Hřiště Sokol Vinohrady

14.442082 50.079521
mapy.cz
Adresa
TJ Sokol Královské VinohradyPolská 2400Praha 2
Telefon
Email
Správce
Hodnocení hřiště
93
Web
Popis
- UMT 3. generace V neděli do 18h je areál k dispozici veřejnosti a po tuto dobu je otevřená brána z Riegrových sadů. Pro utkání v neděli od 18 hodin lze využít i tento přístup na hřiště.
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/23.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2019-11-23 18:00 FC Atlepast Real Vinohrady C.F. Sokol Vinohrady BK Roura Fellas :
2019-11-24 16:00 Dvojpromileboyzz GJS Sokol Vinohrady The Wolves of Karlin :
2020-03-21 18:00 FC Atlepast PFK Cyklona Sokol Vinohrady :
2020-03-22 16:00 Dvojpromileboyzz Krápníkáři Sokol Vinohrady :
2020-03-28 16:30 Kampa FC FC Atlepast Sokol Vinohrady :
2020-04-04 18:00 FC Atlepast TJ Tvoja Mama Sokol Vinohrady :
2020-04-18 16:30 Kampa FC Dynamit Praha Sokol Vinohrady :
2020-04-25 18:00 FC Atlepast "volné místo 2" Sokol Vinohrady :
2020-04-26 16:00 Dvojpromileboyzz Les Bizerâns Sokol Vinohrady :
2020-05-02 16:30 Kampa FC Real Vinohrady C.F. Sokol Vinohrady :
2020-05-03 16:00 Dvojpromileboyzz Ligový soubor Deziluzy Sokol Vinohrady :
2020-05-09 18:00 FC Atlepast Black Bull Kobylisy Sokol Vinohrady :
2020-05-16 18:00 FC Atlepast SSI Group Sokol Vinohrady :
2020-05-17 16:00 Dvojpromileboyzz Los Cojones de Martinez Sokol Vinohrady :
2020-05-23 16:30 Kampa FC TJ Tvoja Mama Sokol Vinohrady :
2020-06-06 18:00 FC Atlepast Judo club Jenis Sokol Vinohrady :
2020-06-07 16:00 Dvojpromileboyzz Slavoj Sokol Vinohrady :
2020-06-13 16:30 Kampa FC "volné místo 2" Sokol Vinohrady :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-04-05 16:00 Dvojpromileboyzz "volné místo 1" Sokol Vinohrady :
2000-06-01 16:30 Kampa FC "Volné místo 5" Sokol Vinohrady :
2000-09-28 18:00 FC Atlepast "Volné místo 3" Sokol Vinohrady :
2000-10-02 17:45 Ničemných otců nejhorší synové "volné místo 1" Sokol Vinohrady :
2000-10-05 16:30 Kampa FC "volné místo 2" Sokol Vinohrady :
2000-10-06 16:30 Kampa FC "volné místo 2" Sokol Vinohrady :
2000-11-03 18:00 FC Atlepast "Volné místo 7" Sokol Vinohrady :
2000-11-10 16:00 Dvojpromileboyzz "Volné místo 4" Sokol Vinohrady :
2000-11-16 16:30 Kampa FC "Volné místo 3" Sokol Vinohrady :
2000-11-24 18:00 FC Atlepast "Volné místo 4" Sokol Vinohrady :
2012-09-09 19:30 MSC FC Lømrå tüm Sokol Vinohrady O. A. Arrows 3 : 6
2012-09-23 19:30 MSC FC Invalidní sourozenci Sokol Vinohrady Fc Krementi B 4 : 1
2012-10-07 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC ResslBoys Sokol Vinohrady Sehranka 3 : 5
2012-10-21 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Malá Strana C.F. Sokol Vinohrady Neuděláš nic 9 : 3
2012-10-21 19:30 MSC FC PMS Olympian Sokol Vinohrady SVP 1 : 4
2012-11-11 18:00 Ničemných otců nejhorší synové AG UNITED Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 0 : 5
2012-11-18 19:30 MSC FC BK Roura Fellas Sokol Vinohrady GP tým 3 : 4
2012-11-25 19:00 Udatný Kedluben Ničemných otců nejhorší synové Sokol Vinohrady Udatný Kedluben 5 : 5
