019-04-12
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
LVFC Rams Prague
Sergej Greshnyakov
5 : 2
zápis
17
2000-04-14
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
"Volné místo 6"
:
zápis
17
2019-04-14
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
GJS
Michal ACS Košťál
1 : 4
zápis
17
2019-04-14
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
SK Praha Jednota
Black Bull Kobylisy
5 : 0
zápis
17
2019-04-14
16:00
3.C liga
Stodůlky
Dechroje
Ambassadors FC Praha
Jiří Soukup
2 : 7
zápis
18
2019-04-28
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
FT Razors
František Novotný
15 : 3
zápis
18
2019-04-28
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
Chodov 2022
František Novotný
4 : 3
zápis
18
2019-04-28
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
BK Roura Fellas
Michal ACS Košťál
0 : 6
zápis
18
2019-04-28
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
Borussia Dortšpunt
Michal ACS Košťál
3 : 1
zápis
18
2019-04-28
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
FC Hoblina Jižák
Milan Janča
7 : 0
zápis
18
2019-04-28
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
FC Nusle 420
Jakub Kotek
5 : 0
zápis
18
2019-03-17
15:30
2.A liga
Koráb
Bazinga
Pony FC
Jiří Soukup
0 : 6
zápis
18
2019-04-26
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Hells
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
18
2019-04-28
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
FC Elita
František Novotný
10 : 2
zápis
18
2019-04-28
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Daytona b&w
František Novotný
0 : 0
zápis
18
2019-04-28
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Fc Lehovec City
Jakub Kotek
10 : 3
zápis
18
2019-04-28
16:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
Los Losos
Sehranka
4 : 3
zápis
18
2019-04-27
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Sehranka
BK Roura Fellas
11 : 2
zápis
18
2019-04-27
18:30
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Královské Vinohrady
Sergej Greshnyakov
2 : 6
zápis
18
2019-04-28
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Pivná parta
Milan Janča
3 : 4
zápis
18
2019-04-28
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
FC Stará garda
František Novotný
2 : 1
zápis
18
2019-04-26
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Judo club Jenis
Sergej Greshnyakov
3 : 2
zápis
18
2000-04-20
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
FC Bukefal
5 : 0
zápis
18
2019-05-11
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Slavoj
Michal ACS Košťál
1 : 3
zápis
18
2019-04-28
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
Converto Praha
Michal ACS Košťál
2 : 10
zápis
18
2019-04-28
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
FC ResslBoys
Hells
1 : 4
zápis
18
2019-04-27
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Liščí trus
František Novotný
4 : 3
zápis
18
2019-04-28
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Darkage
Jiří Soukup
3 : 3
zápis
18
2000-04-22
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
INTER09
:
zápis
18
2000-04-22
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
TJ Tvoja Mama
:
zápis
18
2019-04-28
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
FC Eintopf
Sergej Greshnyakov
7 : 2
zápis
18
2019-04-28
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
Amigos
Jiří Soukup
6 : 4
zápis
18
2019-04-26
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
Parma AG
Dechroje
0 : 11
zápis
18
2019-04-27
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
Eurest Runners
Sergej Greshnyakov
1 : 3
zápis
18
2019-04-27
20:00
3.B liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Krápníkáři
Sergej Greshnyakov
0 : 9
zápis
18
2019-04-27
