Hřiště Stodůlky

14.311135 50.051219
mapy.cz
Adresa
vchod z ulice Kovářova
Telefon
777164953
Email
ales_musil@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.sokolstodulky.cz/
Popis
Krátkodobé pronájmy řešte u pana správce (774 837 321), dlouhodobé u pana Musila (777 164 953)
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/49.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2019-09-08 19:15 Lømrå tüm LT u Dubu Stodůlky :
2019-09-22 19:15 Lømrå tüm Ligový soubor Deziluzy Stodůlky :
2019-10-06 19:15 Lømrå tüm Los Cojones de Martinez Stodůlky :
2019-10-20 19:15 Lømrå tüm Slavoj Stodůlky :
2019-11-10 19:15 Lømrå tüm Krápníkáři Stodůlky :
2019-11-17 19:15 Lømrå tüm Les Bizerâns Stodůlky :
2020-03-29 19:15 Lømrå tüm Dvojpromileboyzz Stodůlky :
2020-04-19 19:15 Lømrå tüm Los Angels Anals B Stodůlky :
2020-05-03 19:15 Lømrå tüm Kbely Stodůlky :
2020-05-17 19:15 Lømrå tüm GJS Stodůlky :
2020-06-14 19:15 Lømrå tüm "volné místo 1" Stodůlky :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-01-01 00:00 Gunners Justiční omyl Stodůlky 0 : 5
2000-03-26 19:15 Lømrå tüm Slavoj Stodůlky FC Hoblina Jižák 0 : 5
2000-03-31 19:15 Lømrå tüm "Volné místo 5" Stodůlky :
2000-05-19 19:15 Lømrå tüm INTER09 Stodůlky 5 : 0
2012-09-16 19:00 Judo club Jenis Fc Lumíci Stodůlky Milan Herian 1 : 0
2012-09-16 20:00 Čelzí FC Hoblina Jižák Stodůlky Milan Herian 3 : 0
2012-10-07 19:00 Judo club Jenis Undesirable team Stodůlky Milan Herian 0 : 0
2012-10-07 20:00 Čelzí Ambassadors Stodůlky Milan Herian 2 : 4
2012-10-14 17:30 FC Buracos Brancos FC Vyhul AirsoftGame.cz Stodůlky Malá Strana C.F. 7 : 4
2012-10-21 19:00 Judo club Jenis Bazinga Stodůlky Milan Herian 3 : 1
2012-10-21 20:00 Čelzí Ludmila B Stodůlky František Tománek 2 : 1
2012-10-28 15:00 Kosiy Čelzí Stodůlky František Tománek 1 : 1
2012-10-28 16:30 FC Buracos Brancos Real Slama Stodůlky Fc Lumíci 10 : 2
2012-11-04 19:00 Judo club Jenis Vořežšpruti Stodůlky Pavel Kvapil 1 : 2
2012-11-04 20:00 Čelzí FC SION Stodůlky Pavel Kvapil 3 : 2
2012-11-11 16:30 FC Buracos Brancos MSC FC Stodůlky FC Upside 9 : 3
2012-11-18 19:00 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Stodůlky Deleg. PKFL 0 : 0
2012-11-18 20:00 Čelzí O. A. Arrows Stodůlky František Tománek 2 : 5
2013-03-24 19:00 Čelzí Lamy z Panamy Stodůlky Jan Vlasák 1 : 3
2013-03-24 20:00 Judo club Jenis AG Dechcurew Stodůlky Jan Vlasák 5 : 0
2013-04-14 19:00 Čelzí Chodov Stodůlky Jan Vlasák 0 : 1
2013-04-14 20:00 Judo club Jenis Sehranka Stodůlky Jan Vlasák 2 : 1
2013-04-28 19:00 Čelzí SVP Stodůlky David Voves 3 : 0
2013-04-28 20:00 Judo club Jenis FKMP Gooners Roma Stodůlky David Voves 3 : 4
2013-05-12 19:00 Čelzí Kosiy Stodůlky Milan Herian 0 : 0
2013-05-12 20:00 Judo club Jenis FC Stará garda Stodůlky Milan Herian 3 : 0
