Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.B liga, kolo 7

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Evidentně poslední zápas podzimu před Vánocemi se odehrál na lehce zasněženém hřišti ve Stodůlkách. Domácí pečlivě nejen nalajnovali, ale nejspíš i lépe namazali, protože než se hosté rozkoukali, tak to bylo v 8. minutě již 2:0. O minutu později se hosté ale dostali do kontaktu a dalších dvacet minut to byl vyrovnaný zápas, kde bylo vidět hodně vzájemné ohleduplnosti v soubojích, přiznávání tečí a vůbec hra v duchu fair-play. Ve 49.minutě se hosté dočkali vyrovnání a od té doby byli lepším a nebezpečnějším týmem. Cca 5 minut před koncem se nešťastným došlápnutím na obrubník za pomezní čárou zranil hostující hráč a následně byl dvakrát bolestivě zasažen domácí stoper, takže se něco nastavovalo. Jak již to bývá, tak fotbal se hraje až do posledního hvizdu, a tak úplně posledním, kdo se míče dotkl, byl hostující hráč Mirovský, který ze závaru před brankou nekompromisně prostřelil úplně všechny a všechno. Zápasu by slušela remíza, ale...