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
1.FC Crux Praha
Michal ACS Košťál
4 : 3
zápis
18
2019-04-26
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
Los Angels Anals B
Sergej Greshnyakov
5 : 0
zápis
18
2019-04-27
21:00
3.C liga
Kobylisy
GJS
Plán B
Sergej Greshnyakov
1 : 3
zápis
18
2000-04-22
00:00
3.C liga
"Volné místo 6"
SSI Group
:
zápis
18
2019-04-28
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
Dynamit Praha
František Novotný
5 : 7
zápis
18
2000-04-28
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Dechroje
0 : 5
zápis
19
2019-05-05
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
Chodov 2022
Fc Vyhaslé Hvězdy
4 : 4
zápis
19
2019-05-05
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
BTW Krč fm
František Novotný
3 : 1
zápis
19
2019-05-05
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Ludmila A
Milan Janča
0 : 3
zápis
19
2019-05-04
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
FC SION
František Novotný
4 : 0
zápis
19
2019-05-05
10:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
O. A. Arrows
Michal ACS Košťál
7 : 5
zápis
19
2019-05-05
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
AC Texaské hyeny
Michal ACS Košťál
4 : 4
zápis
19
2019-05-03
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Hells
Michal ACS Košťál
2 : 4
zápis
19
2019-05-12
20:00
2.A liga
Koráb
Bazinga
AFK Bochanův Syndrom
František Novotný
0 : 3
zápis
19
2019-05-05
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Los Angels Anals
Michal ACS Košťál
0 : 4
zápis
19
2019-05-05
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
FC Hedonis
5 : 0
zápis
19
2019-05-05
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
High Society
František Novotný
1 : 2
zápis
19
2019-05-04
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Černí Štýři
0 : 5
zápis
19
2019-05-05
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
Královské Vinohrady
František Novotný
5 : 4
zápis
19
2019-05-11
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
Kanec v bučině
Milan Janča
14 : 4
zápis
19
2019-05-05
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
AG Dechcurew
Marek Řeháček
2 : 1
zápis
19
2019-05-03
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
One Direction
František Novotný
7 : 0
zápis
19
2000-05-05
13:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Les Bizerâns
0 : 5
zápis
19
2019-05-05
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
FC Momentum
Milan Janča
7 : 1
zápis
19
2019-05-05
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Converto Praha
Marek Řeháček
1 : 3
zápis
19
2019-05-04
18:00
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
Diggers
Kampa FC
1 : 9
zápis
19
2019-05-04
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
Lømrå tüm
Black Bull Kobylisy
1 : 2
zápis
19
2019-05-05
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Fc Vyhaslé Hvězdy
Michal ACS Košťál
5 : 1
zápis
19
2019-05-05
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Black Gold
Hells
0 : 5
zápis
19
2000-05-05
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
"Volné místo 5"
:
zápis
19
2019-05-05
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
FC Eintopf
Michal ACS Košťál
2 : 4
zápis
19
2000-04-29
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
FC Atle
:
zápis
19
2019-05-05
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Druhá šance
Sergej Greshnyakov
1 : 3
zápis
19
2019-05-05
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
LCDM
František Novotný
2 : 4
zápis
19
2019-05-05
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
Ligový soubor Deziluzy
Jiří Soukup
5 : 1
zápis
19
2019-05-05
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
Black Bull Kobylisy
Tomáš Chlum
12 : 0
zápis
19
2019-05-05
18:00