2013-03-24 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Slavoj Sokol Vinohrady Fc Krementi A 1 : 4
2013-04-07 19:30 MSC FC Real Slama Sokol Vinohrady Starý pany Vysočany 2 : 0
2013-04-14 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Real Praha Sokol Vinohrady Parma AG 2 : 5
2013-04-28 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Rychlá rota Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 1 : 3
2013-04-28 19:30 MSC FC Fc Krementi A Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 4 : 3
2013-05-12 19:30 MSC FC Srdcaři s.r.o. Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 0 : 6
2013-05-19 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Udatný Kedluben Sokol Vinohrady Pony FC 2 : 4
2013-05-26 19:30 MSC FC FC Buracos Brancos Sokol Vinohrady Black b!tches 0 : 6
2013-06-02 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Druhá šance Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové 0 : 9
2013-06-08 11:00 Nápoje Rams Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 6 : 1
2013-06-09 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Upside Sokol Vinohrady Pony FC 2 : 4
2013-06-16 19:30 MSC FC FC Vyhul AirsoftGame.cz Sokol Vinohrady FC Tibetians 2 : 2
2013-09-14 16:00 MSC FC Darkage Sokol Vinohrady FC Hedonis 0 : 3
2013-09-15 18:00 Ničemných otců nejhorší synové ARMFOOTBALL Praha Sokol Vinohrady Fc Lehovec City 8 : 3
2013-09-21 13:00 MSC FC Lømrå tüm Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 2 : 2
2013-09-29 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Královské Vinohrady B Sokol Vinohrady FC Buracos Brancos 4 : 4
2013-10-05 19:15 MSC FC Druhá šance Sokol Vinohrady MSC FC 3 : 4
2013-10-13 18:00 Ničemných otců nejhorší synové PMS Olympian Sokol Vinohrady Real Praha 4 : 3
2013-10-19 16:00 MSC FC Real Slama Sokol Vinohrady Rams 5 : 7
2013-10-20 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Invalidní sourozenci Sokol Vinohrady Parma AG 2 : 4
2013-11-09 11:00 Nápoje Pejro CdF Sokol Vinohrady Fc Lumíci 3 : 2
2013-11-09 16:00 MSC FC Abstinenti Sokol Vinohrady Parma AG 4 : 2
2013-11-10 18:00 Ničemných otců nejhorší synové AG Dechcurew Sokol Vinohrady Pejro CdF 3 : 12
2013-11-24 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Fc Lehovec City Sokol Vinohrady FC Vyhul AirsoftGame.cz 6 : 11
2013-12-01 11:00 Nápoje Neuděláš nic Sokol Vinohrady Nápoje 5 : 0
2014-03-22 10:30 Nápoje AG UNITED Sokol Vinohrady FC Nové Město 10 : 2
2014-04-05 10:30 Nápoje FC Knedlíci Sokol Vinohrady Sk Pleská 5 : 0
2014-04-05 16:00 MSC FC Real Praha Sokol Vinohrady FC Hedonis 2 : 3
2014-04-13 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Udatný Kedluben Sokol Vinohrady MSC FC 1 : 2
2014-04-27 10:30 Nápoje FC Upside Sokol Vinohrady Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-04-27 10:30 Nápoje FC Upside Sokol Vinohrady Nápoje 0 : 0
2014-05-10 10:30 Nápoje BK Roura Fellas Sokol Vinohrady Fc Lumíci 3 : 2
2014-05-10 16:00 MSC FC Eurest Runners Sokol Vinohrady Fc Lehovec City 1 : 1