2013-05-26 19:00 Čelzí FT Razors Stodůlky Milan Herian 2 : 3
2013-05-26 20:00 Judo club Jenis Daytona b&w Stodůlky Milan Herian 0 : 1
2013-06-16 19:00 Čelzí Black b!tches Stodůlky Jan Vlasák 4 : 3
2013-06-16 20:00 Judo club Jenis Red Team Stodůlky Jan Vlasák 2 : 4
2013-09-15 20:05 Lømrå tüm Eurest Runners Stodůlky BK Roura Fellas 3 : 2
2013-09-22 19:00 Judo club Jenis Les Bizerâns Stodůlky Tomáš Caizl 3 : 1
2013-09-22 20:05 Čelzí Kosiy Stodůlky Tomáš Caizl 2 : 1
2013-09-29 20:05 Lømrå tüm Real Slama Stodůlky Fc Lehovec City 4 : 2
2013-10-06 19:00 Judo club Jenis Vořežšpruti Stodůlky Milan Herian 2 : 0
2013-10-06 20:00 Čelzí Ambassadors Stodůlky Milan Herian 3 : 0
2013-10-13 20:05 Lømrå tüm FC Vyhul AirsoftGame.cz Stodůlky Neuděláš nic 4 : 1
2013-10-20 19:00 Judo club Jenis FC Hedonis Stodůlky Pavel Kvapil 1 : 2
2013-10-20 20:00 Čelzí FC Hoblina Jižák Stodůlky Pavel Kvapil 0 : 5
2013-11-10 19:00 Judo club Jenis High Society Stodůlky Filip Adámek 1 : 1
2013-11-10 20:00 Čelzí Red Team Stodůlky Filip Adámek 2 : 2
2013-11-17 20:05 Lømrå tüm FC ResslBoys Stodůlky AG UNITED 1 : 1
2013-11-24 19:00 Judo club Jenis FC Buracos Brancos Stodůlky Filip Adámek 4 : 1
2013-11-24 20:00 Čelzí Ludmila A Stodůlky Filip Adámek 1 : 2
2013-12-01 20:05 Lømrå tüm Darkage Stodůlky AG UNITED 1 : 3
2014-03-22 00:00 Fc Jižní nářez Justiční omyl Stodůlky Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-22 00:00 Justiční omyl Fc Jižní nářez Stodůlky Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-03-22 00:00 Fc Jižní nářez Legends of Vršovice Stodůlky Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-22 00:00 Legends of Vršovice Fc Jižní nářez Stodůlky Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-03-23 19:00 Čelzí FT Razors Stodůlky Milan Herian 3 : 6
2014-03-23 20:05 Judo club Jenis Srdcaři s.r.o. Stodůlky Milan Herian 0 : 0
2014-03-23 20:05 Judo club Jenis Srdcaři s.r.o. Stodůlky Deleg. test Košťál 5 : 0
2014-03-30 20:05 Lømrå tüm MSC FC Stodůlky BK Roura Fellas 2 : 1
2014-04-06 19:00 Čelzí Black b!tches Stodůlky Paleček - 3 : 1
2014-04-06 20:05 Judo club Jenis SVP Stodůlky Paleček - 1 : 0
2014-04-13 20:05 Lømrå tüm Real Praha Stodůlky FT Razors 4 : 2
2014-04-27 19:00 Čelzí Ludmila B Stodůlky Sk Pleská 1 : 2
2014-05-04 20:05 Lømrå tüm Druhá šance Stodůlky AG UNITED 1 : 1
2014-05-11 19:00 Čelzí Chodov Stodůlky Milan Herian 3 : 3
2014-05-11 20:05 Judo club Jenis Fc Lumíci Stodůlky Milan Herian 2 : 3
2014-05-25 19:00 Čelzí FC SION Stodůlky Michal Škarda 1 : 5
2014-05-25 20:05 Judo club Jenis FC Stará garda Stodůlky Michal Škarda 2 : 2
2014-06-08 20:05 Lømrå tüm Abstinenti Stodůlky FC Buracos Brancos 2 : 2
2014-06-15 19:00 Čelzí O. A. Arrows Stodůlky Filip Němec 1 : 5
