Hřiště Pražačka

14.474829 50.092916
mapy.cz
Adresa
Za žižkovskou vozovnou 2716/19, 130 00 Prague 3-Žižkov
Telefon
222592061
Email
info@prazacka.cz
Správce
Hodnocení hřiště
110
Web
www.prazacka.cz
Popis
Zastávka tramvaje Vozovna Žižkov. Hřiště je přilehlé k budově gymnázia. Šatny a sprchy jsou vedle hospody.
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/061.ical



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2022-06-11 16:00 Colombia Perličky na dně Pražačka Tomáš Andrle :
2022-06-12 11:00 Snow Kids FC KOBES Pražačka 5 : 0

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-06-02 12:00 INTER09 Converto Praha Pražačka 0 : 5
2000-11-05 18:00 Los Cojones de Martinez "volné místo 1" Pražačka :
2014-09-12 20:30 CF Hornets Fc Jižní nářez Pražačka Ludmila A 0 : 5
2014-10-10 20:30 CF Hornets Udatný Kedluben Pražačka FT Razors 0 : 5
2014-10-19 19:00 CF Hornets FC Vyhul AirsoftGame.cz Pražačka CF Hornets 0 : 5
2014-11-07 20:30 CF Hornets FC Eintopf Pražačka Marek Šišák 0 : 5
2014-11-15 14:00 Co ti je do toho ? Liščí trus Pražačka Michal Skala 0 : 5
2014-11-21 20:30 CF Hornets Slavoj Pražačka Marek Šišák 0 : 5
2015-03-01 14:00 Co ti je do toho ? Abstinenti Pražačka Michal Koštál 0 : 5
2015-03-07 14:00 Co ti je do toho ? Invalidní sourozenci Pražačka Deleg. PKFL 0 : 5
2015-03-14 14:00 Co ti je do toho ? Pony FC Pražačka Tomáš Chlum 0 : 5
2015-03-21 15:00 Co ti je do toho ? AC Texaské hyeny Pražačka Tomáš Chlum 0 : 5
2015-03-27 20:30 CF Hornets Sk Pleská Pražačka FT Razors 0 : 5
2015-09-13 17:00 Dynamit Praha Rychlá rota Pražačka Kampa FC 4 : 3
2016-09-10 18:00 Los Cojones de Martinez FC Eintopf Pražačka Borussia Dortšpunt 1 : 2
2016-09-17 18:00 Los Cojones de Martinez Fc Jižní nářez Pražačka BK Roura Fellas 1 : 0
2016-10-01 18:00 Los Cojones de Martinez FC Likvidators Praha Pražačka Justiční omyl 3 : 0
2016-10-15 18:00 Los Cojones de Martinez Liščí trus Pražačka FC Hedonis 1 : 6
2016-11-05 18:00 Gunners Los Cojones de Martinez Pražačka Michal Koštál 4 : 1
2016-11-19 18:00 Los Cojones de Martinez Military Athletic Club Warrior Pražačka Los Losos 0 : 6
2017-04-01 18:00 Los Cojones de Martinez Gunners Pražačka Tomáš Chlum 0 : 3
2017-04-22 18:00 Los Cojones de Martinez FC Momentum Pražačka Tomáš Chlum 3 : 2
2017-05-06 18:00 Los Cojones de Martinez Dynamit Praha Pražačka Tomáš Chlum 3 : 5
2017-05-20 18:00 Los Cojones de Martinez Ničemných otců nejhorší synové Pražačka LT u Dubu 3 : 1
2017-06-10 18:00 Los Cojones de Martinez FC Elita Pražačka Milan Herian 4 : 7
2019-03-10 12:00 INTER09 Slavoj Pražačka Jiří Soukup 0 : 5
2019-03-17 12:00 INTER09 Darkage Pražačka GJS 0 : 5
2019-03-31 12:00 INTER09 Kampa FC Pražačka BK Roura Fellas 0 : 5
2019-04-14 12:00 INTER09 Fc Vyhaslé Hvězdy Pražačka Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-05-05 12:00 INTER09 Black Gold Pražačka Hell Spartans 0 : 5
2019-10-06 11:00 Snow Kids Liščí trus Pražačka Real Vinohrady C.F. 1 : 1
2019-10-20 11:00 Snow Kids FC Hedonis Pražačka PFK Cyklona 1 : 0
2019-11-10 11:00 Snow Kids AG UNITED Pražačka Real Vinohrady C.F. 8 : 0
2019-11-24 11:00 Snow Kids 1.FC Crux Praha Pražačka Real Vinohrady C.F. 5 : 0
2020-03-21 14:00 Snow Kids FC Plešivec Pražačka :
2020-03-29 11:00 Snow Kids Diggers Pražačka :
2020-04-19 11:00 Snow Kids Shameless CREW Pražačka :
2020-05-16 14:00 Snow Kids The Wolves of Karlin Pražačka :
2020-06-07 11:00 Snow Kids FC TUKABEL Pražačka :
2020-09-20 11:00 Snow Kids Slavoj Pražačka FC Hoblina Jižák 7 : 0
2020-10-11 11:00 Snow Kids Perličky na dně Pražačka Tomáš Andrle 1 : 2
2020-10-25 11:00 Snow Kids Judo club Jenis Pražačka :
2020-11-15 11:00 Snow Kids FC Hosthunters Pražačka :
2020-11-29 10:00 Snow Kids Lømrå tüm Pražačka :
2021-09-19 11:00 Snow Kids LitrpůlFC Pražačka Sergej Greshnyakov 10 : 1
2021-09-19 14:00 Colombia Los Cojones de Martinez Pražačka Matouš Neužil 3 : 2
2021-10-02 16:00 Colombia Deportivo Estudiantil FC Pražačka Michal Koštál 0 : 4
2021-10-03 11:00 Snow Kids Kampa FC Pražačka Hell Spartans 5 : 3
2021-10-16 18:30 R.I.Publica United Judo club Jenis Pražačka Hell Spartans 2 : 11
2021-10-30 16:00 Colombia Judo club Jenis Pražačka Michal Koštál 0 : 3
2021-10-31 11:00 Snow Kids TJ Tvoja Mama Pražačka Sergej Greshnyakov 4 : 1
2021-11-13 16:00 Colombia Black Gold Pražačka Martin Pašek 1 : 6
2021-11-14 11:00 Snow Kids Dvojpromileboyzz Pražačka Tomáš Andrle 6 : 2
2022-04-02 16:00 Colombia Sportpivo F.C. Pražačka Tomáš Andrle 2 : 1
2022-04-03 11:00 Snow Kids Kubánští doutníci Pražačka Tomáš Andrle 5 : 1
2022-04-23 17:00 Colombia Partisan Prague FC Pražačka Tomáš Andrle 6 : 3
2022-04-24 11:00 Snow Kids Dynamit Praha Pražačka BK Roura Fellas 3 : 3
2022-05-07 16:00 Colombia AC Les Rustiques Pražačka Hell Spartans 0 : 5
2022-05-08 11:00 Snow Kids JBH ŤHUUKY ŤUUUK Pražačka Sehranka 2 : 1
2022-05-21 16:00 Colombia R.I.Publica United Pražačka Black Bull Kobylisy 4 : 3
2022-05-22 11:00 Snow Kids Fc Jižní nářez Pražačka Sehranka 9 : 2
2022-05-28 16:00 Colombia Slavoj Pražačka Slavoj :

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 11:00 Snow Kids Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 17:00 Colombia Pražská klubová fotbalová liga