2014-05-11 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Slavoj Sokol Vinohrady Eurest Runners 1 : 6
2014-05-24 10:30 Nápoje Anal Riders Sokol Vinohrady Fc Lumíci 2 : 5
2014-05-24 16:00 MSC FC FC Vyhul AirsoftGame.cz Sokol Vinohrady Daytona b&w 7 : 3
2014-06-14 16:00 MSC FC FC ResslBoys Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 0 : 6
2014-06-15 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Rams Sokol Vinohrady Fc Lumíci 3 : 5
2014-09-20 10:30 Nápoje BTW Krč fm Sokol Vinohrady CF Hornets 5 : 4
2014-10-05 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Pražská šlechta Sokol Vinohrady Abstinenti 7 : 2
2014-10-11 16:00 Nápoje Fc Lumíci Sokol Vinohrady Ludmila A 2 : 3
2014-10-19 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Real Praha Sokol Vinohrady Kampa FC 8 : 6
2014-11-01 16:00 Nápoje AFK Bochanův Syndrom Sokol Vinohrady Ludmila A 2 : 1
2014-11-15 10:30 Nápoje Judo club Jenis Sokol Vinohrady Ludmila A 3 : 5
2014-11-16 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Banáni Sokol Vinohrady Kampa FC 5 : 0
2014-11-29 16:00 Nápoje SVP Sokol Vinohrady Los Losos 4 : 3
2014-11-30 18:00 Ničemných otců nejhorší synové TJ Tvoja Mama Sokol Vinohrady CF Hornets 5 : 4
2015-03-21 16:00 Nápoje Ludmila B Sokol Vinohrady BK Roura Fellas 5 : 9
2015-03-22 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Sehranka Sokol Vinohrady Deleg. PKFL 1 : 7
2015-03-29 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Betonbau Praha Sokol Vinohrady Michal Koštál 4 : 6
2015-04-11 16:00 Nápoje FKMP Gooners Roma Sokol Vinohrady Fc Lehovec City 4 : 3
2015-04-12 13:00 Nápoje Bazinga Sokol Vinohrady Vojtěch Drábek 6 : 0
2015-04-12 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Justiční omyl Sokol Vinohrady Eurest Runners 3 : 7
2015-04-18 16:00 Nápoje PMS Olympian Sokol Vinohrady Fc Lumíci 9 : 4
2015-04-26 16:30 Bazinga SVP Sokol Vinohrady Rafael Tadevosjan 1 : 4
2015-04-26 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Královské Vinohrady B Sokol Vinohrady Rafael Tadevosjan 5 : 3
2015-05-02 16:00 Nápoje Druhá šance Sokol Vinohrady FC Elita 6 : 1
2015-05-30 14:00 Ničemných otců nejhorší synové Los Losos Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové 9 : 5
2015-06-06 16:00 Nápoje Fc Lehovec City Sokol Vinohrady Justiční omyl 0 : 5
2015-06-07 18:00 Ničemných otců nejhorší synové MSC FC Sokol Vinohrady FC Eintopf 1 : 8
2015-06-21 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Elita Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové 4 : 4
2015-09-12 18:00 Kubánští doutníci AGB Prague Sokol Vinohrady FC Likvidators Praha 2 : 2
2015-09-13 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Darkage Sokol Vinohrady ACSK Mc Nápas Team 4 : 4
2015-09-20 18:00 BTW Krč fm AG Dechcurew Sokol Vinohrady BTW Krč fm 1 : 2
2015-09-20 19:00 Nápoje Chodov Sokol Vinohrady Filip Adámek 4 : 4
2015-09-20 20:30 AGB Prague Converto Praha Sokol Vinohrady MSC FC 2 : 5
2015-10-03 16:00 Kubánští doutníci Slavoj Sokol Vinohrady Kubánští doutníci 2 : 4