2014-06-15 20:05 Judo club Jenis Lhotka stars Stodůlky Filip Němec 1 : 2
2014-10-05 19:15 Lømrå tüm ARMFOOTBALL Praha Stodůlky CF Hornets 0 : 0
2014-10-19 19:15 Lømrå tüm Invalidní sourozenci Stodůlky Abstinenti 3 : 3
2014-11-09 19:15 Lømrå tüm AG UNITED Stodůlky Kampa FC 1 : 0
2014-11-23 19:15 Lømrå tüm Co ti je do toho ? Stodůlky Deleg. PKFL 5 : 0
2015-03-22 19:15 Lømrå tüm Královské Vinohrady Stodůlky FT Razors 1 : 5
2015-03-28 19:15 Lømrå tüm AC Texaské hyeny Stodůlky Tomáš Chlum 1 : 7
2015-04-12 19:15 Lømrå tüm Pony FC Stodůlky SVP 6 : 8
2015-04-26 19:15 Lømrå tüm Abstinenti Stodůlky AC Texaské hyeny 2 : 6
2015-05-10 18:10 Judo club Jenis Ludmila B Stodůlky Michal Koštál 5 : 0
2015-05-10 19:15 Lømrå tüm Kampa FC Stodůlky Michal Koštál 2 : 7
2015-05-24 19:15 Lømrå tüm Hell Spartans Stodůlky AG UNITED 0 : 2
2015-06-14 19:15 Lømrå tüm Liščí trus Stodůlky Sk Pleská 1 : 0
2015-09-12 19:00 TJ Suuret Höyhenet Druhá šance Stodůlky Tomáš Chlum 1 : 3
2015-09-20 19:00 Lømrå tüm FC Likvidators Praha Stodůlky Ambassadors 2 : 3
2015-10-03 19:00 TJ Suuret Höyhenet Eurest Runners Stodůlky Los Losos 2 : 8
2015-10-17 19:00 TJ Suuret Höyhenet AG UNITED Stodůlky ACSK Mc Nápas Team 1 : 1
2015-10-18 19:00 Lømrå tüm Darkage Stodůlky FT Razors 0 : 4
2015-11-07 19:00 TJ Suuret Höyhenet Liščí trus Stodůlky AGB Prague 1 : 1
2015-11-08 19:00 Lømrå tüm AGB Prague Stodůlky TJ Suuret Höyhenet 5 : 1
2015-11-21 19:00 TJ Suuret Höyhenet Udatný Kedluben Stodůlky SVP 5 : 2
2015-11-22 19:00 Lømrå tüm Converto Praha Stodůlky TJ Suuret Höyhenet 3 : 4
2015-11-28 19:00 TJ Suuret Höyhenet Sehranka Stodůlky FC Likvidators Praha 4 : 3
2015-12-06 19:00 Lømrå tüm FC Betonbau Praha Stodůlky FC Hoblina Jižák 5 : 0
2015-12-13 19:00 Lømrå tüm Děravý gumy Stodůlky Deleg. PKFL 1 : 4
2016-03-20 19:00 Lømrå tüm FC Momentum Stodůlky FC Elita 4 : 1
2016-04-02 15:00 AC Texaské hyeny FC ResslBoys Stodůlky ACSK Mc Nápas Team 2 : 1
2016-04-02 19:00 TJ Suuret Höyhenet Los Losos Stodůlky FC Hedonis 2 : 3
2016-04-10 19:00 Lømrå tüm Slavoj Stodůlky Justiční omyl 3 : 2
2016-04-16 15:00 AC Texaské hyeny FC Stará garda Stodůlky FT Razors 1 : 0
2016-04-16 19:00 TJ Suuret Höyhenet Team Public Stodůlky AG UNITED 7 : 2
2016-04-17 19:00 Lømrå tüm Abstinenti Stodůlky FC Hedonis 5 : 0
2016-04-30 15:00 AC Texaské hyeny SVP Stodůlky Anal Riders 2 : 1
2016-04-30 19:00 TJ Suuret Höyhenet FC Eintopf Stodůlky Kampa FC 3 : 4
2016-05-01 19:00 Lømrå tüm Děravý gumy Stodůlky FT Razors 5 : 4
2016-05-14 19:00 TJ Suuret Höyhenet LT u Dubu Stodůlky Anal Riders 2 : 6
2016-05-15 19:00 Lømrå tüm Kubánští doutníci Stodůlky AG UNITED 2 : 3
2016-06-04 15:00 AC Texaské hyeny Invalidní sourozenci Stodůlky BK Roura Fellas 5 : 0
2016-06-05 19:00 Lømrå tüm Ničemných otců nejhorší synové Stodůlky TJ Tvoja Mama 1 : 1
2016-06-11 10:00 AC Texaské hyeny Lhotka stars Stodůlky Michal Skala 5 : 2
2016-06-11 19:00 TJ Suuret Höyhenet Justiční omyl Stodůlky Anal Riders 2 : 3
2016-09-10 15:00 AC Texaské hyeny FT Razors Stodůlky AG UNITED 4 : 1
2016-09-11 19:15 Lømrå tüm AG UNITED Stodůlky Justiční omyl 8 : 1
2016-09-17 17:30 AC Texaské hyeny FC Hedonis Stodůlky Parma AG 4 : 2
2016-09-25 19:15 Lømrå tüm SSI Group Stodůlky Military Athletic Club Warrior 3 : 1
2016-10-01 17:30 AC Texaské hyeny FC SION Stodůlky Milan Janča 2 : 0
2016-10-09 19:15 Lømrå tüm Ajax Štrampouch Young Boys Stodůlky Hell Spartans 12 : 4
2016-10-15 17:30 AC Texaské hyeny Chodov Stodůlky TJ Tvoja Mama 3 : 7
2016-10-16 19:00 Gunners FC Momentum Stodůlky 10 : 2
2016-10-23 19:15 Lømrå tüm Sehranka Stodůlky Tomáš Chlum 2 : 5
2016-10-30 19:30 Gunners FC Elita Stodůlky Deleg. test Košťál 1 : 0
2016-11-05 16:00 AC Texaské hyeny Nápoje Stodůlky SVP 2 : 1
2016-11-06 19:00 Gunners Dynamit Praha Stodůlky Michal Koštál 4 : 1
2016-11-13 19:15 Lømrå tüm Druhá šance Stodůlky LT u Dubu 0 : 4
2016-11-19 16:00 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák Stodůlky Ničemných otců nejhorší synové 4 : 4
2016-11-20 18:00 Gunners Ničemných otců nejhorší synové Stodůlky Michal Koštál 12 : 1
2016-12-03 17:00 FC Eintopf Gunners Stodůlky Gunners 1 : 9
2017-03-12 19:00 Gunners Fc Jižní nářez Stodůlky Michal Koštál 10 : 1
2017-03-26 19:00 Gunners FC Eintopf Stodůlky FC Nusle 420 9 : 1
2017-04-01 15:00 AC Texaské hyeny BK Roura Fellas Stodůlky FC Horníci 2 : 6
2017-04-09 19:15 Lømrå tüm Kampa FC Stodůlky Justiční omyl 2 : 5
2017-04-17 19:15 Lømrå tüm Lhotka stars Stodůlky Lhotka stars 5 : 0
2017-04-22 15:00 AC Texaské hyeny Ludmila A Stodůlky AGB Prague 2 : 5
2017-04-23 19:00 Gunners FC Likvidators Praha Stodůlky AG UNITED 5 : 0
2017-04-30 19:15 Lømrå tüm One Direction Stodůlky FC Hoblina Jižák 3 : 2
2017-05-05 18:00 FC Nusle 420 Lømrå tüm Stodůlky 10 : 2
2017-05-06 15:00 AC Texaské hyeny Borussia Dortšpunt forever Stodůlky AG UNITED 5 : 1
2017-05-07 19:00 Gunners Liščí trus Stodůlky Parma AG 4 : 10
2017-05-14 19:15 Lømrå tüm FC Nusle 420 Stodůlky Parma AG 1 : 7
2017-05-20 15:00 AC Texaské hyeny Red Team Stodůlky AG UNITED 3 : 2
2017-05-21 19:00 Gunners Aquapelís Stodůlky Lokoti 16 : 5
2017-06-10 15:00 AC Texaské hyeny Kanec v bučině Stodůlky Justiční omyl 10 : 6
2017-06-11 19:00 Gunners Military Athletic Club Warrior Stodůlky Milan Janča 2 : 6
2017-06-11 20:30 Lømrå tüm Perličky na dně Stodůlky Lømrå tüm 1 : 4
2017-09-10 19:15 Lømrå tüm FC Bukefal Stodůlky BK Roura Fellas 1 : 2
2017-09-16 15:00 AC Texaské hyeny Kanec v bučině Stodůlky Michal Koštál 7 : 2
2017-09-17 19:00 Gunners Bazinga Stodůlky AG UNITED 0 : 5
2017-09-24 19:15 Lømrå tüm Druhá šance Stodůlky Borussia Dortšpunt forever 3 : 1
2017-10-07 15:00 AC Texaské hyeny O. A. Arrows Stodůlky Michal Koštál 1 : 7
2017-10-08 19:00 Gunners FC Nusle 420 Stodůlky Michal Skala 0 : 5
2017-10-22 19:00 Gunners Rychlá rota Stodůlky Petr Sejkot 0 : 5
2017-10-22 20:15 FC Eintopf Lømrå tüm Stodůlky Lømrå tüm 1 : 6
2017-11-05 19:15 Lømrå tüm Converto Praha Stodůlky BK Roura Fellas 3 : 8
2017-11-11 15:00 AC Texaské hyeny Královské Vinohrady Stodůlky Michal Koštál 3 : 1
2017-11-12 19:00 Gunners FC Hedonis Stodůlky Martin Pašek 0 : 5
2017-11-19 19:15 Lømrå tüm FC Showdown Stodůlky FC Showdown 3 : 5
2017-11-26 19:15 Lømrå tüm FC Galácticos Stodůlky FC Momentum 3 : 0
2017-12-02 15:00 AC Texaské hyeny Red Team Stodůlky Filip Adámek 4 : 5
2017-12-10 19:15 Lømrå tüm Dynamit Praha Stodůlky Milan Herian 2 : 3
2018-03-10 15:00 AC Texaské hyeny Chodov Stodůlky AC Texaské hyeny 3 : 2
2018-03-25 19:15 Lømrå tüm FC Eintopf Stodůlky Sehranka 2 : 2
2018-04-07 15:00 AC Texaské hyeny Pony FC Stodůlky František Novotný 6 : 2
2018-04-15 19:15 Lømrå tüm GJS Stodůlky BK Roura Fellas 0 : 4
2018-04-21 15:00 AC Texaské hyeny FT Razors Stodůlky Deleg. PKFL 6 : 4
2018-04-28 15:00 AC Texaské hyeny Ludmila A Stodůlky Michal Koštál 0 : 7
2018-05-05 15:00 AC Texaské hyeny BK Roura Fellas Stodůlky Michal Koštál 1 : 2
2018-05-06 19:15 Lømrå tüm Los Angels Anals B Stodůlky FC Hoblina Jižák 1 : 2
2018-05-19 15:00 AC Texaské hyeny FC SION Stodůlky František Stolár 3 : 1
2018-05-27 19:15 Lømrå tüm Los Losos Stodůlky FC Momentum 2 : 4
2018-06-09 15:00 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák Stodůlky 0 : 5
2018-06-17 19:15 Lømrå tüm Kampa FC Stodůlky FC Momentum 2 : 4
2018-09-23 19:15 Lømrå tüm Fc Vyhaslé Hvězdy Stodůlky BK Roura Fellas 2 : 10
2018-10-07 19:15 Lømrå tüm Kampa FC Stodůlky Lømrå tüm 1 : 12
2018-10-14 19:15 Lømrå tüm Black Gold Stodůlky SK Praha Jednota 7 : 1
2018-10-21 19:15 Lømrå tüm Slavoj Stodůlky Michal Koštál 3 : 2
2018-11-04 20:15 Lømrå tüm Liščí trus Stodůlky Jakub Kotek 2 : 3
2018-11-18 19:15 Lømrå tüm Darkage Stodůlky Jakub Kotek 1 : 5
2019-03-03 16:00 Dechroje 1.FC Crux Praha Stodůlky Michal Koštál 3 : 6
2019-03-17 16:00 Dechroje Dynamit Praha Stodůlky Sergej Greshnyakov 2 : 8
2019-03-17 19:15 Lømrå tüm Diggers Stodůlky FC Hoblina Jižák 2 : 5
2019-03-31 20:00 Dechroje LVFC Prague Stodůlky LVFC Prague 3 : 10
2019-04-14 16:00 Dechroje AG UNITED Stodůlky Jiří Soukup 2 : 7
2019-04-28 19:15 Lømrå tüm Converto Praha Stodůlky Michal Koštál 2 : 10
2019-06-02 16:00 Dechroje Los Angels Anals B Stodůlky Hell Spartans 0 : 5
2019-06-09 19:15 Lømrå tüm FC ResslBoys Stodůlky BK Roura Fellas 4 : 3

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 19:15 Lømrå tüm Pražská klubová fotbalová liga

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195