3.C liga
Koráb
1.FC Crux Praha
Los Angels Anals B
Milan Janča
2 : 4
zápis
19
2019-05-04
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
GJS
Milan Janča
5 : 1
zápis
19
2019-05-05
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Perličky na dně
Tomáš Chlum
3 : 7
zápis
19
2019-05-03
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
Ambassadors FC Praha
Jiří Soukup
2 : 2
zápis
19
2000-04-29
00:00
3.C liga
Dechroje
"Volné místo 6"
:
zápis
19
2000-05-05
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
SK Praha Jednota
5 : 0
zápis
20
2019-05-19
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
FT Razors
Michal ACS Košťál
6 : 7
zápis
20
2019-05-19
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
Borussia Dortšpunt
František Novotný
6 : 3
zápis
20
2019-05-19
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Red Team
Michal ACS Košťál
0 : 2
zápis
20
2019-05-19
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
FC Nusle 420
Tomáš Chlum
5 : 0
zápis
20
2019-05-19
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
BK Roura Fellas
Tomáš Chlum
3 : 3
zápis
20
2019-05-19
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
FC Hoblina Jižák
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
20
2019-05-19
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Pony FC
František Novotný
6 : 2
zápis
20
2019-05-18
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Daytona b&w
Tomáš Chlum
1 : 2
zápis
20
2019-05-19
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Bazinga
FC Hoblina Jižák
5 : 7
zápis
20
2019-05-17
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
Los Losos
František Novotný
11 : 2
zápis
20
2019-05-19
16:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
FC Elita
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
20
2019-05-18
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Fc Lehovec City
Tomáš Chlum
10 : 1
zápis
20
2019-05-19
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Sehranka
Marek Řeháček
3 : 6
zápis
20
2019-05-19
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
FC Stará garda
František Novotný
3 : 5
zápis
20
2019-05-17
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Nápoje
Jakub Kotek
1 : 4
zápis
20
2000-05-19
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
FC Bukefal
5 : 0
zápis
20
2019-05-18
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Pivná parta
Milan Janča
2 : 8
zápis
20
2019-05-19
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Judo club Jenis
František Novotný
4 : 1
zápis
20
2019-05-19
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Slavoj
Dechroje
7 : 4
zápis
20
2019-05-19
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Liščí trus
Michal ACS Košťál
6 : 2
zápis
20
2019-05-19
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Kampa FC
František Novotný
4 : 2
zápis
20
2000-05-19
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
INTER09
5 : 0
zápis
20
2000-05-13
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
FC ResslBoys
:
zápis
20
2019-05-18
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Darkage
Sehranka
3 : 4
zápis
20
2019-05-18
15:00
3.B liga
Koráb
FC Atle
TJ Tvoja Mama
FC Atle
0 : 14
zápis
20
2019-05-18
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Parma AG
Milan Janča
3 : 2
zápis
20
2000-05-18
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
"Volné místo 7"
:
zápis
20
2019-05-19
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Krápníkáři
Sergej Greshnyakov
5 : 3
zápis
20
2019-05-19
16:00
3.B liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Amigos
Tomáš Chlum
5 : 1
zápis
20
2019-05-17
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
Eurest Runners
Borussia Dortšpunt
2 : 7
zápis
20
2019-05-19