2015-10-04 18:00 Ničemných otců nejhorší synové AGB Prague Sokol Vinohrady TJ Tvoja Mama 6 : 3
2015-10-10 18:00 Kubánští doutníci Ničemných otců nejhorší synové Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 3 : 9
2015-10-11 20:30 AGB Prague FC Betonbau Praha Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 5 : 0
2015-10-18 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Converto Praha Sokol Vinohrady Anal Riders 3 : 5
2015-10-24 18:00 Kubánští doutníci FC Momentum Sokol Vinohrady FC Hedonis 5 : 3
2015-10-25 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Slavoj Sokol Vinohrady Los Losos 3 : 5
2015-10-25 20:30 AGB Prague FC Likvidators Praha Sokol Vinohrady Justiční omyl 1 : 4
2015-11-14 18:00 Kubánští doutníci Lømrå tüm Sokol Vinohrady Michal Koštál 2 : 4
2015-11-15 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Momentum Sokol Vinohrady Michal Koštál 5 : 13
2015-11-15 20:30 AGB Prague Abstinenti Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 2 : 6
2015-11-28 18:00 Kubánští doutníci Darkage Sokol Vinohrady FC Hedonis 0 : 5
2015-11-29 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Lømrå tüm Sokol Vinohrady Abstinenti 3 : 3
2015-11-29 20:30 AGB Prague Děravý gumy Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 4 : 9
2016-03-13 11:00 Kampa FC Hell Spartans Sokol Vinohrady Kampa FC 3 : 0
2016-03-13 18:00 Děravý gumy Ničemných otců nejhorší synové Sokol Vinohrady Deleg. PKFL 11 : 5
2016-03-19 18:00 Kampa FC TJ Tvoja Mama Sokol Vinohrady Michal Koštál 5 : 4
2016-03-20 19:00 Team Public Liščí trus Sokol Vinohrady Parma AG 8 : 1
2016-03-20 20:30 AGB Prague Kubánští doutníci Sokol Vinohrady Parma AG 7 : 3
2016-04-10 19:00 Team Public Udatný Kedluben Sokol Vinohrady FC Elita 6 : 4
2016-04-10 20:30 AGB Prague Ničemných otců nejhorší synové Sokol Vinohrady SVP 4 : 1
2016-04-17 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Kubánští doutníci Sokol Vinohrady Eurest Runners 2 : 7
2016-04-23 18:00 Kubánští doutníci FC Betonbau Praha Sokol Vinohrady Deleg. PKFL 5 : 0
2016-04-23 19:00 Kampa FC Dynamit Praha Sokol Vinohrady BK Roura Fellas 3 : 2
2016-04-24 19:00 Team Public Justiční omyl Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 0 : 5
2016-04-24 20:30 AGB Prague FC Momentum Sokol Vinohrady Pavel Kvapil 3 : 6
2016-05-07 19:00 Kampa FC Rychlá rota Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 5 : 0
2016-05-08 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Betonbau Praha Sokol Vinohrady Deleg. PKFL 5 : 0
2016-05-08 19:25 Team Public Los Losos Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 8 : 3
2016-05-08 20:30 AGB Prague Lømrå tüm Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 3 : 3
2016-05-21 20:00 Kampa FC FC A Stejně To Vyhrajem Sokol Vinohrady FC Likvidators Praha 7 : 2
2016-05-22 18:00 Ničemných otců nejhorší synové FC Likvidators Praha Sokol Vinohrady Ambassadors 6 : 2
2016-05-22 19:25 Team Public Sehranka Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 4 : 16
