Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 18

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Do utkání nastoupily oba týmy v maximálně minimálním počtu hráčů, tedy bez nikoho na střídačce. Hned v úvodu se potvrdil papírový předpoklad, že hosté budou hru "tvořit" a domácí "bořit", resp. vyčkávat v zajištěném obranném valu na chybu hostí, kterou by potrestali rychlým brejkem. A byli to skutečně domácí, kteří se v 15. min. ujali vedení zásluhou Vojty Sedmidubského. Za dalších sedm minut to již bylo ale 2:1, když nejprve hosté srovnali a následně domácí opět využili drobného zaváhání hostí. Po přestávce již měly oba týmy alespoň jednoho hráče na střídání, ale obraz hry to nikterak nepoznamenalo. Chodov hrál, kombinoval a Čelzí bránila a vyčkávala. Ve 40. minutě poprvé vzplanuly vášně nad povolenou mez a na obou stranách se zažlutilo. V 41.min. hosté střídajícím Vlčkem krásně srovnali, ale hned z protiútoku se nekompromisně trefil Vašek Sedmidubský. Výživnou tříminutovku zakončil další žlutou kartou chodovský Vlček. Od této chvíle to byl na hřišti spíše boj o co nejpeprnější útok na soupeřova hráče. Pro Chodov spravedlivou remízu nakonec vystřelil 5 minut před koncem hráč Ondra.