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
1.FC Crux Praha
Tomáš Chlum
10 : 1
zápis
20
2019-05-19
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
SSI Group
Sergej Greshnyakov
2 : 4
zápis
20
2019-05-19
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
LVFC Rams Prague
Sergej Greshnyakov
2 : 5
zápis
20
2019-05-17
19:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
Dechroje
Jakub Kotek
6 : 2
zápis
20
2000-05-19
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
Plán B
0 : 5
zápis
20
2000-05-13
00:00
3.C liga
"Volné místo 6"
Dynamit Praha
:
zápis
21
2019-06-02
18:15
1. liga
Suchdol, ČZU
FT Razors
Borussia Dortšpunt
0 : 5
zápis
21
2019-06-02
17:15
1. liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
FC SION
Milan Růžička
2 : 5
zápis
21
2019-06-02
10:00
1. liga
FC Tempo Praha
FC Nusle 420
Chodov 2022
Michal ACS Košťál
7 : 7
zápis
21
2019-06-02
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
AC Texaské hyeny
František Novotný
6 : 0
zápis
21
2019-06-02
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Ludmila A
Michal ACS Košťál
10 : 2
zápis
21
2019-06-01
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
O. A. Arrows
František Novotný
8 : 2
zápis
21
2019-05-31
20:30
2.A liga
Kobylisy
Pony FC
Daytona b&w
Sergej Greshnyakov
0 : 5
zápis
21
2019-06-02
20:30
2.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
FC Hedonis
František Novotný
4 : 2
zápis
21
2019-06-02
14:30
2.A liga
Děkanka
Los Losos
Hells
Sergej Greshnyakov
5 : 0
zápis
21
2019-06-02
13:20
2.A liga
Kobylisy
Bazinga
Černí Štýři
Michael Šarapatka
3 : 8
zápis
21
2019-06-01
10:40
2.A liga
Březiněves
Fc Lehovec City
Los Angels Anals
0 : 5
zápis
21
2019-06-02
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
High Society
Fc Vyhaslé Hvězdy
9 : 1
zápis
21
2019-06-02
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Sehranka
FC Stará garda
Michal ACS Košťál
0 : 8
zápis
21
2019-06-02
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
One Direction
BK Roura Fellas
1 : 6
zápis
21
2000-06-02
14:00
2.B liga
Laudova ZŠ
FC Bukefal
Královské Vinohrady
0 : 5
zápis
21
2019-06-01
13:30
2.B liga
Děkanka
Nápoje
FC Momentum
František Novotný
14 : 1
zápis
21
2019-06-02
19:15
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
AG Dechcurew
0 : 5
zápis
21
2019-05-31
19:00
2.B liga
Koráb
Pivná parta
Les Bizerâns
Sergej Greshnyakov
12 : 0
zápis
21
2019-06-02
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Liščí trus
Michael Šarapatka
1 : 4
zápis
21
2019-06-02
14:10
3.A liga
Libeň (Podvinný Mlýn)
Diggers
Fc Vyhaslé Hvězdy
Black Bull Kobylisy
1 : 7
zápis
21
2000-06-02
12:00
3.A liga
Pražačka
INTER09
Converto Praha
0 : 5
zápis
21
2000-06-01
16:30
3.A liga
Sokol Vinohrady
Kampa FC
"Volné místo 5"
:
zápis
21
2019-06-02
16:00
3.A liga
Kobylisy
Darkage
Lømrå tüm
Michael Šarapatka
1 : 6
zápis
21
2019-06-02
14:40
3.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Black Gold
Michael Šarapatka
5 : 0
zápis
21
2019-06-02
12:00
3.B liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Parma AG
Michael Šarapatka
1 : 3
zápis
21
2019-06-02
15:00
3.B liga
Sokol Vinohrady
FC Atle
LCDM
Borussia Dortšpunt
1 : 5
zápis
21
2019-06-02
16:00
3.B liga
Křimická
Krápníkáři
FC Eintopf
Sergej Greshnyakov
2 : 1
zápis
21
2000-05-27
00:00
3.B liga
"Volné místo 7"
Black Bull Kobylisy
:
zápis
21
2019-06-02
13:00
3.B liga
Strahov 1
Eurest Runners
Druhá šance
František Novotný
2 : 3
zápis
21
2019-06-02
16:00
3.B liga
Plamínkové 1
Amigos
Ligový soubor Deziluzy
Milan Růžička
4 : 6
zápis
21
2019-06-02
18:00
3.C liga
Koráb
1.FC Crux Praha
SSI Group
František Novotný
2 : 5
zápis
21
2019-06-02
17:20
3.C liga
Kobylisy
GJS
Ambassadors FC Praha
Michael Šarapatka
2 : 3
zápis
21
2019-06-02
16:00
3.C liga
Stodůlky
Dechroje