2016-05-22 20:30 AGB Prague Darkage Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 2 : 4
2016-05-29 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Děravý gumy Sokol Vinohrady Ničemných otců nejhorší synové 7 : 13
2016-06-05 19:25 Team Public AG UNITED Sokol Vinohrady FC Elita 7 : 2
2016-06-11 18:00 Kubánští doutníci Děravý gumy Sokol Vinohrady SVP 4 : 5
2016-06-12 16:30 Kampa FC Ajax Štrampouch Young Boys Sokol Vinohrady Michal Skala 3 : 5
2016-06-12 18:00 Ničemných otců nejhorší synové Abstinenti Sokol Vinohrady Michal Skala 2 : 4
2016-06-12 20:30 AGB Prague Slavoj Sokol Vinohrady Deleg. PKFL 5 : 9
2016-09-18 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Liščí trus Sokol Vinohrady FC Hedonis 2 : 10
2016-09-25 19:00 Udatný Kedluben Kubánští doutníci Sokol Vinohrady Zdeněk Petr 4 : 2
2016-10-01 16:30 Kampa FC Lømrå tüm Sokol Vinohrady Parma AG 0 : 5
2016-10-16 16:30 Kampa FC AG UNITED Sokol Vinohrady Michal Koštál 3 : 4
2016-10-23 17:45 Ničemných otců nejhorší synové FC Elita Sokol Vinohrady Hell Spartans 3 : 4
2016-11-13 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Los Cojones de Martinez Sokol Vinohrady Los Losos 2 : 4
2016-11-26 16:30 Kampa FC One Direction Sokol Vinohrady FC Likvidators Praha 3 : 13
2016-11-27 17:45 Ničemných otců nejhorší synové FC Likvidators Praha Sokol Vinohrady Hell Spartans 8 : 2
2017-03-05 17:00 Kampa FC FC Nusle 420 Sokol Vinohrady 1 : 7
2017-03-18 16:30 Kampa FC Sehranka Sokol Vinohrady Michal Koštál 2 : 2
2017-03-19 17:45 Ničemných otců nejhorší synové FC Momentum Sokol Vinohrady Tomáš Skokánek 2 : 8
2017-04-01 16:30 Kampa FC Druhá šance Sokol Vinohrady AGB Prague 5 : 9
2017-04-02 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Dynamit Praha Sokol Vinohrady Ludmila A 4 : 4
2017-04-22 19:00 Kampa FC Perličky na dně Sokol Vinohrady František Novotný 4 : 4
2017-04-23 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Fc Jižní nářez Sokol Vinohrady Lokoti 1 : 7
2017-04-30 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Military Athletic Club Warrior Sokol Vinohrady Ludmila A 2 : 4
2017-05-06 16:30 Kampa FC Slavoj Sokol Vinohrady TJ Tvoja Mama 4 : 3
2017-05-14 17:45 Ničemných otců nejhorší synové FC Eintopf Sokol Vinohrady Hell Spartans 6 : 2
2017-05-20 16:30 Kampa FC Lhotka stars Sokol Vinohrady FC Hedonis 2 : 4
2017-06-03 16:30 Kampa FC FC Horníci Sokol Vinohrady Tomáš Skokánek 19 : 1
2017-06-04 17:45 Ničemných otců nejhorší synové Gunners Sokol Vinohrady Tomáš Skokánek 5 : 15
2017-09-17 16:30 Kampa FC FC Galácticos Sokol Vinohrady Michal Koštál 6 : 12
2017-10-01 19:30 FC Elita AFK Bochanův Syndrom Sokol Vinohrady 1 : 4
2017-10-15 16:30 Kampa FC FC Eintopf Sokol Vinohrady Michal Koštál 4 : 2
2017-10-28 16:30 Kampa FC GJS Sokol Vinohrady Military Athletic Club Warrior 4 : 6
2017-11-12 16:30 Kampa FC Los Angels Anals B Sokol Vinohrady Martin Pašek 5 : 0
2017-12-02 16:30 Kampa FC Lømrå tüm Sokol Vinohrady Tomáš Skokánek 7 : 1
2018-03-17 16:30 Kampa FC Los Losos Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 2 : 4
2018-03-25 15:00 FC Atlepast TJ Tvoja Mama Sokol Vinohrady Deleg. test Košťál 0 : 0
2018-04-08 16:30 Kampa FC Converto Praha Sokol Vinohrady Jaroslav Chvojka 6 : 6
2018-04-14 16:30 Kampa FC FC Bukefal Sokol Vinohrady Tomáš Chlum 1 : 10
2018-04-15 15:00 FC Atlepast Black Devils Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 4 : 0
2018-05-06 16:30 Kampa FC Druhá šance Sokol Vinohrady Michal Koštál 3 : 4
2018-05-13 15:00 FC Atlepast SSI Group Sokol Vinohrady Milan Herian 4 : 6
2018-06-01 18:00 FC Atlepast Černí Štýři Sokol Vinohrady FC Atlepast 0 : 5
2018-06-10 16:30 Kampa FC Dynamit Praha Sokol Vinohrady 2 : 7
2018-06-17 15:00 FC Atlepast FC Horníci Sokol Vinohrady 5 : 0
2018-09-15 18:30 FC Atlepast Druhá šance Sokol Vinohrady FC Atlepast 7 : 3
2018-10-06 18:00 FC Atlepast Parma AG Sokol Vinohrady Daniel Borodáč 2 : 3
2018-10-20 16:30 Kampa FC FC ResslBoys Sokol Vinohrady Michal Koštál 1 : 2
2018-11-04 15:00 FC Atlepast Eurest Runners Sokol Vinohrady Eurest Runners 0 : 7
2018-11-10 16:30 Kampa FC Fc Vyhaslé Hvězdy Sokol Vinohrady Hell Spartans 2 : 15
2018-11-17 16:30 Kampa FC Converto Praha Sokol Vinohrady Kampa FC 3 : 3
2018-11-24 16:30 Kampa FC Black Gold Sokol Vinohrady AG UNITED 7 : 4
2019-03-09 16:30 Kampa FC Lømrå tüm Sokol Vinohrady František Novotný 2 : 2
2019-03-10 15:00 FC Atlepast Ligový soubor Deziluzy Sokol Vinohrady Jiří Soukup 2 : 1
2019-03-24 15:00 FC Atlepast FC Eintopf Sokol Vinohrady Dechroje 3 : 4
2019-03-24 16:30 Kampa FC Liščí trus Sokol Vinohrady Jiří Soukup 1 : 6
2019-04-06 16:30 Kampa FC Darkage Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 2 : 2
2019-04-07 15:00 FC Atlepast Krápníkáři Sokol Vinohrady Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-04-28 15:00 FC Atlepast Amigos Sokol Vinohrady Jiří Soukup 6 : 4
2019-05-04 18:00 Kampa FC Diggers Sokol Vinohrady Kampa FC 1 : 9
2019-05-11 16:30 Kampa FC Slavoj Sokol Vinohrady Michal Koštál 1 : 3
2019-06-02 15:00 FC Atlepast Los Cojones de Martinez Sokol Vinohrady Borussia Dortšpunt 1 : 5
2019-09-07 16:30 Kampa FC FC Eintopf Sokol Vinohrady Hell Spartans 3 : 7
2019-09-14 18:00 FC Atlepast Kampa FC Sokol Vinohrady The Wolves of Karlin 1 : 3
2019-09-15 16:00 Dvojpromileboyzz Lømrå tüm Sokol Vinohrady Fc Vyhaslé Hvězdy 4 : 2
2019-09-21 16:30 Kampa FC SSI Group Sokol Vinohrady 5 : 0
2019-09-24 15:30 Dvojpromileboyzz LT u Dubu Sokol Vinohrady Jakub Kotek 1 : 5
2019-09-29 16:00 Ligový soubor Deziluzy Dvojpromileboyzz Sokol Vinohrady Dvojpromileboyzz 1 : 9
2019-10-12 18:00 FC Atlepast FC Eintopf Sokol Vinohrady BK Roura Fellas 1 : 6
2019-10-19 16:30 Kampa FC PFK Cyklona Sokol Vinohrady FC Hoblina Jižák 10 : 0
2019-10-20 16:00 Dvojpromileboyzz Los Angels Anals B Sokol Vinohrady Real Vinohrady C.F. 3 : 7
2019-11-10 17:00 FC Atlepast Dynamit Praha Sokol Vinohrady FC Atlepast 3 : 2

Den Čas Tým Soutěž
Sobota 16:30 Kampa FC Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 18:00 FC Atlepast Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Dvojpromileboyzz Pražská klubová fotbalová liga