Los Angels Anals B
Hells
0 : 5
zápis
21
2000-06-01
11:00
3.C liga
Koráb
LVFC Rams Prague
SK Praha Jednota
5 : 0
zápis
21
2019-06-02
18:00
3.C liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Perličky na dně
Sergej Greshnyakov
1 : 9
zápis
21
2000-05-31
19:30
3.C liga
Plamínkové 1
Plán B
"Volné místo 6"
:
zápis
22
2019-06-09
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
FT Razors
Michal ACS Košťál
1 : 2
zápis
22
2019-06-09
20:30
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FC Nusle 420
František Novotný
2 : 8
zápis
22
2019-06-09
12:15
1. liga
Plamínkové 2
AC Texaské hyeny
BTW Krč fm
Martin Pašek
6 : 5
zápis
22
2019-06-09
18:00
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FC Hoblina Jižák
František Novotný
7 : 2
zápis
22
2019-06-09
13:30
1. liga
Křimická
O. A. Arrows
Red Team
Michal ACS Košťál
1 : 5
zápis
22
2019-06-09
13:20
1. liga
Kobylisy
Ludmila A
BK Roura Fellas
Milan Janča
1 : 11
zápis
22
2019-06-09
18:15
2.A liga
Suchdol, ČZU
FC Hedonis
Pony FC
Dechroje
0 : 5
zápis
22
2019-06-09
17:20
2.A liga
Kobylisy
Daytona b&w
Los Losos
Michal ACS Košťál
5 : 2
zápis
22
2019-06-09
16:00
2.A liga
Štěrboholy
Černí Štýři
AFK Bochanův Syndrom
Marek Řeháček
4 : 2
zápis
22
2019-06-08
11:10
2.A liga
Koráb
Hells
Fc Lehovec City
FC Hoblina Jižák
5 : 0
zápis
22
2019-06-08
12:00
2.A liga
Kobylisy
High Society
Bazinga
Michal ACS Košťál
3 : 4
zápis
22
2019-06-07
19:50
2.A liga
Plamínkové 1
Los Angels Anals
FC Elita
Borussia Dortšpunt
2 : 3
zápis
22
2019-06-07
20:30
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Sehranka
František Novotný
4 : 4
zápis
22
2000-06-09
20:00
2.B liga
Kobylisy
FC Stará garda
FC Bukefal
5 : 0
zápis
22
2019-06-08
18:40
2.B liga
Kobylisy
FC Momentum
Kanec v bučině
Michal ACS Košťál
7 : 2
zápis
22
2019-06-09
16:45
2.B liga
Koráb
Královské Vinohrady
Judo club Jenis
František Novotný
7 : 2
zápis
22
2019-06-09
19:15
2.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Nápoje
František Novotný
0 : 3
zápis
22
2019-06-09
14:40
2.B liga
Kobylisy
AG Dechcurew
Pivná parta
Milan Janča
0 : 3
zápis
22
2019-06-09
10:00
3.A liga
Laudova ZŠ
Fc Vyhaslé Hvězdy
Slavoj
Sehranka
4 : 2
zápis
22
2000-06-08
10:20
3.A liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Liščí trus
INTER09
5 : 0
zápis
22
2000-06-03
00:00
3.A liga
"Volné místo 5"
Diggers
:
zápis
22
2019-06-09
11:00
3.A liga
Štěrboholy
Converto Praha
Darkage
František Novotný
5 : 0
zápis
22
2019-06-08
12:00
3.A liga
Na dlouhém lánu
Black Gold
Kampa FC
GJS
2 : 6
zápis
22
2019-06-09
19:15
3.A liga
Stodůlky
Lømrå tüm
FC ResslBoys
BK Roura Fellas
4 : 3
zápis
22
2019-06-08
16:40
3.B liga
Koráb
LCDM
TJ Tvoja Mama
Michal ACS Košťál
8 : 2
zápis
22
2019-06-09
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
Parma AG
Krápníkáři
Jakub Kotek
4 : 0
zápis
22
2019-06-09
16:00
3.B liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
FC Atle
Michal ACS Košťál
1 : 4
zápis
22
2019-06-09
20:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Eurest Runners
FC Eintopf
6 : 4
zápis
22
2000-06-07
19:10
3.B liga
Meteor Libeň
Ligový soubor Deziluzy
"Volné místo 7"
:
zápis
22
2019-06-09
08:30
3.B liga
FC Tempo Praha
Druhá šance
Amigos
Sergej Greshnyakov
16 : 1
zápis
22
2019-06-09
17:15
3.C liga
Plamínkové 2
Ambassadors FC Praha
1.FC Crux Praha
Sergej Greshnyakov
1 : 4
zápis
22
2019-06-09
09:00
3.C liga
Litvínovská
SSI Group
Dechroje
5 : 0
zápis
22
2000-06-09
20:00
3.C liga
Litvínovská
SK Praha Jednota
GJS
0 : 5
zápis
22
2019-06-09
16:00
3.C liga
Plamínkové 2
Los Angels Anals B
Dynamit Praha
Sergej Greshnyakov
0 : 5
zápis
22
2000-06-03
00:00
3.C liga
"Volné místo 6"
LVFC Rams Prague
:
zápis
22
2019-06-08
18:00
3.C liga
Koráb
Perličky na dně
Plán B
František Novotný
2 : 1
zápis
Facebook
Spolupracujeme s: